Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość Pali a musi oszczędzać
Czyli tak jak ja miałam, ja stosowałam naftę w piątek wieczorem jak wiedziałam ze w sobotę nigdzie nie wychodzę bo ciężko ja bylo wymyć, malo tego nakładając ją czesalam włosy czyli sama sobie koltuna nie robilam.w sobotę chodziłam z takimi daremnymi włosami tyle co z psem czy do spozywczaka i wieczorem znów mylam włosy-od razu lepiej bylo, robilam tak cała zimę bo i tak czape sie nosiło a wiosna włosy jak u modelki z reklamy jeden błysk i zdrowie. Tak ze nie zniechęcaj się nic złego sie nie dzieje gorzej jakbys dostawałajakiegoś świądu łupieżu czy wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
na slabe klaki najlepsze zelazo i wapn, oczywiscie zazywane oddzielnie.. z odyzwek polecam wax, dlugi czasy wypadaly mi garsciami, a teraz widze nowe wloski i planuej kupic tez spray czy serum, to juz obojetne, najwazniejsze, ze dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ wczoraj na kolacje zbyt dobra mi ta pasta rybna wyszla, malo braklo i mialabym drugi posilek do syta :) zbliza sie koniec miesiaca i pora na bilans :) pytanie dziewczyny: jak dostane wyplate w marcu to powinnam w bilansie uwzglednic kase z tej wyplaty teraz czy w nastepnym miesiacu? jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaje zawsze na koniec miesiąca i wtedy wrzucam na oszczędnościowe. Drugą część wypłaty dostaje w połowie miesiąca i dorzucam i robię dwa bilansy:D Do wypłaty-6dni :) a mi zostało 250zł!! Szaleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta- teraz jak już przypomniałaś mi o tej paście musisz mi podać przepis :) Bo coś czuję, że jak wrócę do domu to mnie najdzie ochota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
witam od rana wkurzona jak diabli:O malo tego ze sni mi sie szkola po nocach w polaczeniu z fajkami tak ze jak sie obudzilam o 4 to ryczalam az mnie psinka przyszla pocieszyc,to jeszcze teraz dowiedzialam sie ze nie otworza kierunku na ktory chcialam pojsc i musze wymyslic co innego mogloby mnie zaabsorbowac na rok.lipa scarletta-ja jak dostane pieniazki to wtedy zliczam ile zaoszczedzilam w lutym,pieniadze ktore od razu odkladam sa na poczet marca bo przeciez przez caly miesiac moge je nieuwaznie wybrac kurna ryczec mi sie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja tez po otrzymaniu wyplaty wrzucam do"skarpety" oszczednosci za zalegly miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali trzymaj sie, jestes naprawde dzielna, my tu wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie! dziewczyny w takim razie robie tak jak dotychczas, czyli kasa z marca idzie do bilansu na marzec :) la-lyla przepis, jedna makrela wedzona, duza cebula drobno poszatkowana, ser bialy, sol i pieprz, mieszasz wszystko a mozesz nawet to lekko zmiksowac ta gruba koncowka miksera. napisz czy Ci smakowalo :) pokrecilam sie wczoraj na mojej ulubionej stronie z ciuchami i nic, zero podniecenia, dobry znak na przyszlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
haha scarletta- nie udawaj ;) 🌼 pewnie dlatego ze brakuje miejsca w szafie :) ja tez walcze- od soboty nic nie kupilam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la-lyla gdyby pasta byla za gesta dodaj troche kwasnej smietany :) dusigroszka hehe, szafa rzeczywiscie peka w szwach, ale mam tyle roznych ciuchow, ze jak czytalam ostatnio w in style'u o trendach wiosennych to okazalo sie, ze wlasciwie nic nie musze kupowac, bo juz to mam :) wypatrzylam sobie za to u Rylka fajne czarne szpilki na platformie a takich mi brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
mi się podobają kolorowe sandalki na koturnie. Najlepiej wiązane wookół kostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
a ja kupiłam siwy seterek do spódnicy będę miała.. wypłata już we wtorek po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
scarletta- zeby tylko o fajki chodzilo to pol biedy by bylo ale ta szkola...teraz na gwalt potrzebuje cos znalezc ale tak zebym nie szla jak na skaranie boskie na zajecia,bez szkoly zostane po prostu bez srodkow do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
wyplata juz za....12 dni. w portfelu 22 zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skapiaraaa
to jak ty dusigrosz-ka wytrwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jakoś muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
22 zl to pieniądze jeszcze niezagospodarowane. mam nadzieje ze nie będzie takich nieplanowanych wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam :) Jedna marynarka mniej :) Ja już robiłam takie akcje, za 20zł żyłam przez tydzień:) Ale daj znać co Ty wymyśliłaś, bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali musisz znalezc jakas inna szkole, nie wiem, w necie, informatorze. na pewno znajdziesz :) dusi 22 zl? to kuszenie zakupowe raczej Ci nie grozi, szczesciara :) dziewczyny wczesnie dostajecie wyplate, bo niektore z was jeszcze na koniec miesiaca. ja powinnam miec zawsze na pierwszego ale w praktyce zawsze mam pare dni pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja dopiero 6go. w tyygodniu w sumie poieniedzy raczej nie wydaje- nie ma kiedy :), chybas ze gdzies wyskakujemy z Miskiem to jakies pieniazki wylatuja na kino, knajpke- ale to wydatki rzedu 30 zl, takze nie ma tragedii a wiadomo ze nie co tydzien takie wypady sie zdarzaja. Za to na likendach pieniądze idą mi jak woda.... w tym m-cu pieniazki beda dodatkowo mniejsze za 3 dni L4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
powinnam sonie postanowic ze w Wielkim Poscie zaprzestanę "wizytowac" allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ ja wczoraj odebrałam wyplate . Do rodziców pieniadze juz poszły , dzisiaj muszę jeszcze kupic bilet miesięczny a reszte rozsądnie rozgospodarować. Ja dostaje wypłate w 2 przelewach : na 10tego i między 20stym a 25tym drugi przelew. z pierwszego przelewu , zazwyczaj nic nie odkładam( bo ta część mam dużo mniejszą od następnej) , dopiero z drugiego. bilans robie koncowka danego miesiąca a początek nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
zaczelo sie- biducha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
no i wymyslilam szkole jutro do sekretariatu,a w weekend mam zajecia caly bozy dzien wiec psa musze oddelegowac do rodziny. mam nadzieje ze wiekszych problemow z pewna instytucja miec nie bede. teraz zdalam sobie sprawe ze w sobote po zajeciach jeszcze korki bede dawac, bede ledwo zywa.problemem bedzie zarcie bo bede musiala cos zabrac na zajecia zeby nie zemdlec, wiec bede musiala wydac pare zl.jakos przezyje moze. nie lubie tak robic wszystkiego na hurra ja potrzebuje planu dzialania a ten ma dosc slabe podstawy.chyba musze skoczyc po farbe do wlasow jak mam sie ludziom pokazac.teraz to mi sie dopiero nei chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigrosz-ka dusigrosz-ka ja w ogóle rozstałam sie z allegro bo to była moja ''skarbonka'' , w galerii kasy nie przepuszczałam ale właśnie na allegro.....i to konkretnie co miesiąc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kończy mi sie umowa w orange i bedę przedłużać , ma któraś z Was jakis z tych nowszych telefonów typu smartfony i inne wynalazki , możecie jakis polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja bylam w orange przerz 8 lat. przeslzlam do ehyah i nigdyu wiecej nie wrocilabym do pomaranczy. a telefon mam dotykowy samsung avila. ujdzie. ale ja nie ejstem jakas gadzeciara. telefonu uzywam do dzwonienia i smsowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
avile miałam przez 3 lata , mój ukochany telefon , ale niestety sie utopił ......w sedesie 😭 kupiłam samsunga monte jestem średnio zadowolona , a mam okazje wziąć inny tel bo i tak umowe przedłużam. Gadżetów też nie zbieram , żeby nie było , chodzi mi o tel dość łatwy w obsłudze , nie żaden przesadzony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja w ogole od lat jestem wierna samsungom :). i bardzo sobie je chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigrosz-ka ja także samsungi jak dla mnie najlepsze telefony bardzo mi sie podoba samsung wave ale one maja jakis tam system bada ....znajomy ''telefonomaniak'' że sie tak wyraże mówi mi , że polegne na tym całym bada ehhhh , że tez musieli takie gówna wymyslic jak androidy , bada , symbiany itp. ;-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×