Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość gość
Ja wymieniam walutę tylko online. Tak jest zwyczajnie najbezpieczniej, najwygodniej, najszybciej. Ostatnio wymieniałem w Pewnym Kantorze, bo kurs był bardzo korzystny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto się Ciebie pyta gdzie ty wymieniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaloo ! oszczędzamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tu zaglądam raz na jakiś czas, szczególnie gdy mam kryzys i mnie rączki swędzą na wydawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :))) ale trzymam się i nie wydaje. no prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabel90
Przyłączam się do Was :) Na koncie oszczędnościowym mam około 3 000 zł. Byłoby więcej gdyby nie masa zobowiązań które musiałam spłacić... Teraz już prawie jestem na 0 więc zaczynam odkładanie. Cel: własne lokum Na czym będę oszczędzać? Na pewno zero kupowania słodyczy i słodkich napoi. Chcę też mniej i zdrowiej jeść. Mniej mięsa, więcej warzyw. Generalnie na jedzenie, ubrania i extra wydatki chcę wydawać w sumie nie więcej niż 1200 zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
isabel- przedstaw swoj budzet: wplywy , ile odkladasz i ile na co wydajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabel90
Zarabiam około 5400 zł /mc Około 3 500 jestem w stanie miesięcznie odłożyć(+ ewentualne premie i nadgodziny), jak nie będę miała dodatkowych wydatków, w ostatnich miesiącach miałam dużo zaległych rzeczy do popłacenia i jeszcze opony zimowe i musiałam coś kupić za 2500 zł. Teraz już powinno być tylko lepiej :) Zaczynam z kwotą 3000 zł na oszczędnościowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 120 tyś kredytu do spłacenia jeszcze za mieszkanie , drugie 100 tyś jeszcze za wykończenie i auta itp ale to już na 8 lat tylko rozłożone a mam już 25 lat hehhe i a na konce mam z 600zł oszczędnosci :D miesięcznie płącę ponad 2 tyś za kredyty ;/ i nie wiem z czego mam jeszcze oszczędzać - ale widzę że więszośc z Was nie ma kredytów i mieszkań i może stąd ta kasa ??? Czy na poważńie macie tyle oszczędności przy kredycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabel91
Ja nie mam kredytów ale będę chciała w najbliższym czasie wziąć na zakup działki budowlanej i z własnych środków za jakieś 3 lata zacząć budować dom :) Ile by się nie zarabiało TRZEBA coś oszczędzać na wszelki wypadek, życie bywa przewrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabel90
Muszę mieć powód, by wstawać z łóżka :) Mam kolejno cele wyznaczone... budowa małego domku, znalezienie spokojniejszej, też dość dobrze płatnej pracy... :) Podstawą oszczędzania są u mnie przemyślane wydatki. Staram się kupować tylko potrzebne rzeczy, chociaż budżet na przyjemności mam też nie mały. Przede mną kilka lat pracy i odkładania ale cel motywuje!!!!! :) Mój przyszły taras wiosną...marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona2333333
hej :) Ja jeszcze tylko tydzień w Niemczech i wracam do Polski na dwa miesiące. W planach prawko i autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
To dużo możecie odłożyć w stosunku do zarobkòw; ja o takiej proporcji mogę pomarzyć. Ale nie że narzekam. Ja jak zarobię 3500/Euro to mogę odłożyć 2000 Euro bez dziadowania. A nie zawsze mam taką wypłatę czasem mam 2000 Euro na miesiąc to wtedy mogę odłożyć z tego 500/Euro a nie mam kredytów ani żadnych obciążeń. W tym miesiącu mam wyjazd do Polski, a tam zabiegi każdej możliwej kategorii, wyjdę spłukana ale szczęśliwa. Mam zamiar wydać całą swoją wypłatę, raz w roku mi się należy. Potem znowu zacznę oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmadziula bardzo duzo zarabiasz, my tutaj mozemy pomarzyc o takich zarobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxaxaxaxaxa
MA MOZE KTOS POZYCZYC 100ZL? PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxaxaxaxaxa
TEZ CHCIALBYM OSZCZEDZAC PROSZE.. POMOZCIE 63 1470 0002 2000 5711 2000 0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:38 Wiem że może się to dużo wydawać na polskie warunki ale tutaj to nie są kokosy. Poza tym praca, ciągle w rozjazdach ( koszty!), bardzo wyczerpująca i niebezpieczna w dodatku. Tutaj głupia kawalerka kosztuje 600 euro na miesiąc, więc bez żadnego wysiłku mogłabym przesiupać całą wypłatę. Mnie też kosztuje oszczędzanie. To co chciałam podkreślić to procent wypłaty jaki niektòre osoby dają radę odłożyć, u mnie to tak sobie wygląda na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
10:24 to ja Madziula kaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzulka ma racje. nie ma co przeliczać wypłaty z euro na zł., tak jak i oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie- nie ma co porownywac. bo w pl malo kto zarabia 3500 pln.a kawalerka nie kosztuje 600 pln tylko kolo 1200....wiec o czym tu mowic nawet porownujac 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) jak się oszczędza na konkretną rzecz, to motywacja jest większa, kupiłam mieszkanie, za miesiąc biorę kredyt i coraz mniej rzeczy przypada mi do gustu (no może oprócz produktów do domu, ale to podobno normalne;) ) czekam na awans w pracy jak na zbawienie, a usłyszałam od szefa w piątek, że ma związane ręce i teraz zastanawiam się poważnie nad inną firmą. Pozdrawiam was wszystkie gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja też lubię oszczędzać i oszczędzam ile mogę ale też pozwalam sobie na przyjemności. Mam takie pytanie dostałam na urodziny ktore były w marcu trochę pieniędzy ok. 400 zł i myślałam aby kupić sobie złote kolczyki kształt jakieś kuleczki coś co jest zawsze modne. czy warto w ogóle inwestwąc w złotą biżuterię ? Jak nic nie kupię to kasa prędzej czy póżniej się rozleci jak dodam na konto to pieniądze się wtopią i nie odczuję że mam jakiś prezent co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Ja wróciłam do polski na dwa miesiące i kasa płynie, nowy telefon, ubrania, mój nowe gry na PS4 kupił, prawo jazdy, a i jeszcze dzisiaj byłam u fryzjera zrobić sobie sombre, polecam bardzo! Jutro kosmetyczka, normalnie popłyne z torbami ale nie będe sobie nic żałować bo na coś pracuje w końcu. :) Koleżanko wyżej kupuj kolczyki! Tak kasa zaraz sie rozejdzie a tak będziesz miała ciekawą biżuterię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona2333333
zapomnialam sie podpisac-ta wyzej to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kiedyś pisałam z Wami. :) U mnie z oszczędzaniem średnio w sumie mamy z mężem odłożone ok. 9000,ale na nasze plany to i tak mało. Mam nadzieję,że do kwietnia/maja damy radę dozbierać 11.000 planujemy remont mieszkania i chcielibyśmy,aby jedna część była zrobiona na raz. Kurde jakie to wszystko drogie w tym miesiącu na same leki poszło ok. 250 zł,ale jak trzeba to trzeba. Fajnie,że wątek ożył będę mieć znowu większą motywację do oszczędzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asda  pisałam w 2012 r
czesc dziewczyny! miss chill out - gratuluje mieszkania!!!! pamietam jak kupiłam wlasne, radości i buszowania po ikea oraz home&you nie było konca ;) pozostałe dziewczyny tez serdecznie witam i pozdrawiam. ostatnio odzywałam sie w wakacje. co u mnie? oszczedzam dalej. ruszyłam mocno z kopyta bo tak jak wspominałam wziełam dodatkowe fuchy. dodtakowo dostałam spore premie w pracy (pensje bazową mam niską ale jak sypną premiami to porzadnymi) efekt- bylo 66 tys - teraz jest lekko ponad 76.000 :)))) jestem bardzo szczesliwa majac tyle odlozone ale przede wszystkim że oszczedzanie weszło mi w nawyk. bardzo szanuje teraz kazdy grosz i nie szastam kasa na prawo i lewo. polecam każdemu! bede do Was zaglądać i zdawać relację co u mnie. może kogoś zmotywuje ;) ps gdzie dusigroszka? b.lubiłam Ją czytać. te jej rozterki ubraniowe były przeurocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigroszszka
melduję się :D wchodzę tu codziennie. Nadal oszczedzam.I nadal mam rozterki ubraniowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula kaaa
A Te mieszkania to macie za oszczędności kupione czy na kredyt? Ja się oglądam za mieszkaniem ale na to całe oszczędności pójdą i jeszcze mały kredyt mi zostanie na 10 lat. Chciałam powiedzieć że dopiero co wròciłam z Polski. To zadziwiające ile potrafiłam wydać na kosmetyczkę , zabiegi i fryzjera. Nie przynajmniej się bo mi wstyd. Mimo wszystko postaram się w tym miesiącu odłożyć 1000 euro czyli 4 tysiące zł. Ps. Portfel może i lżejszy ale raz na jakiś czas należy sobie pohulać po spa. Cudowne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×