Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

tez mialam samsunga avile, lubilam go, potem zmienilam na samsunga galaxy mini, bo do samsungow mialam slabosc i ten tel. jest niewydarzony, laczy sie z androidem co chwile, boje sie, ze mi natrzepie rachunek to wylaczylam int. i nigdy juz nie chce podobnego badziewia. nastepnym razem biore nokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
nie trac za duzo kasy an telefon zmotyywowana :) bo-> stos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta właśnie mój znajomy ma samsunga galaxy mini i....poszedł mu dotyk po 2 miesiącach uzytkowania , naprawa 150 zl.... a z telefonu ogólnie był zadowolony , bo lubi takie ''bajery''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka45677
Ja wam wpsólczuje tego oszczedzania. Przeciez z polskich wypłat się nie da jeżeli ktos sam płaci za mieszkanie i pozywienie. ja mieszkam jeszcze z rodzicami ,nie płace rachunków i odkładam na czysto jakies 1200zł . za kilka miesiecy wyprowadzam sie z domu i troche się boję i łącznie z wyjazdami do pracyw Belgii udało mi się zaoszczedzic 30tys. Ale zmieniłam się bo ta praca zrobiła ze mnie skąpiradło. Jak idę do bankomatu to aż mi dech zapiera ze musze pobrac chociaż z 200zł. tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie lubie bajerow, ale klawiatura do sms-ow swype jest bombowa! palcem kresli sie po literkach i same sie slowa wstawiaja, to jest niezle a cala reszta do kitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wcześniej samsunga f480, teraz mam nokie 500 za 1zł. wymieniłam tydzień temu i lubię ten telefon. jest taki babski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja juz nie pamietam kiedy ostatnio doladowywalam telefon. mam darmowe smsy w heyah, takze doladowuje sie raz w miesiacu za 5 zl chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
olka-> tak, tez tak mamy :P. ja nawet przy wybieraniu 20 zl jestem bliska zawału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak by to
Samsung Galaxy jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak by to
Samsung Galaxy S lub S II dokladnie ale co kto lubi, Samsung Wave II tez jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja przy zakupie telefonu przede wszystkim skoncentrowalabym sie na fukcjach z ktorych korzystamy. bo jesli uzywasz telefonu tylko do smsowi i telefonu od czasu do czasu to po co placic za jakies gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja przy zakupie telefonu przede wszystkim skoncentrowalabym sie na fukcjach z ktorych korzystamy. bo jesli uzywasz telefonu tylko do smsowi i telefonu od czasu do czasu to po co placic za jakies gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka45677
heheheheh....dobre:) szkoda ze Polska to taki marny kraj i trzeba zapierd...w innych żeby sie czegos dorobic. Może poszukajmy jakiegos sponsora??:) który bedzie wpłacał regularnie na konto.hhee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę mieć telefon w orange , bo cała moja rodzina , znajomi jak i ludzie z pracy wszyscy maja w orange i tak mi po prostu taniej. ja tam miałam na poczatku jak wrocilam z Niemiec , że jak miałam wziąć pieniazki na ktore tak harowalam to dostawalam ataku zlosci , a pozniej juz jakos poszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
poki mieszkamy z rodzicami nie ma tragedii . ale nie wyobrazam sobie samodzielnego utrzymania domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva2345
a gdzie znalezc hojnego sponsora?? heheh .. który kupi mi wypasioną chatę i super auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
czyli wszystkie karty pamieci , szmery bajery sa Ci zbedne?:) to moze takimi krteriami kieruj sie przy wyborze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska12345
a ja czuje że to juz czas wyprowadzic się z domu i zacząc życ po swojemu i za swoje chociaz będzie cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta pamięci 2 gb wystarczy nic poza tym nie potrzebuje. zobacze w ogole jaka przedstawia mi oferte , 6 rok juz mi leci w orange .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moj weekend w Krakowie juz w ta sobote, nispodziewanie, bo mial byc w polowie marca. czyli jednak czeka mnie jakies szalenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jednak nie jade, bo mi szacowny malzonek przypomnial, ze jedziemy do jego znajomych z wizyta. wtedy musialabym sie szybko wracac i na szalenstwo nie starczyloby czasu, ech zycie, ale w sumie ciesze sie, bo jakos mi ten marzec bardziej pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedzeniu można sporo zaoszczędzić, im zdrowiej sie odżywiasz tym mniej wydajesz... śmieci są strasznie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola-co robilas w Belgii? ladna sumke zaoszczedzilas, kolezanka w Holandii nie oszczedzajac odlozyla w 8 miesiecy 30tys. (pomidory) To chore, ze pensja rzedu 1500zl pozwala jedynie na egzystencje i wynajecie pokoju. o kawalerce przy takich zarobkach nie ma co marzyc. poziom zycia w pl jest bardzo niski. Dziewczyny z watku madrale, a same gdyby mialy sie utrzymac to te szmaty swoje na zdjeciach by ogladaly, o ile mialyby sile. (koniecznosc dorabiania?). uwazam, ze mieszkajac z rodzicami trzeba oszczedzac jak najwiecej. mam Ola tak jak Ty dokladnie, meczy mnie mieszkanie z rodzina juz. Zbierasz na mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domiczka- zgadza sie, wiaze sie to z gotowaniem samemu, co rowniez obniza koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dejotki
i znowu dejotka wróciła:-(dziewczyno byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja sobie poszlam? Ty idz skoro tak ci przeszkadzam ,phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys zarabialam 800 zl, mialam juz wtedy dziecko i co? dalam sobie swietnie rade glupia idiotko, poszla WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej smieszy mnie fakt, ze taka dziewczyna jak dejotka, ktora jeszcze nic w zyciu nie osiagnela, jest w beznadziejnym zwiazku smie jeszcze kogokolwiek pouczac, jest to tak zalosne, ze az slow brakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×