Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

znow masz gorszy dzien? przykre. udawaj , ze mnie tu nie ma, a moze znikne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow masz gorszy dzien? przykre. udawaj , ze mnie tu nie ma, a moze znikne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
zmotywowana co do telefonów to ja miałam też samsunga monte, jej większego badziewia nie widziałam, nie spasował mi, 2 miesiące po tym jak go kupiłam za 1 zł w plusie mam abonament, zgubiłam go, a raczej zostawiłam gdzieś. ( jeden jedyny raz mi się zdarzyło coś zgubić). wyrobiłam duplikat karty SIM i powróciłam do starej nokii. Telefonu używam tylko i wyłącznie do pisania sms i dzwonienia. a ten dotykowy mnie wkurwial :/ za 4 miesiace kończy mi się kolejna umowa, i już wiem, że wezmę sobie jakąś nokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
scarletta-> pamiętaj o IGNORE :) jedyna metoda na niepozadane typy na naszym topiku... przykre ze ludzie nie rozumieją że ich towarzystwo nie jest tutaj mile widziane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka no wlasnie, ponioslo mnie wczoraj, od dzis IGNORE to moje drugie imie :D kurcze, mialam dzis jechac do "miasta" na zakupy, odebrac rzeczy od krawcowej, kupic bilet miesieczny ale patrzac na poode rezygnuje. nie dosc, ze pada to wieje, slisko, u nas sniegu roztopionego mnostwo, mam dosc. od poniedzialku i tak musze isc do roboty, wiec wtedy pozalatwiam te sprawy a dzis siedze w cieplym domku. wyskocze tylko z mezem na zakupy spozywcze, bo noj biedny chlop moglby sobie nie dac rady (tzn. kobieta zrobi to lepiej a on moze byc tragarzem- ta funkcja jest dla niego stworzona) :D co jecie na sniadanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja dziś poszczę o bulce i herbacie :D ( ekskluzywna wersja chleba i wody :D) ostatnio w srode popielcową slyszalam ze bardzo wiele rzeczy mozna wyprosić poszczac :). A mam naprawde dużą intencję. I wlasciwie chyba trzeba by cudu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec, ale poza tym są inne plusy-nienaganna figura :P Ja jak miałam taki okres bułki i herbaty (w moim wypadku krakowskiego obwarzanka i wody niegazowanej) to schudłam 4kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ja juz chyba nie chcialabym schudnac. od maja zrzucilam 7 kg :P wystarczy. biustu to juz prawie nie mam :P post czysto intencyjny :). na razie jestem o 2 kęsach i herbacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Witam Zbieram sie do szkoły ale pada i nie umiem sie wybrać. Co do telefonu to mam samsunga galaxy mini pro i jestem zadowolona.akurat swype często mnie wkurza jak mi głupoty wychodzą a nie spojrzę i potem sama mie wiem co napisałam.z internetem problemu nie mam jeszcze nigdy sam mi sie nie załączył. Na śniadanka od poniedziałku jem owsianke muszę bo mam efekty po rzuceniu fajek.a dzis przez resztę dnia dodatkowo maślankę. Dzis dzień 20 abstynencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
A zapomniałam dodać ze ja przecież mieszkam sama i żyje jakoś, no jeszcze psa mam i ciuchy też kupuje...nie taki diabeł straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pali a musi-> kupujesz ciuchy? stos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Ogólnie nałogowo przynajmniej jedną rzecz co miesiąc tylko teraz nic sobie nie kupiłam jakoś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już wszystkie spalimy się na tym stosie i topik upadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Tiaa i trolle będą skakać po naszych truchlach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
i......ktos przejmie nasze oszczednosci :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
Ja zabiorę do trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jakie piekne kiecki widzialam... i wyprzedaz w mohito :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pali a musi oszczędzać
No i trzeba usypac drugi stos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh. Jakie kiecki? Ja mam do rozdysponowania jeszcze dość pokaźną kwotę :) Mohito mam tylko w Bonarce, a jak tam wejdę to przepadnę na dłuuuugie godziny, a potem trafie na stos dla zakupoholiczek. A tak w ogóle to w Brzesku otworzyli oddział dla zakupoholiczek, może wakacje tam spędzimy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
hahaha lay-la-> za darmo? :D podoba mi sie ten pomysl. wszystko co darmowe mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowadz spokojne zycie
to nie bedziesz musial oszczedac! jak nie bedziesz pil , palił i szwendal sie po nocach to naprawde nawet z pensji minimalnej uda ci sie duzo zaosczedzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
nie wiem czy się uda. moze zyjac z rodzicami. ale placac normalnie rachunki pzy pensji 1100 podejrzewam ze ledwo wiaze sie koniec z koncem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierzcie mnie ze soba, plis! :) a ja wlasnie siedze na mojej ulubionej stronie i wybieram, wybieram ... :D - w koncu zaczyna sie nowy miesiac! ale obiecuje, szalenstwa nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
a ja chyba w marcu dam sobie spokoj :P ciekawe kogo panny przemadrzalskie będą besztac zamiast mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willow28
a byl dzis rano toik o dziewczynach ktore sobie nic nie kupowaly z ciuchow od conajmniej dwoch lat..z reguly utrzymywaly sie same... i co wy na to...chory ten kraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×