Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość oszczedna z przymusu
nadal staram sie ograniczac wydatki :) kupilam balerinki z Buffalo, ale z internetu, wiec sporo taniej :) mam jeszcze mase innych wiosnych pomyslow zakupowach ..a a kysz, a kysz :D poki co trzymam je w ryzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Oszczędziłam wczoraj 170zł-zamiat 399zł zapłaciłam 230zł za cudowne skórzane botki na wiosnę :D Tak,wiem :) Mój chłopak mówił,że jak płaciłam to trzęsła mi się ręka jak alkoholikowi :P Podliczyłam swoje wydatki na studia w tym semestrze i wyszło: 2200zł, ehh-przeraża mnie ta kwota. Ale na szczęście ostatni semestr. Planuję w czerwcu odwiesić działalność i powrócić do swojego sklepu odzieżowego :) Zawsze to jakaś dodatkowa kasa. Lecę prasować bo się nazbierało a szafa świeci pustkami i aż kusi by coś kupić:) Udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ktos ma dobre serce
a gdzie takie promocje maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten weekend w CH Bonarka w Krakowie były obniżki, w zależności od sklepu od 10-70% Kupiłam tylko buty,bo po buty przyjechałam,mimo iż wiele rzeczy było cudownych. Najlepiej robić zakupy jak są weekendy np.w Avanti, Joy czy Glamour. Wtedy można się dopiero obkupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jutro pewnie już w koncu będę miala wyplate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszka-to super :) Koniecznie daj znać jak ją rozdysponowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
wczoraj kupilam sobie kiecke w H&M za 70 zl więc juz na dzien dobry mam do zaplaty: 70 za kiecke 60 za tester 100 zl dla kolegi za buciki 300 zl dla mamy 160 dojazdy z pilnych potrzeb- farba do wlosow i krem do twarzy. sporo. napewno jutro zrobię bilans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM NA WAS OKO
DUSIGROSZKA A Z CZEGO KUPIŁAŚ SOBIE KIECKE JAK PISAŁAS OSTATNIO ZE MASZ PARĘ ZŁOTYCH DO KONCA MIESIACA??????????????????????????????????????? ALE KRĘCISZZZZZZZZZZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile temu mialas to
o kurcze WIELKI BRAT nie sp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigriosz-ka
kupilam na poczet jutrzejszej pensyjki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAM NA WAS OKO
ALE TY CIAGLE SIEGASZ PO OSZCZEDNOSCI NA SWOJE SZMATKI WIEC O JAKIM OSZCZEDZANIU MY TU MOWIMY?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? OSZCZEDNOSCI TO OSZCZEDNOSCI TEGO SIĘ NIE RUSZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idźże głupia babo. Nie wiesz o co chodzi a się oddzywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
dusigroszka ty sie powoli do H&M nie mozesz zblizac :P, ale cie pociesze, ze nie jestem sama w tym bolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigriosz-ka
lay-la-> jak ja Cie lubie :D baba pisze bzdury. kiecka z H&M kupiona na allegro- jutro zrobie przelew :). czytanie ze zrozumieniem sprawia trudnosc. duzo gada, malo rozumie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co fajnego można kupić w Angli?? Czego próżno szukać u nas? Np jakieś ciuszki? bo braciak do mnie przylatuje i muszę złozyć zamówienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
my nie wiemy. my nic nie kupujemy. my oszczędzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
nam kupowac nie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej dziewczyny ja nadal swoje7 zloty mam w portfelu do 10 tego haha fajek nie pale na plasterku jade i jakos jest coprawda pierwszy dzien dopiero ale jestem dobrej myśli. ostatnio mi nie wyszlo , ale teraz wyjdzie bo dodatkowo zdenerwowala mnie laska w pracy i to bardzo , a ze laski nie lubie to tym bardziej przestane palic jej na zlosc ;p dusia co kupiłas za kiece jakaś wyjściową czy letnią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
witam poznym popoludniem nie liczac wpadki we wtorek to minal miesiac bez palenia. mam juz plan co zmienic jesli o mnie chodzi ale nie pisalam poki nie zrobilam pierwszego kroku,mianowicie zadbam o siebie,cwiczenia,domowe spa,dieta,regularna nauka,wiecej pokory.by zylo sie lepiej:D na dzis odwalilam poltora godziny spaceru, pol godziny rowerka, pol godziny "cwiczen podlogowych",zjadlam resztki slodyczy zeby nie korcilo i kefir bez tluszczu,w ramach spa mam żelowe zęby:Pa potem masaz serum modelujacym. na jutro juz lepszy plan bo dzis to bylo na spontanie dlatego slodycze z cwiczeniami(ale chyba sie wyrownalo:P) dziewczyny na stos!!!ale ide z wami bo kupilam maske do wlosow (brzoza mi sie skonczyla):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu dzieje! co chwile atak pomaranczek i to wscieklych, nie dajmy sie im :) u mnie z finansami nieciekawie, postanowilam zaszalec i przelalam na konto oszczednosciowe jeszcze tysiac czyli w saumie 2 tysiace za marzec i mam w sumie 4 tysiaki na oszczednosciowym. dzieki temu nie bedzie mnie nic kusilo ale musze w tym miesiacu zacisnac pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna no fajnie ale to oznacza, ze na szalenstwa nie ma miejsca, Wy sie tu bedziecie chwalily zakupami a ja? :( ale trudno, posatnowilam ostro wziac sie za siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta ja szczerze nie pamiętam kiedy byłam na zakupach :( od początku roku mam dołek finansowy i jakoś trudno mi sie pozbierać....będęszukala dodatkowego zarobku bo jest kicha ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
scarletta- bedziemy w ruchu oporu:P bo ja tez chwilowo nic nie kupuje gdyz nei mam funduszu ciuchowego kolejny miesiac.tez chcialabym odlozyc cos wiecej ale juz chyba bardziej okroic budzetu sie nie da w moim wypadku,no chyba ze znajde prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pali o tak, utworzmy ruch niekupujacych, w towarzystwie zawsze razniej :) mialam Ci jeszcze pogratulowac tego, ze nie wrocilas do nalogu po tej jednorazowej wpadce, super :) panna masz juz cos konkretnego na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzięki Wam nauczyłam się oszczędzać. Dzięki! Wolę wrzucić jakąś kwotę na konto oszczędnościowe niż przepieprzyć na jakieś głupoty! (jejku, jestem sknerą :) Nie wydaję miesięcznie tyle na przyjemności ile założyłam,a wydaję połowę mniej:) Liczę na to,że do końca sierpnia będę mieć na koncie oszczędnościowym 5tys! I to będzie mój fundusz awaryjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam na początku topiku
hej widzę, że mocno ograniczamy zakupy ciuchowe :) ja w tym miesiącu wydałam na ciuchy już 130 zł, ale było to nie zbędne i póki co nie planuję nic więcej w tym miesiącu. jutro mnie czeka wizyta u lekarza 180 zł no ale to jest dla mnie w tym momencie absolutny priorytet w marcu mam też urodziny jeśli wpadnie jakiś prezent finansowy ( ale wątpię) to od razu zostanie wpłacony na konto oszczędnościowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pali a musi oszczedzac
witam pieknym rankiem:D ledwo wczoraj wzielam sie za poskladanie swojego jestestwa do kupy i juz sie dzis obudzilam szczesliwsza:) scarletta dziekuje:Djak widac jedno zapalenie u mnie nie oznacza powrotu do nalogu, to byla sytuacja z ktora nijak inaczej nie moglam sobie poradzic. a ruch oporu zrobimy chociaz przez 2 dni jeczalam o zielone rurki, moze za miesiac sobie kupie albo wpadnie jakies swieto i dostane:P zmotywowana jak bez papieroska? la-lyla tez tak mam:Dto chyba chodzi o to ze im wiecej wydamy tym mniejsza kwota mozemy sie pochwalic i tu nas boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×