Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

A Ty dusigroszka już wyluzuj z tymi mietowymi rurkami, bo będzie debet(!!!)a mój kalkulatorek nie kłamie!!:-D ale fakt, mietowe są fajniutkie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna-> martwilam się :) I Ty, Bruitusie przeciwko mnie?:P jak u Ciebie, moja droga? wszystko zgodnie z planem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka nic się nie martw Kochana ja was tu systematycznie inwigiluje:-)osttanio taka ze mnie czajocha:-P U mnie w porząsiu:-) Kaska sie odkłada na konto, puszeczka dzwoni donośnie jest super git majonez jak to mówi pani Basia:-P Ale mamy dziś piekny dzień.....:-) Kawusia????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiigi88
oszczedna chyba sie zakochala,tak sie szczerzy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna.... też mi coś tu podejrzanie pachnie :).... Wiosna na dopaminie? i Miłość? i do tego maj....... jak tam sprawy z Twoim Lov? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiigi88
no no zgadlam :) Choc jak to mowia niestety milosc i pieniadze nie ida w parze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem powaznie
BARDZO DOBRZE, tez jestem specjalistka od planow oszczedzania, tylko ze ja mam nierowne przychody, raz duzo, raz nic, stad moje plany sa naprawde elastyczne i nigdy w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Cześć :) Ja zaczęłam oszczędzać miesiąc wcześniej, bo od sierpnia :) Na tą chwilę mam 7000zł. Zarabiam 1800, odkładam w zależności od wydatków w miesiącu 500-1000zł. Mieszkam z rodzicami to mi łatwiej, ale im też dokładam do domu. Kiedyś wydawałam wszystko w ciągu tygodnia i do końca miesiąca nie miałam na nic a teraz potrafię planować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
tiggi- ahh ta kobieca intuicja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Dziewczyny wyluzujcie się:-P Aaaaa co to dobrego humoru juz miec nie można??:-D Za dużo M jak miłość, proszę to cholerstwo ograniczyć..:-P przy okazji na prądzie oszczędzicie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliann piękny wynik gratuluje i podziwiam... proszę tu zaglądać i nas motywować bo nam to różnie z tym idzie..(szczegolnie dusigroszcze, dziewczyna potrzebuje wsparcia:p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiigi88
oj tam oj tam oszczedna... Mozesz nie mowic a i tak wszyscy widza,ze kwitniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Zapiszę sobie wątek i będę zaglądać :) Zaczęłam zbierać z myślą, że to na szkołę będzie, ale im mam więcej tym bardziej mi szkoda :) Chyba każdy tak ma. Potem kolejna myśl to, że na wyprowadzkę. Chcę zamieszkać ze swoim Połówkiem a do tego naprawdę muszę mieć gotówkę, bo wyprowadzka byłaby 300km ode mnie. I póki bym nie miała pracy to przynajmniej oszczędności będą. No, ale na razie zbieram, już nie mogę się doczekać 10tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
haha dusigroszka od września oszczedza zgodnie z planem. Ale milo że się troszczysz :D :D :D ja mam biedronkową waniliową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Może oprócz tego, że zbieram same 100zł to zacznę do skarbonki jakieś grosz odkładać :) Widzę, że z tego też można pokaźną sumkę zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oszczedna=> postawę Ci. WIem że Ci sie nie przelewa :P :P :P liliannn -> piekny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
liliann -> wycodzi 700 zl miesiecznie :). Zarabiasz co prawda więcej od nas, ale i tak szacuneczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dzięki dziewczyny :) Odkładanie to nie jest prosta rzecz, dlatego dumna jestem z siebie. Chociaż żałuję szczerze, że tak późno ocknęłam się. Mogłam chociaż ze 200zł z mniejszych wypłat zostawić to już teraz byłoby tego sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
hehe a ja pierwsza wyplate dostalam we wrzesniu i od razu zaczelam oszczędzać :D oszczedna-mloeko drogie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ dusigrosz-ka Bardziej jest tak, że zostawiam albo 500 albo 1000. Nigdy inaczej. Po prostu był czas, chyba przed świętami, że nic nie odłożyłam, bo chciałam zaszaleć z prezentami dla rodziny. Ale w tym roku już będzie bez szału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilian wpadaj tu do nas koniecznie i chwal się wynikami. Czasami też skarć naszą dusigroszkę bo młoda szaleje nam tutaj i jej do porządku nie możemy przywołać. Może tobie sie to uda, ale dorazu mówie uparta z niej bestia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
nie taka mloda, nie taka mloda. rycząca 26 :P. słucham się :). I też w sumie ejstem z siebie dumna bo moja słabość do kupowania szmat juz wczesniej dawala o sobie znać i zawsze bylam ebz grosza przy duszy, a teraz pasa zaciskam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ dusigrosz-ka Z którego roku jesteś? '86? @ oszczędna kobita Ja nie umiem karcić :) Mogę najwyżej lekko pogrozić. Sama też nie raz potrzebuję małego opier... Szczególnie jak za długo na allegro zasiedzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucha się....taaa, taaa...eche...jaaaasne..... my tu najtanszą kawę z biedronki pijamy, owoców nie jemy bo drogie, zamiast wędlin to ścinki kupujemy, o mleku do kawy mozna pomarzyć.... a ta jak nie rurki miętowe, to sukienka to różowe chinole....:-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
tera zostaną uwolnione ceny prądu i prad podrozeje o 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×