Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość *liliann
Boże, ja w ogóle nie w temacie jestem jeśli chodzi o te banki i o wszystko inne. Trzymam kasę w kosmetyczce :) Ale może warto wrzucić to na konto, bo wiem, że przez najbliższy rok nie ruszę tej kasy. Tylko za wiele nie zyskam z 10tys. Tzn teraz 9, ale za miesiąc będzie 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
hej mam w ing. jestem zadowolona, bo właśnie bez prowizji przelewam w tzw "tą i nazad" :P Boże jak się cieszę, mam dzisiaj wolne, bo w Irlandii jest bank holiday, za to muszę pracować w Boże ciało. Zaraz lecę do czytelni dopieszczać moją magisterkę. Btw. ja też jestem w temacie z tym bankiem to trochę mi się udało. U mnie trzymanie kasy w kosmetyczce by nie wypaliło- wydałąbym w chwili słabości :P poza tym bałąbym się, że zgubię, bo ja wszytko gubię :) chyba trochę uszczknę z moich oszczędności, bo widzę, że w krk są fajne oferty intensywnych wakacyjnych kursów językowych, a teraz 2 języki to minimum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
wlasnie tez mi sie tak wydawalo, nawet na ulotce tak było napisane, ale założyłam to konto w lutym i Pani w banku powiedziała, że wszystkie sa za free. tez byłam zdziwiona- moze to dla nowych klietnow taka promocja? w każdym badź razie kasy nie pobierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
widze ze nikt za mną nie tęskni. mimo to nadal oszczędzam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cholernie tęsknie dusigroszko!! :) A Ciebie nie ma i nie ma :) Pochwal się oszczędzaniem! Już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
na razie bez zmian, lay-la 🌼 :). wypłatę mam w środę, w "skarpecie" 3150 zł. I już wiem, że oszczędziłam troszkę mniej niż planowałam, ale mimo to nie ma dramatu :). jak u Ciebie, kochana? serduszko już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
hej duszigrosz-ka :) niestety tak już jest, ja też nigdy nie odkładam tyle, ile sobie założyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jakieś plany na dluuugi łikend, dziewczynki? wydatki na ten cel też trzeba zaplanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emocjonalnie lepiej :) robie rewolucję w życiu i mieszkaniu :) dlatego nie wiem ile oszczędzę, bo nie wiem ile to potrwa. na weekend hmm...środa-impreza, czwartek też, piątek-praca, a weekend szkoła ;/ Ale za to 22.06 wyjeżdżam na weekend do zakopanego z koleżankami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oooo super :))). Zakopane- drogo. Bylam na majówce. Nocleg kolo 5 dyszek, więc trzeba mieć kilka ładnych stówek żeby trochę tam pobyć, żyjąc nawet o bułkach z Biedronki :D :D :D . Ale zdaje się, że puszeczka rozbrojona?:) ahh.. zazdroszczę tych Tatr. U mnie chyba łikend "w doma" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
no tak, bo teraz ludzie mają długi weekend, ja zapieprzam :/ za to dzisiaj miałam wolne i co robiłam? pisałam magisterke :) też bym sie przejechała do zakopca... tam jest takie pyyyyszne jedzenie. w krk z okazji euro rozłożylo buski z jedzeniem, kiełbaski, oscypek z grilla z żurawiną, smażone pierogi... mmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
oooo :)) wlasnie pomyslalam ze opcja krakow na 1 dniowy wypad to... dobra opcja :). zobaczę co moj mily na taką propozycję, ale ale ale.... może wpadnę Was odwiedzić, dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ dusigrosz-ka Witaj Gdzie byłaś jak Cię nie było? :) @ miss chill out A gdzie takie pyszności rozstawione są? :) Może na czas pobytu w Krk zawieszę swoją dietę, żeby pojeść takich rzeczy ;) @ la-lyla Co zmieniasz w mieszkanku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszko-zapraszam do Krakowa :) lilian-robię malowanie i zmiane mebli w sypialni i przedpokoju. Dostałam odszkodowanie za zalanie z lutego i na to je przeznaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
tez by mi sie przydało odświeżyć tą norę ;) na rynku było jeszcze 2 tyg temu, bardziej obok mariackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
gdzie bylam kiedy mnie nie bylo? jestem cały czas i intensywnie podczytuję :) na jaki kolor malowanie scian, lay-la? ja w zeszlym roku malowalam swoją norke, lubię intensywne jaskrawe kolory i strzelilam żywą zielen, w polaczeniu z pomaranczowa kanapą i pomaranczowymi dodatkami pokoj wyglada swietnie :). swiezo i wiosennie przez caly rok :). dostalam dzis wyplatę. juz zrobilam stosowne zakupy- mietowe rurki,60 buty H&M, 45 fioletowa sukienka (allegro) 50 mam ogromna ochote jeszcze na mietowy zakiet ale chyba pochamuję swoj apetyt :P. czas zmądrzeć :) oszczednosci 3600 uffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
*pohamuję, mialo być oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Kobieta
Hm wiecie co, te plany oszczędzania nie są takie złe. Ssama zacznę oszczędzać ale keidy znajdę pracę. spłace z mamą kredyt na 200tysi kupię węgiel na zimę,. Wstawię szybę w okno,bo pierdykło i zrobię komin,bo cegły lecą.A i ejszcze opłacę ubezpieczenie auta. Nie no tragedia. CHyba ten plan oszczędzania zaczne dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
dusigrisz-ka gdzie tak tanie kupiłaś miętowe rurki? :) kurde ja to w sumie dzisiaj byłam w pracy w ciemnej sukience i czarnych rajstopach 100 den :P bo padało i stwierdziłam, że mam parę ciuchów, które ubiorę teraz albo dopiero kolo października. na allegro są fajne żakiety miętowe, ale parę razy się nacięłam na tych ciuchach... a jak już mam tam sukienkę kupić, to wolę się nie napalać, bo jestem wysoka i ledwo mi za dupę sięgają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psunabude
miss chill out-> kupilam w zwyklym malym osiedlowym sklepiku- widac ze rurki chinszczyzna, ale zakladam ze to spodnie na 1 sezon więc chyba lato w nich obiję :) fajne mietowe zakiety byly za 149 w H&M. Raz ze juz ich chyba nie ma jakis czas, a dwa ze ta cena to juz delikatna przeginka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
post wyzej- to bylam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
fajna zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówcie mi o zakupach:) Muszę wziać się porządnie za oszczędzanie bo do września mam dodatkowy dochód a potem już nie :( i będę musiała sama sobie dać radę. (albo więcej zarabiać) myślę nad czymś dodatkowym na wakacje (na weekendy) Ja za to kupiłam ostatnio: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001102504/cz%C3%B3%C5%82enka%20na%20koturnie.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=all&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=all&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-koturny bo marzyłam o takich od pół roku i wkońcu z drżącą ręką wydałam te 180zł, ale nie żałuję. Wczoraj byłam w nich od 6rano do 19 i są mega wygodne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sporo oszczędzam robiąc zakupy w necie a nie w galeriach. wiadomo, jest ryzyko że towar trochę się będzie różnił od tego co na zdjęciach, ale mam już swoje sprawdzone firmy u których spokojnie zamawiam sobie ubrania i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
podoba mi się kolor tych butow. No i mam slabosc do zamszu, za to koturny lubię średnio a wiem że są modne i wygodne. No i zalowalabym 180 zl na buty :) ile zarabiasz, lay-la jesli to nie tajemnica? i czym się zajmujesz? pomysl z dorobieniem na likendach jest swietny, chociaz u nas w RZ. akurat ciezko o jakakolwiek prace a co dopiero marzyc o dodatkowej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
podziwiam Was dziewczyny, że chcecie jeszcze w weekendy coś popracować! ja tylko czekam do piątku, w ogóle wkurzam się na siebie, bo przychodze do domu i leżę z kompem na łóżku, a miałam jechać do czytelni i pisać;/ a w przyszłą środę muszę oddać całość, no kurde... tak już czekam na urlop, naprawdę przydałby się jakiś facet, pojechałabym gdzieś, gdzie nie ma ludzi i można odsapnąć. Kurde a pracuję dopiero 4 miesiące, przeraża mnie trochę to dorosłe życie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
miss- na kiego grzyba Ci facet?ja znow sie z moim poklocilam :P. ile nerwow czasem sobie zjem to moje........ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss chill out
no na wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×