Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość oszczędna kobita

Mój PLAN OSZCZĘDZANIA pieniędzy...Zaczynam od września!!

Polecane posty

Gość *liliann
Cześć :) Wróciłam z krótkiego urlopu w Krakowie :) Kocham to miasto ❤️ Wydałam trochę grosza, przybrałam parę kg i czas wrócić do rzeczywistości :) Poczytam Was jak będę miała więcej czasu, bo póki co robota goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Doczytałam co pisałyście i ... też zwątpiłam :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
jak idzie, panienki? pojawila mi sie szansa wyjazdu do Włoch. Opcja 7 dni 1300 PLN. i co? szkoda mi grosza :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik22
dusigroszka to dobra opcja...nie sep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja z utęsknieniem wypatruję zwrotu podatkowego, zawsze to kilka stówek więcej do spłacenia kredytówki. W ogóle to jakieś szaleństwo z wydawaniem kasy się szykuje - oczywiście śluby :P Moje plany dotyczące ewentualnego wyjazdu po wakacjach w jakieś ciepłe miejsce padły. Cóż, trudno :P Marzę, żeby wreszcie zmobilizować się do wystawienia paru rzeczy na allegro ale za cholerę mi się nie chce :( niektóre próbuję wystawić już od 1,5 roku - żenada, co? Podziwiam Wasze oszczędności :) 3majcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusigroszka-pakuj się i do Włoch :) Ale to już! Masz moje błogosławieństwo :) Ja o wakacjach co najwyżej mogę na razie pomarzyć więc odpocznij za nas dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
nie wiem, dziewczyny. niby te 1300 zl to nie taki majątek, ale! ale! ale! mam kurczę ten nieszczęsny kredyt studencki do spłacenia- całe 6000 PLN. Myśl o tym, że ciągle to nade mną wisi spędza mi dosłownie sen z powiek. Więc w sumie nie wiem co zrobię. z Drugiej strony oszczędzam, nie palę, nie plączę się po knajpach- też mi się coś od życia należy. Decyzję mam podjąć do jutra. Nie wiem. Naprawdę nie wiem co zrobię... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam też kredyt-na mieszkanie. Jakbym miała sobie wszystkiego odmawiać to bym siedziała w domu i gapiła się w moje 4 kredytowane ściany :) Jedź, przeżyjesz super przygodę. Ja mam rodzinę we Włoszech, swego czasu jeździłam tak ok.8 razy w roku i kocham to państwo najbardziej ze wszystkich, za ten klimat wieczorem w restauracjach, kawę w porze lunchu i sok pomarańczowy do śniadań. Błagam Cię-jedźźźźźźźźźźźźźźźź :D a jak nadal masz obawy to ogladnij "jedz, módl się, kochaj" i wtedy się zdecydujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena 1990
DUSIGROSZKA JEDZIESZ I KONIEC!!! 1300 zł to nie majątek a życie ma się tylko jedno. Nie wiesz jak jest przyszłość przed Tobą i na co będziesz mogła sobie pozwolić a na co nie. Wyobraź sobie jak masz 70 lat, 1 mln na koncie, a Twoje najwspanialsze wspomnienie to będzie umiejętność rzutu monetą do skarbonki z odległości 3 metrów, oraz rewelacyjne trafienie w lokatę bankową i tyle!!. Carpe diem moja Droga, carpe diem!!. Może tam gdzieś na Capri, Sycylii, w Weronie, Neapolu, Wenecji...... albo innym super italiańskim miejscu czeka na Ciebie przygoda życia??? Nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała. To tylko 1300 + drobne wydatki. Dasz radę:-)) Jedyny warunek to to, że podzielisz się wrażeniami. Nie będziesz żałowała:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusigroszka - ja "niestety" również przyłączam się do tego co Ci tutaj piszą dziewczyny, masz jechać na te wakacje!!!! milena Ci bardzo ładnie napisała. życie nie ma się skupiać tylko na oszczędzaniu i ciułaniu każdego grosza!!! p.s sama myślę o jakimś wyjeździe ale dopiero w okolicach września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
hehe dzieki dziewczyny :). w sumie juz sie zdecydowalam. Teraz tylko kwestia czy są ejszcze miejsca dla nas. Wszystko wyjasni sie w poniedzialek :) spełniam swoje wielkie marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super, że się zdecydowałaś :) dziewczyny mam w tym miesiącu tyle wydatków, że chyba nic nie odłożę :/ imieniny mamy i taty... muszę iść do fryzjera... MUSZĘ kupić buty... masakra, a juz wydałam pieniądze na bieżące wydatki, bo byłam wczoraj w superpharm- po prostu wszystko mi się pokończyło :( mam nadzieję, ze chociaż wygramy dzisiaj mecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
i nawet mecz przegraliśmy. ironia losu- wszyscy byli mega optymistyznie nastawieni a tu taka kiszka :(.alei tak uwazam ze chlopaki dali z siebie wszystko. co kupilas w superpharm, miss? byly jakies wyjatkowe łikendowe propomocje? zdecydowalam się, jutro wplacam zaliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie perfumy burberry london moje ukochane, małą pojemność za 100 zł, 2 odżywki do rzęs, tusz, bazę pod podkład, maszynki itp są teraz spoko promocje, mozesz zobaczyc sobie na stronie ;) jak masz tam kartę to w ogóle się super wszystko opłaca, ja niedawno sobie założyłam i teraz chyba się uzależniłam :P ogólnie to planuję iść 27 do zary, pomierzyć, odłożyć rzeczy i następnego dnia pójść i kupić już z wyprzedażowym rabatem. Boze moja wizja wakacji powoli lega w gruzach ;/ nie mam kompletnie żadnego planu.... koleżanka, którą miałam odwiedzić cyba przyjedzie do Polski :( chciałabym chociaż parę dni gdzieś skoczyć, są takie tanie loty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mojej puszki twardo wrzucam jedno i pięciofuntówki, jest już całkiem ciężka :D ...ale... Weszłam wczoraj na moje koto, masakra jakaś :( Zupełnie nie wiem, gdzie podziewają się moje pieniądze :( jak patrzę na wyciąg to wszystko gra, ale ...wciąż nie wiem gdzie są :( Doi tej pory płaciłam kartą kredytową, którą spłacałam raz w miesiacu, teraz płace debetową i...niewiem gdzie wcięło mi półtora tysiąca funtów... :o Mój budżet to masakra jakaś, już niewiem co robić. Wypłacić z bankomatu 500 funtów na przykład i pisać wydatki gdzieś, czy jak? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie z oszczędzaniem średnio kupiłam wczoraj perfumy za 80 zł bo w promocji były.. Do końca miesiąca niewiele mi zostało. Jutro mam urlop w pracy ale jadę po odbiór nowego paszportu i nowego prawa jazdy. myślę cały czas o tych wakacjach, chciałabym też gdzieś wyjechać, ale zależy czy koleżanka pojedzie to razem byśmy pojechały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylaczam sie do was. od tego miesiaca zaczynam oszczedzanie, bo do tej pory zbytniej uwagi nie przywiazywalam do tego ile wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Monik ja tez siedze za granuca w UK i powem ci ze lepiej pilnowac swojego konta, bo ja stracilam kilka tys funtow oszczednosci. po prostu haker mi sie wlamal na konto int. i zrobil sobie mega zakupy a moj koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...cholera...w doope można się ukryźć. Z jakiego banku Ci zaiwanili? I co na to bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniadze odzyskalam po miesiacu. ale bylam tak wsciekla, bo to byly nasze oszczednosci na slub i wesele i dwa tyg przed tym dniem wszystko zniknelo z konta. na dodatek mialam debet nawet o tym nie wiedzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
dzisiaj wszystko się wyjaśni. 18 dni do wypłaty. już marzę o tym dniu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam na początku topiku
hej ja dziś byłam na zakupach kupiłam 2 pary spodenek i 2 bluzki, zakupy uważam za udane bo nie wydałam bardzo dużo. ale i tak miałam tyle wydatków w tym miesiącu że już muszę zaciskać pasa do końca miesiąca. w przyszły czwartek wypłata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta co próbuje
A ja się rozglądam za dobrym kontem oszczędnościowym, żeby mieć jak najlepsze warunki do oszczędzania. Znalazłam taka stronkę, http://www.kalkulator.pl/ranking-kont-oszczednosciowych i myslę, że jest sens korzystac z takich "udogodnień" i porównywać oferty, zwłaszcza jesli się na tym nie znacie, tak jak ja ;p Muszę mieć pieniądze na koncie, bo inaczej to mi niestety świnka-skarbonka co chwilę z rąk wypada ;> A mam plany, oj mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
pisalam na poczatku- co to za bluzki, jakie spodenki? moze podrrzucisz jakeis linki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dawaj dawaj :) bo ja też jestem na kupnie, bo upał 30 stopni a ja dzisiaj w pracy w jeansach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Cześć :) @ dusigrosz-ka Zazdroszczę wyjazdu :) Tym bardziej, że super okazja. Widzę, że zakupowo zrobiło się. Ja nic nie kupuję w tym roku letniego, bo rok temu wydałam ok 1500zł na ciuchy a zaraz potem lało non stop praktycznie, także mam wszystko nieużywane :) Na wakacje nie wyjeżdżam, ogólnie chyba spędzę kolejny rok bez urlopu, bo jakoś nie układa się, mam problemy z M. Tzn on ma problemy, ale ja się martwię i ogólnie to do d... jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyplata w przyszlym tygodniu. Konto oszczednosciowe otworzone tylko czeka na naplyw gotowki. Mam zamiar mocno przycisnac, aby ak najlepiej wykorzysac czas kiedy jestem na wyspach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna z przymusu
nadal tu wpadam i was podczytuje :) niestety u mnie brak porpozycji oszczedzania, chco dzis ugotowalam gar wielki grochowki i bedzie gdzies na 3 dni :D to dopiero oszczednosc, kase, ktora zaoszczedzialam przebujalam w Krakowie i u dentysty, wiec dalej ambitnie odkladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×