Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Nooo jak 40 mln zacznie sobie humor poprawiać chłodzeniem to jedna elektrownia jądrowa nie wystarczy. wrrr nie będę dawał buzi popielniczce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, obiecuje że rzuce po 18 maja :classic_cool: do tego czasu wytrzymam ta abstynencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nic mi nie wiadomo o kalendarzu majów:P a co :classic_cool:?? przewiduje w tym czasie jakąś zagładę:classic_cool:?? bo sie zastanawiam czy jest sens w ogole rzucac to swinstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - obaj :P:D znowu sie czepiasz:P macie racje , papierosy sa złe, nie mogne i do doopy :O ale co poradzę jak tylko one mnie uspokajają :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiam? 😠 A jakbyś się czuła będą facetm, gdy by Cię tak ktoś bezceremonialnie wykastrował? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę po kawę :) ... no bo piwa nie ma :) To na razie, bo pewnie didi stoi za rogiem i płoszę ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam juz, że dyy nie przyjedzie :P czasu jej brakło:O Był u mnie pan i ... zaproponował mi prace hm... myslisz że warto spróbować ? nie znam sie na ludziach :O a ja bedzie chciał mnie wykorzystać 😭??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestan!:P duzo jest kobiet które chetnie cie wykorzystają:P nie daj sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo, stary jest:P starszy niz ksieciuniu :P innymi slowy nie w moim typie:P poza tym emerytów rencistów nie wykorzystuje:classic_cool: Pijaku :D to ty je wykorzystaj jak bedą pod wpływem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę dużo jest kobiet, które wykorzystują? A dlaczego ja nie trafiam na żadną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poo:D a ja??!!:P przeciez cie wykorzystuje:classic_cool: nie chce mlodych :O maja kóffno w głowach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieprzony Nie chodzi co mająw głowach, ale w portkach :) ale ty jestes ciffny :O lupie porozmawiac przed i po:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×