Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Litościwy, ty mi nawet nie przypominaj bo jakoś tak niezbyt miłe mam z tym wspomnienia:O ciagle miałam wszystko przemoczone😭 A juz nie daj boże jak sie podnieciłam :O🖐️)) WZ, ty to dobre ❤️ masz... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem zła:D jestem zajebista w swej dobroci(((:classic_cool:))) Ale facet to powinien byc facetem a nie beczącym dzieciakiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jeszcze nie ale za chwile bedę jak tylko paznokcie mi wyschną:P to ja sie powoli zbieram aaa mleczko do kawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jakaś dziffna jestes:P mnie nawet dreszcz nie przeszyl a co dopiero orgazm:o albo to ja jestem dziffna hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku, masz racje ten świat wredny jest, nawet strasznie wredny 😭 jestem w doopie😭 Opije się dzisiaj na smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chooo... przytulę :) Przy okazji sprawdzę, czy dupa Ci nie zmiękła za bardzo, bo byłoby źle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Utwardzaj dupę. Ja od jakiegoś czasu uskuteczniam. Bardzo się przydaje, gdy się ma za miękkie serce, czy duszę, czy inne chujostwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana😘 Czasami są takie dni, że pomimo utwardzania, wszystko nagle szlag trafia. Cała praca idzie na nic, bo to co sie utwardziło rozsypuje sie ...i zostaje tylko pył... :D ale nic to :P Cza sie poskładac do kupy i na nowo utwardzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×