Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

Cóż za nieoczekiwana zamiana ról. Dzisiaj ja pocieszam a nie jeczę. Postanawiam sie przyzwyczaić do twardej postawy :classic_cool: Kawę chesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dumna z twojej postawy :classic_cool: Tak, poproszę kawą:) jesli to nie bedzie kłopot, to w kubeczku, parzona z chudym mlekiem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawą nie dostaniesz, ale kawę tak :P Nawet Ci narysuję serduszka na kubeczku, taka jestem. O! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widziałam własnie😭 znowu mnie porzuci na rok albo i dłużej 😭😭😭 Faceci to jednak śffinie są:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Faceci są fajni, jak się ich traktuje odpowiednio. Bo jeśli im pozwolić się rozmiękczyć, to kaplica :O Obroża, smycz i do nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Więc twierdzisz, że bestia sie rozbestwiła, i musze nad nia ostrzej popracować :classic_cool: Nie weim czy mnie nie pogryzie:P Chociaz nie powiem aby mi to przeszkadzało:classic_cool: Lubie jak facet pokazuje ząbki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby się nie zanudzić, to sie trzeba natrudzić :D Kurwa, dojrzewa we mnie wieszcz narodowy :D W myśl tej pięknej zasady raz Ty lejesz pejczem po dupie, a raz sama jesteś okładana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie tak nie nakręcaj, kochana:classic_cool: bo nie weim kiedy mi sie chetny w realu do lania mnie trafi :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne:Oty wiesz, jak ciezko upolować "COŚ" co równie preferuje takie odchylenia:P a jeszcze przy okazji aby cie nie zatłukło na śmierc:O:P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co? nie specjalnie lubie polowac, wole jak zdobycz sama wpada w moje sidła;) a chooj sie tak trudzić, skoro może przyjśc sama :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak dać ofierze mały sygnał, że chce się być upolowanym i niech ona odstawi całą brudną robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie znalazł a ja sie chwilowo zawieruszyłam :classic_cool: tak mi wstyd! Ooo jak mi wstyd!😭 Pooo, to kiedy przyjedziesz i pokazesz mi gdzie jest moje miejsce:classic_cool:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to udana jestes:P:P Chcesz mnie zostawić z nim sama 😭?? przerobi mnie na marny pył, przeciez 😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego się spodziewasz po mizoginiście? :P Dlatego proszę się ustawić na 4 kończynach, spudniczka w górę, majteczki w dół i zgłoś gotowość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Poo, przestan sie już tak krzywić:P:D przy tobie bede zgrywac cnotke niewydymke :classic_cool: chcesz:P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×