Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

ja tam juz w ogóle nie strzelam:o nawet filmy xxx na mnie nie działają😭 myślicie że powinnam iśc do seksuologa?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, noo popatrz:classic_cool: przez mysl mi nawet nie przelecialo:O a wiesz co sobie pomyslalam ? Ze prasowac bedziesz:P tylko mnie Dyy zaniepokoiła z tym , iz ci alko, dac nie chciała bo przeciez prasowaqc mozna i bedąc nietrzeźwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie napije ;)
3 razy to już ponad normę ;) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra masz bezalkoholowe:D a na jakim kanale ta walka jest bo nie wiem czy akurat w moim tv nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie specjalnie lubie ogladac jak dwóch facetów(lub wiecej!:P) naparza sie po mordzie :O🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ZgwaŁCIŁA::P? Nakręciłabym cie troszeczke a potem odesłała do domu :P cobyś sie meczyć ze soba sama musiała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem :( dośc boleśnia dałaś mi to odczuc 😭:P Ale czy ja napisałam coś o tym iż miałbym cie molestować:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jeszcze lukne ten link:D Wrona nie marudź wiesz, że próbowałam aleee no... yyyy... jednak wole facetów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty tak szybko sie zwijasz? Zreszta ja tez juz bede uciekac bo mi powieki opadają;) pa😘 Alu😘 miłego oglądania transmisji :)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyy, ty juz sie nie tłumacz:P:D piosenka piekna, juz chyba nie raz słyszałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
kaffe wroniasta 👄 i serniczek mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie też robie
eee tam mam dobrą nowine właśnie zauważyłem pierwszego szpaka a to znak że szybko przyjdzie wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hej!😘 :D myslalam, e bede sama musiala kawke pic ;) A za serniczek dziekuje, własnie wsunełam kaszkę mannę z truskawkami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×