Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Góralka w halce

pijemu... reaktywacja

Polecane posty

przyszłam se pozdrowić, nie bedę wymieniac kogo bo by mi zeszło do wieczora😴 zalatanam ostatnio 😭 Boguś co Ty bedziesz miał z tego? wiesz... satysfakcję ze zrobiłeś mi dobrze :D znaczy, wiesz...przyjemność wydawając na mnie pieniądze ciężko zarobione😴;) miłego dnia pijusy:) http://youtu.be/MYr1YXnIKPk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzieś jest?😭 umówilismy sie przecież po 22 na dworcu głównym w kabinie nr 5 :classic_cool: więc gdzieś jest?😠 zimno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Boguś się kaffe pierdoli:o i się spóźniłeś:P gdzie kwiaty i czekoladki siem pytam:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli wc :D tak jakoś kabina mi się napisała:D wyłaź bo jak nie to se pójdę o !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde z telefonu wchodze to wpisy są a na kompie niet. A wiesz daleko nie odchodze tylko nie zawsze pisze bo czasem sie ma gorszy dzień ;) A ty co tak marzniesz? toć gorąco jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak z tel wchodze to też ich nie ma :o kładź się na kozetce ciocia diabli Cię wysłucha i przytuli ;) co Cie trapi synu?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wkurwia mnie już kafe jak trzeba to nie działa aż sie pisac odechciewa więc pójdę spać za chwile :P Aktualnie nic mnie nie trapi zawsze sie coś znajdzie.Tak juz mam że czasami dołki łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderom to chyba trza suty do kontaktów powsadzać bo przysypiaja czy co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę się z Toba polozyć? ja nie potrzebuje duzo miejsca:) ale jakby Ci bylo za ciasno to sie możesz położyc na materacu😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO pewnie :) łóżko mam duże ,ogrzeje Cie . Co to ma znaczyć z tym twoim popychaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurfa teraz se patrze normalnie a Ty napisałaś "sie możesz położyć" ...na materacu no fiesz w takim razie śpisz na balkonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze se posta popchne :P ależ Boguś ja bym chętnie Ci miejsca uzyczyła tylko że... no wiesz, gruba jestem i jeszcze Cie niechcący zepchnę albo udusze cycem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tam wiem jaki z ciebie suchar,wiesz fajna smierć zginąć od cyca :classic_cool: zawsze sie daje nabrac na te twoje podstępy... kurcze... :P najwyżej zmokniesz na balkonie bo ma padać ;) jak będziesz sie dobrze sprawować to pozwole Ci spac na dywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieski mnie tak w chooooja nie robią :P - są grzeczne. Serce mam i to wielkie ale dla małej grupy osób.Wiesz możesz nawet list do premiera napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×