Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Curry

Montignac - przyjemne odchudzanie

Polecane posty

A, jeszcze jedna rzecz, która przydaje się w sytuacjach, gdy nie mam czasu na nic - mrożona ryba. Wrzucenie jej na parę albo do piekarnika z warzywami, które nawiną się pod rękę zajmuje dosłownie parę minut. Można skropić na talerzu oliwą i sosem sojowym i mamy wzorowy posiłek MMowy. Ryby są na MM baaardzo polecane i warto się tak ratować, bo ze zdobyciem świeżych trzeba się trochę nagimnastykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Zrobilam dzis wymiary i smiac mi sie chcialo bo: z wagi zlecialo mi 0,5 kg przez tydzien, ale za to polecialo mi w obwodach wiecej cm niz tydzien temu (a tydzien temu shcudlam 2,2 kg) :-))). Ale jak to madry autor ksiakzi napisal, najwazniejsze se wymiary przy regularnych cwiczeniach bo miesnie sie wyrabiaja a one ciezsze niz slonina ( miesni to ja chyba w zyciu nie mialam, no moze poza miesniem brzucha, wiec sie mierze, obserwuje i nie martwie niskim spadkiem wagi w tym tygodniu). Zrobilam dzis pierwszy raz makaron z pomidorami i tunczykiem w wodzie i ziolami prowa. i Wam powiem,ze mi jakos srednio smakowal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrylam przed paroma dniami orbitrek. Jejku jakie to fajnie urzadzonko. Z takim zapalem zaczelam na tym cwiczyc,ze dzis mam pecherz pod palacami i kuleje :-)) Nie sadzilam,ze cwiczenia beda mi tyle radosci sprawiac. Codziennie sobie cwicze po godzinie - basen, rowerek,albo orbitrek. Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry --> dzięki wielkie za szybką odpowiedź :-) Ja też lubię dobrze zbudowanych panów ale mojemu to poszło w brzuszek :-/ w jego pracy gabaryty i moc są wskazane, ale tak samo prędkość i refleks :D no i co tu dużo mówić w jego wieku .... (28) to raczej mógłby się zmniejszyć :P Nam sporo ułatwi (mam nadzieję ) parowar , ale żeby mi nie kaprysił przy dietowaniu to menu muszę mu urozmaicić i sobie wszystko spisuję :) A powiedz mi ( bo się jeszcze gubię ) jak mam traktować zupkę pomidorową ( wywar warzywny) z fasolą jaś ? - nie zabielaną ?? I powiem Wam że jakieś 2 lata temu moi rodzice odchudzając się kierowali się zasadami diety MM ( bo nie wszystkich 3mali się tak sztywno ) zrzucili po 25 kg !! A oboje byli dobrze po 50-tce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walczacazesoba, ja też nie przepadam za tuńczykiem wsw. Spróbuj następnym razem dać inną chudą rybę. Marija, nie męcz Chłopa zbytnio parowarem ;) na MM można jeść np. pieczeń, czy smażone mięso. To nie jest dieta niskokaloryczna. Wywar warzywny z fasolą to węglowodany. Zabielić można chudym jogurtem. Rodzice utrzymali wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry --> przybyło im troszkę :( ale nie wrócili do wagi sprzed dietowania. Tata 3ma się ładnie , mama ma troszkę gorzej bo przeszła mastektomię i hormony dzień w dzień :( Ale zmobilizują się teraz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry--> mam jeszcze pytanko co do serka Bielucha gdzie w 100 g jest : białko 8,6 g , węglowodany 4 g i tłuszcz 8,5 g i zawiera wszystkie białka mleka i jak go można wbić w MM ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie można :( a szkoda, bo bardzo go lubię. Przynajmniej w I fazie odpada. Biały ser i twarożki jemy tylko bardzo chude, max. 1,5%, a najlepiej 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Curry -> to zostanie dla mnie więcej serka :P ha ha ha żartuję :) będę się solidaryzować z tym moim chopem co by go nie wnerwiać i się nie narażać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
Witam ,witam.Oj dużo się działo od wieczorka. Marija84 witaj i pozdrawiam.Co do gabarytów to ja byłem podobny ,może 2 cm mniejszy i dobiłem do wagi 111,5. Lecz postanowiłem zrobić coś z sobą i zastosowałem dietę na której straciłem 20 kg w ciągu 4 miesięcy.Musisz pamiętać ,zresztą widzisz po rodzicach ,że nie ma diety cud ,tyko PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE,dobór pokarmów. Bo szkoda wyrzeczeń ,żeby później był efekt jo-jo.Ja już prawie drugi rok się trzymam w przedziale 92-96 kg.Więc jakoś daję sobie radę.Ale jak poluzuję ,ciasteczka ,słodycze to momentalnie waga up.Dlatego znalazłem te forum i cieszę się ,że można jeść zdrowo i walczyć z nadwagą .A zapewniam ,że warto ,bo po spadku wagi człowiek sam siebie zaczyna lubić ,żona przyjaźniej patrzy ha ha.Więc same plusy.Ja odstawiłem piwko ,mięsko też na jakiś czas.Ale pamiętaj te wszystkie wyrzeczenia ,które twój chłop podejmie ,musisz mu wynagrodzić w łóżku.ha ha.Bo tak nie dość ,że głodny ,to jeszcze samotny i smutny.A jak smutny to wtedy ŻE ha ha Ja narazie tyle ,bo jeszcze oj NIE KUMAM DUŻO.Ale mamy cierpliwą Curry ,więc śmiało pytaj ,zawsze odpowie ,a inne dziewczyny tez służą pomocą.Mnie nie pytaj ,bo nie chcę ,żeby Twój chłop ważył na mojej diecie 120 kg ha ha,.Pozdrowionka 7.30 płatki z mlekiem ,plus pita ,biały serek ,warzywka. Curry ,jak lubisz dużych chłopów ,to ja też taki ,więc może i mnie polubisz ha ha.Bo ja Ciebie TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maras62
.A jak smutny to wtedy ŻRE ha ha Do poprzedniego wpisu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero grejfruta wszamałam i myślę co na śniadanie,obiad i kolację:O chyba się dziś wezmę za tą soczewicę bo leża mi 2 paczki zielona i czerwona a skoro Currry krzyczy,że za dużo fruktozy to trzeba by tą soczeiwcę na kanpaki:P ale,że mnie czegoś ciągnie do słodkiego to choć ten dżemik na kanapce mnie ratuje:P ma ktoś pod ręką ten przepis na pastę z soczewicy bo nie chce mi się szukać:P dziękuje .... a jeszcze kto juz jadł makaron z soczewicą jak smakuje i jak to przyrządzić??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
czesc! mam pytanie czy można do smarowania pieczywa uzywac pasty srodziemnomorskiej takiej ze sklepu firmy lissner w takich malych pudeleczkach po 2 zl z groszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam czy po ddaniu oliwy żeby sucha nie była i podsmażeniu samej cebuli to nie będzie wtedy w pewnym sensie tłuszczem i na chlebek wtedy niet??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
dzięki maras a ta pasta ma w 100 gr - bialko 4,2 węgle 4.4 tluszcz 45,3 kcal- 443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras62--> wiesz ja liczę że mój małż odstawi piwko , % i ciężkie jedzonko ( kebaby, chińskie , pizze ) zwłaszcza w porach nocnych ( bo też pracuje na zmiany ) to już z samego tego faktu spoooro z niego się wytopi :D a wtedy żona wynagrodzi .... odpowiednio :P a ja dalej siedzę i czytam co można a co nie i z czym się to je :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henriiika
a powiedzcie mi czy ja dobrze rozumiem ? 1 faza trwa 3 miesiące a 2 do końca życia to wiem ale roznica w 1 a 2 fazie jest taka ze w 2 wprowadzmy produkty o troche wyższym indeksie ? czy jest jeszcze jakas roznica bo szukalam tu i tam i tak do konca nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
# Pasta z soczewicy do chleba Dodatek neutralny. Do chleba, ale można wykorzystać także przy posiłkach tłuszczowych. # 2/3 szklanki soczewicy zielonej # opcjonalnie 1 marchew (w I fazie bez marchwi) # 1 pietruszka # 1/4 główki selera # 1 mała cebula # 1/2 pora (dolnej części) # natka zielonej pietruszki # 4-5 łyżek przecieru pomidorowego # sól, pieprz ziołowy i czarny, majeranek, oregano # łyżka oliwy Soczewicę, marchewkę (opcjonalnie), pietruszkę, seler i por zalać wrzącą osoloną wodą i gotować z dodatkiem majeranku do miękkości. Cebulę szatkujemy i podsmażamy na oliwie z dodatkiem przypraw. Gdy warzywa będą miękkie, miksujemy całość w blenderze. Na koniec dodajemy natkę pietruszki i doprawiamy, jeśli potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka --> do mnie jakoś smak soczewicy nie przemawia , ale może skuszę się z nią poeksperymentować :-) Ja też mam do domku Lenkę ale już prawie 6 letnią :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari ja soczeiwcę gotuję właśnie 1 raz w życiu:P spróbowałam na łyżeczkę i bardzo smaczna z wegeta nawet,ale dodam cebulki jeszcze do smaku tylko w makaronie nie wiem czy to jednak za "suche" nie będzie:) Curry może coś doradzi;) a moja Lenka 3 miesięczna haha mała róźnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko - białko jemy proporcjonalnie do masy ciała np 1,5 g białka x 110 kg tj 165 g białka i ma to zostać skonsumowane w 3-4 posiłkach ?? bo chyba nie 165 g na posiłek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WQitam Nową koleżankę Mariję:)) Chudzino :D co tam macie dziej w jadłospisie:)) moje menu: 9,00 jajecznica na poczku+ ogórek kiszony+ rzodkiewki 14,00 milone klopsikiz pietruszka , pieczarkami i ziołami+ sałatka warzywna 19,00 coś z węglami albo zupa pomidorowa z ryżem+ warzywka albo coś tam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maras, to można w ogóle Cię nie lubić? ;) Ta pasta z soczewicy z linka OK, tylko nie jemy Vegety i zmniejszyłabym ilość oliwy. Magdalenko, ten przepis wklejony tu się do chleba nadaje, tylko nie wiem, czy to będzie smaczne, z tyloma warzywami ;) ja chyba najbardziej lubię pastę z soczewicy mocno przyprawioną, może być na ostro, z dodatkiem czosnku, może być też podsmażona na minimalnej ilości tłuszczu cebula. Gdy posolisz cebulę przed smażeniem, a potem będziesz w miarę potrzeby dolewała niewielki ilości wody, to cebula usmaży się nawet bez tłuszczu. Za to soczewica jako dodatek do makaronu bardzo lubi różne warzywa. Ja je kroję w słupki (włoszczyzna, cebula, czosnek, imbir, ew. chili) i krótko podsmażam na patelni beztłuszczowej - można na jakiś czas zamknąć pokrywką, żeby warzywa szybciej doszły. Potem mieszam z makaronem, dodaję soczewicę, sos sojowy do smaku i gotowe. henriiika, do chleba ta pasta się nie nadaje, bo ma dużo tłuszczu. Chleb to węglowodany, wiec nie łączymy z tłuszczem. O różnicach między fazami znajdziesz informacje np. tu: http://forum.montignac.com.pl/roznice-miedzy-i-a-ii-faza-diety-zuzla-vt1749.htm Marija, 1,5 g białka na kilogram docelowej masy ciała w ciągu całego dnia. majkaaa, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×