Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

jak i gdzie poznać mężczyznę marzeń?

Polecane posty

Gość hjnoi
:D ale jak to tak... to po co Ci facet do złotej klatki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
ale dlaczego facet twoich marzeń miał by cie chcieć :)ja ty mówisz że nie masz nic do zaoferowania... 18 oczekiwań przeciwko 0 Nie opyla się taki biznes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszę, jestem wartościową kobietą :) wymienianie tu moich walorów uważam jednak za czcze gadanie :) to trzeba doświadczyć w kontakcie bezpośrednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę oferować, chcę by mężczyzna sam uznał mnie za kobietę marzeń, nie zamierzam się przed nim napinać prezentując szereg swych zalet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
no to prosze moje oczekiwania wobec kobiety marzeń -ładna zgrabna figura, jędrne pośladki -ładne stopy - piersi żeby pasowału do reszty(wielkość nie ma znaczenia) -ma lubieć dla mnie gotowa -żeby miała coś więcej w głowie niż narząd podtrzymujący życie -nie grzeczna w łózku - w jakim łóżku ? -żeby lubiła masować mi stopy (a co w końcu kobieta marzeń :P) fajnie jak by lubiła góry jazdę rowerem, i nie marudziła, że lubię wydawać dużo kasy na swoje pasje :P Skrapetek i brudncyh gaci prać mi nie musi, koszule sobie sam uprasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
To gadaj czego nie spełniasz teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
Szkoda, ze ble :P No w tym łóżku to wiadomo, że nie grzeczna ale już przy kimś, bo tak to po co być niegrzeczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
W skrócie...jak bym ubóstwiał każdy fragment Ciebie to czym byś mi odpłaciła ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:50 [zgłoś do usunięcia] fiku przegrałaś z Noxi! Oficjalne wyniki najgorszych babsztyli kafe, wielu z tutejszych prawiczków było zgłaszanych, ale nie wszyscy się zakwalifikowali. fiku miku-4 Noxelia-11 Blow-2 Lucy-3 Modki-2 Nadzieja8-1 iftar-2 Sukienka-1 majka89-3 ike-5 Setunia-2 Zosia-1 Pink_Panther-3 Bieu-2 Aneta90210-3 KASANDRA-1 12skizto-8 nananana-1 Lookrecja-5 Gabrielle solis-3 Carrie Bradshaw-2 pśp-2 vera lynn-1 Proszek do prania-2 Żaba Letycja-1 Czarna nicola-2 ror-1 Jenifer***-1 Zawsze Szczery-1 :D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D PIĘĘĘEKNEEE:D:D:D:D zwłaszcza ostatnia pozycja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
no to zostaje tylko to gotowanie i nieszczęsne masaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
tylko ja cholera umiem, lubię gotować i ekspetymentować... ale jak by tak kobieta mi ugotowała specjalnie coś dla mnie i podała np będąc całkowice nago... no rozmażyłem się ale miał bym też dylemat, czy jeść zimne czy niech zaczeka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
może mijasz ich setki na ulicach i nie zauważasz, może nie daje im szansy, zanim sama się przekonasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
"jak na niego natrafisz poprostu bedziesz wiedziec " pitu pitu, ale fajny teksy na podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fiku, miałaś pilnować mojego-Twojego tamatu a Ty tu ogłoszenia matrymonialne uskuteczniasz, nie ładnie :-(, zawiodłem się na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjnoi "może mijasz ich setki na ulicach i nie zauważasz, może nie daje im szansy, zanim sama się przekonasz ?" Hahahaha! Dobre. :D Setki mężczyzn marzeń, mijanych niezauważalnie na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
A nie to fajnie że Cie rozbawiłem. Ty już wiesz że mijany mężczymna na ulicy nie jest facetem Twoich marzeń. Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny --> nasz topik stał się nudny:( pojawili się starzy bywalcy, spisałm go na straty :( hjnoi "może mijasz ich setki na ulicach i nie zauważasz, może nie daje im szansy, zanim sama się przekonasz ?" może zdarzyło mi się minąć na ulicy, co do adoratorów daję szansę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak na niego natrafisz poprostu bedziesz wiedziec" chciałam jednak sprowokować los, stąd też moje tytułowe pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×