Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przytyłam 5 kg w wakacje

Przytyłam 5 kg w wakacje -teraz musze zrzucić

Polecane posty

Gość paulinnna000
wczoraj jeszcze zjadłam jabłko małe, sok ze świeżo wyciskanej marchwii i jabłek i koktajl na kefirze z malin wypiłam. A na obiad kotlet z kalafiorem i brokułami. Dziś na śniadanie serek wiejski z otrębami, kromka peiczywa ciemnego pełnoziarnistego z odrobiną masła i jakieś 8 dag makreli wędzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Mnie też do słodyczy nie ciągnie, ani zadnych przekąsek inni jedzą przy mnie lody, paluszki a ja nic :))) i dobrze mi z tym już 3 dzień bez słodyczy. Głodu nawet nie czuję, ani chęci na słodkie. Ja jedynie uwielbiam gotować i przez to dużo myślę o jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinacosięodchudza
Mnie to tam zawsze do słodyczy ciągnie ,ale staram się pilnować no i jak narazie wychodzi mi to dobrze :) dzisiejsze śniadanko cztery kromki chlebka wasa dwa serki te małe trójkąciki i pół pomidora noi liść sałaty. Zazdrość mnie bierze jak widzę, że niektórzy jedzą tyle i nic nie tyją , a ja sobie trochę pozwolę i już mi się odkłada :P No ale kobitki my się nie poddamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Pewnie, że się nie poddamy :)) Mnie też wtedy zazdrosć bierze :p ale mało jest takich osób, co faktycznie mogą jeść bez ograniczeń i nie tyją. Ja w sumie nie narzekałam nigdy, bo jadłam słodycze i waga się utrzymywała, ale teraz przesadzałam zjadałam codziennie ponad 1000 kcal słodyczy jak nie więcej :D:D I efekty doskonale widać :D Ale damy radę, będzie szczuplutkie jak tra lala :D Mnie też do słodyczy nie ciągnie, może też te tabletki therm line II dają coś :p przynajmniej zawsze jakieś placebo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
DAMY RADE!!!!!! Wszystkie tak jak chcemy dojdziemy do naszych celow-musie sie tylko pilnowac. Ale skrycie wam powiem ze w ten upal nawet w pracy jakby mi ktos lody przyniosl to nie wiem czy dzis bym nie odmowila.... Sniadanie:-owsianka 30 dgk + maly jogurt(jak codziennie) drugie sniadanie 1 bułka z ze.óltym serem wedlina i sałata w miedzy czasie 3 kawy z mleczkiem bez cukru zielona herbata Obiad :zjem dzis pierogo z kasusta i gzrybami zawsze jadlam 8 szt dzis dam sobie tylko 5 _dam rade Wieczorkiem pewno 2 kromki chleba z serkiem wiejskim Ale to fakt malo jest takich osob ktore jedza wszystko o kazdej porze....moze faceci kobiety jednak musza sie pilnowac coby piekna byc. Witamy w klubie naspena kolezanke z podobnym wzrostem pisz kochana jak jesz i jak ograniczasz w poneidziałek wazonko cotygodniwe zobaczymy czy choc troche waga drgnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
U mnie ważenie w środę, bo od środy zaczęłam :D ale na cuda nie liczę, wiem, że to musi być powoli i do celu :) Ja w sumie głodu nie czuję, tylko jem, bo lubię a teraz wiem, że muszę :p Ale już nie obżeram się z powodu lubienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytyłam 5 kg w wakacje
paulinnna000 -swite slowa napisałas Ale już nie obżeram się z powodu lubienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
HEHE :D Ja niestety tak miałam czy byłam głodna czy nie jadłam, to kawałek serka pleśniowego, to kawałek boczku, to loda i tak cały dzień coś podżerałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
wypiłam szklankę tego koktajlu co wczoraj z malin. Na obiad zjadłam troszeczkę ponad 1/2 torebeczki ryżu z warzywami (chińska mieszanka). Pewnie wypiję dzisiaj jeszcze szklankę tego koktajlu (kaloryczny na pewno nie jest, a zdrowy), zjem 1/2 grejpfruta i nie wiem czy coś jeszcze będzie :) Oczywiście piję wodę, herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
znalazłam dobry padent na oszukanie siebie :D mrożę sobie koktajl i mam jak lody :D a dużo mniej kalorii i zdrowy i naturalny, malinki z ogrodka i kefir :)) A dod tego świetne rozwiaznie w takie upały, można zajadać się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduispolka
Witam:) Chciałabym się do Was dołaczyć bo jak widzę miła atmosfera i topik też nowy:) Mam 21 lat, teraz gdy mam wakacje strasznie sie roszalałam z jedzeniem i efekty widać:) zawsze uważałam na to co jem, tym bardziej, że studiuje dietetyke ale w tym roku letni czas mi nie służy i rosnę w szerz :) Mam nadzieję ze zostane przyjeta to Waszego zacnego grona i razem bedziemy walczyć z naszymi kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Witam :) Ja też mam 21 lat, gdzie studiujesz dietetykę? Widzisz u mnie podobnie, we wakacje też sie rozszalałam. Napisz ile ma wzrostu, wagę i jaki cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduispolka
Studiuje na Slasku:) 161 cm, 53 kg i chce schudnac tak ok.4-5 kg:) zdaje sobie sprawe ze moja waga jest dobra aczkolwiek lepiej sie czulam gdy wazylam mniej:) jestem koszmarnie leniwa, gdybym cwiczyla to byloby i szybciej i łatwiej, musze jakos sie zmusic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Na kolację zjadłam to co na śniadanie, kromkę chleba tylko, że bez masła, makrelę i serek wiejski i wcześniej tak jak pisałm 1/2 grejpfruta i trochę koktajlu zmrożonego na ochłodę i jeszcze małe jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduispolka
A jaki chleb jesz Paulina?:) moze sie zaczernimy?:) ja w sumie dzisiaj za malo zjadlam, za goraco jest jak dla mnie i nie moge sie zmusic do jedzenia:) na sniadanie jajecznice na parze z 2 jajek, kromke zytniego chleba z margaryna i papryki surowej troszke, na obiad ryba pieczona bez tluszczu i kaszy gryczanej pol woreczka i przed chwila jablko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinacosięodchudza
Studiujesz dietetykę? Zazdroszczę, ja się nie dostałam i teraz jesstem na biologie skazana :D Ja dziś na obiad ciut makaronu ciemnego z piersią z indyka, bez tłuszczu oczywiście. No i owoce jadłam ale to nic takiego, sycące a nie wiele kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduispolka
Studiuje studiuje i jestem zadowolona:) mogloby byc wiecej plci brzydkiej jednak bo na roku liczacym 70 osob jest 3 facetow tylko ale nie narzekam:) jak przygotowalas ta piers z indyka? bo gdy ja sie biore za ten rodzaj miesa to zawsze mi suche wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Ja studiuję technologię żywności i żywienie człowieka więc pokrewny kierunek ;) ja jem ciemne pieczywo pełnoziarniaste coś typu pumpernikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduispolka
Faktycznie pokrewny,a gdzie studiujesz?:) ja sie zastanawiam czy znajdziemy prace po tych naszych kierunkach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduispolka
Tak bardziej na temat- zjadłam serek wiejski i pol papryki na sniadanie, nic innego nie mialam w lodowce :D trzeba pojsc na zakupy w koncu:) a co sie z tym wiaze musze pomyslec co zjem w ciagu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
też się tego obawiam ;/ ciężko jest u Was? Ja w Krakowie. Ja dopiero jem śniadanie, bo niedawno wstałam. Jem owsiankę 2 łyżki płatków owsianych, 2 zytnich, trochę otręb z mlekiem 0,5% + 3 suszone śliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealistkaa
Dołączam sie do Was dziewczyny :) Co prawda dopiero od wczoraj jestem na diecie 1000 kcal,ale póki co idzie mi świetnie co jest sukcesem,bo zazwyczaj juz po jednym dniu rzucałam się na słodycze :D Przy wzroście 168 ważę 60 kg.Nie moge patrzeć na ohydne fałdy zwisające z mojego brzucha,grube uda i w dodatku robi mi się "druga broda"! :D Masakra,trzeba wziąć się w garść.Chce schudnąć chociaż te 5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Witamy :) W końcu ktoś w zbliżonym wzroście do mojego :D ja od tamtego roku ważyłam ok. 60 kg, ale szczerze nie było źle, miałam płaski brzuch, ale to przez kręcenie na hula hop. Ja jestem z siebie dumna od 3 dni trzymam się ostro i słodyczy nie jem, chociaż wczoraj miałam kryzys, ale go pokonałam. Już czuję się lżejsza :) Ale jak będę mieć wielką ochotę zjem coś słodkiego czy jak będzie coś specjalnego, nie popadajmy w paranoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealistkaa
No to świetnie,tak trzymaj! Ja przed chwilą nieco się załamałam,weszłam na wagę a tam kilogram więcej niż wczoraj.Jak to możliwe?! Jest na to jakieś sensowne wytłumaczenie? Jestem non stop głodna,ale trzymam się tych 1000kcal (co prawda dopiero drugi dzień) a tu dzisiaj więcej niż było przed tem Oo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealistkaa
a no i dodatek wczoraj zaczęłam a6w i biegam codziennie :D pomagałam wujkowi przy przeprowadzce i na 4 piętro nosiłam ciężkie kartony z książkami,myłam okna i szorowałam całe mieszkanie dzisiaj,a tu więcej kg niz wczoraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Może ważyłaś się o innej porze? Najlepiej ważyć się rano po porannym siku ;) Wtedy najbardziej realna jest waga. Ja jak na razie tylko zjadłam to śniadanie, czasu na nic nie było, a zaraz na obiad leczo z kurczakiem, więc dużo warzywek i mało kalorii :) Ja będę się ważyła co tydzień, chociaż się obawiam tego, bo jka mało, alob w ogóle nic nie skoczy to się podłamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licealistkaa
no właśnie to jest to najgorsze,że jak brak rezultatów to od razu załamanie i koniec,no ale trzeba być cierpliwym :) Chyba tez będę ważyć sie co tydzień,im rzadziej tym lepiej. Dzisiaj już tylko pół drożdżówki ze śliwką i kawałek chlebka na kolację,da radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 4 kg bo co chwile jem jakieś mc donalny kfc i inne fast foody yhh ;/ 21 lat 168 cm i traz waże 55 masakra... ;p wchodzę nie długo na dietę 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinnna000
Wy to chyba anoreksję macie, z taką waga do wzrostu :P Ja jak ważyę koło 60 kg to wcale gruba nie jestem i noszę rozmiar 36. A Wy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×