Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cashewnuts

przeczytajcie jakie jaja w domu w korym mieszkam !!

Polecane posty

i jak widac po powyzszych postach pomaranczek, wy byscie sie chetnie wpierolili w moje zycie jak autorka w zycie wspollokatorki. prawdziwe, z grubsza ciosane polactwo: co, z kim, kiedy i dlaczego i jak mu zaszkodzic. a moze podac maila do mojego faceta? zebyscie go uswiadomili jaka jestem pusta (sic! kurwa juz mi sie przejadlo to slowo)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitle
heh wogule lubisz to forum co ? :-D taki maly battlefield :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitle
a co do housewife do ledwie sie lapiesz skoro masz 30 :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitle
nieprawda jest ze trzeba miec meza lub byc bezrobotna zeby byc desperate housewife :-D nawet nie trzeba byc desperate a .. hmm.. .. bradziej ozywczym bym rzekl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam uważam
że trzeba wydać tą sukę niech kochanek na nią pracuje !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghfhfghfghfghfg
gdzie autorka tematu?jak to sie skonczylo?halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitler i latajace banany
ale ja nie mam telefonu.. ok ok :-D jak bys miala problem z domowymi wypiekami czy tam kapiacym zlewem darksider@hushmail.com ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hitler i latajace banany
daje rade rowniez z kablami elektrycznymi i sprzataniem basenow nie wazne czy sie je ma czy nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zgadzam z tym postem: ----- Zdradę popełnia się tylko i wyłącznie z własnej nieprzymuszonej woli. Tutaj chodzi o godność, Panie i Panowie. To osoba zdradzająca się poniża, nie jest zaś poniżana osoba zdradzana. Osoba zdradzana jest oszukiwana, ale godność i honor traci osoba zdradzająca. A w związku każdy powinien mieć własną, nienaruszoną przez partnera/kę przestrzeń. Tą przestrzenią jest moja torebka, czy kurtka/portfel mojego faceta, do których przecież i tak się zagląda na wyraźną prośbę drugiej osoby (kochanie podaj mi portfel z mojej kurtki/krem z mojej torebki bo mi się wstawać nie chce}. Ale sama, bez jego wiedzy, nigdy bym nie zajrzała do jego kurtki, tak jak on do mojej torebki. Jak ma zdradzić, to zdradzi, nawet jak będzie kontrolowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×