Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Sylwia masz rację ... i nawet jak się zrobi test i wyjdzie 1 kreska to nadzieja opuszcza kobietę dopiero jak dostanie @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Dokładnie, na początku czytałam o przypadkach jak dziewczyny były w ciąży, a testy wychodziły negatywne mimo to i tak się nakręcałam, z czasem już trochę inaczej się reaguje, ale nadzieja jest tak jak piszesz dopóki @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Kochane u mnie dzien swira, nawet nie mialam czasu pomyslec o @. Dopiero gdy pakowalam "bociany" i "srubki" tak jakos przykro mi sie zrobilo ze musze jeszcze to ciagnac na wakacje. Clo jako ostatni spakowalam z nadzieja ze jednak @ przywlecze sie nieco pozniej. Brzuch mam spuchniety, nie jestem, a wygladam jak ciezarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Dziewczyny nie wiem jak bedzie wygladala sytuacja z netem, wiec nie myslcie ze o was zapomnialam. Zamelduje sie jak bedzie to mozliwe. Tym czasem jade sie relaksowac ;) trzymajcie sie cieplutko :) Do napisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didronka - miłych wakacji :) Ja dziś obudziłam się bardziej zmęczona niż jak kładłam się spać, i nie wiem czy to przez ciążę czy przez pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Cześć dziewczyny, weekend zleciał jakoś szybko, nie było nawet kiedy napisać, dzisiaj jakiś ciężki dzień mam, w ogóle się ogarnąć nie mogę, zasnęłabym chyba choćby nawet na stojąco. Siofor chyba zaczyna dawać o sobie znać, bo kiepsko się czuję, jakieś zawroty głowy, mdłości, mam nadzieje, że chociaż @ w terminie przyjdzie i już nie będę czekac kolejny miesiąc na CLO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Niestety tak, miałam w tym miesiącu robione USG w celu sprawdzenia owulacji i moja gin stwierdziła brak pęcherzyka który mógłby pęknąć, więc jestem pewna, że przyjdzie, chciałabym tylko żeby przyszła w terminie, bo inaczej kolejny miesiąc czekania ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jeśli pęcherzyka nie było to obawiam się że @ może się spóźnić, przynajmniej w moim przypadku tak było, że jak pęcherzyka nie było to czekałam nawet 50 dni na @ i jak się wkurzyłam to poszłam to lekarza po luteinę na wywołanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Ja brałam przez 9 miesięcy d*phaston i po nim miałam co 28 dni, z teraz gin kazała mi odstawić, bo powiedziała, że już długo biorę i dała Siofor, który tez podobno reguluje cykle, tyle, że zaczęłam go brać w połowie cyklu i nie wiem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2102
Hej dziewczyny. Ja jestem pierwszy cykl na clo ale dziwi mnie że lekarz dał mi od razu po 2 tabletki od 5 dnia cyklu 5 dni? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej Aga, ja też mam od razu po 2 tabletki, tyle, że od 2 dc przez 5 dni, no i ja do tego jeszcze mam Siofor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też brałam clo od 5 d.c. przez 5 dni, ale dopiero w trzecim i czwartym cyklu brałam po 2 tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia jak samopoczucie? Maluszek daje troszkę o sobie znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Dziewczyny wrocilam :) Jestem na drugim cyklu z CLO dzieki @ ktora jednak przesunela sie o te dwa dni.Nie stracilam cyklu :D Bylam juz dzis raniutko na monitorowaniu,dwa pecherzyki wyhodowane :),jeden w lewym,drugi w prawym jajniku.Prawa strona obliczona na 17-18.07 do pekniecia.Lewy jajnik jeszcze potrzebuje chwilke.Nakrecam sie na blizniaki,normalnie zyje nadzieja ze uda sie z obydwoch pecherzykow zrobic pozytek ;) Kasienia-Jak sie czujesz? Sylwia-Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej Didronka, fajnie, że jesteś znowu z nami :) Trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki, ja czekam cały czas na @, mam nadzieje, że przyjdzie w tym tygodniu, bo inaczej kolejny cykl stracony, moja gin zaraz na urlop i będę musiała przesunąć przyjmowanie CLO na kolejny miesiąc ;/ Nie nakręcam się, że uda się w pierwszym cyklu, ale chciałabym przynajmniej zacząć już brać, żeby zobaczyć jak na niego reaguję, żeby zrobić jakiś krok w przód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) ja się czuję w miarę dobrze, tylko te mdłości mnie dobijają :( i nie rozumiem jak można mówić o "porannych" mdłościach jak u mnie trwają cały dzień ... No ale byliśmy z maluszkiem już 2 dni w szpitalu bo delikatnie plamiłam, ale wypuścili mnie po 2 dniach i kazali leżeć w łóżku do końca miesiąca, dostałam d*phaston mam go brać 2 razy dziennie i leżeć ... no ale słyszałam już bicie serduszka mojego maleństwa - cudowne uczucie :) i chodzę cały czas zmęczona ... jak ostatnio pojechałam do lekarza i przeszłam dosłownie z auta do ośrodka to sapałam jak mała lokomotywa a to dopiero końcówka 8 tygodnia ... 3mam za was kciuki dziewczyny!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia- dlugo tej twojej @ nie ma. Ale nie martw sie czasami warto poczekac. Zobaczysz ze wszystko sie uda, cierpliwosci :) Kasienia-Dbaj o was :) ja z Phillipem nie mialam mdlosci ,jedyne to bol cycorow i podbrzusza. A ja jestem po przytulankach, w poniedzialek, srode i dzis i cholera mam dosc :) mam nadzieje ze byl ten "zloty strzal" :D A jak nie to za miesiac od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didronka - a w którym tygodniu było widać Ci już brzuszek? bo ja jestem w 9 tygodniu i mam już widoczny brzuszek i nie wiem czy to dobrze czy nie bo wydaje mi się że za wcześnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Kasienia-Kochanie nie pamietam juz dokladnie.w Grudniu zaciazylam,a pod koniec stycznia kupilam pierwsze spodnie ciazowe,zwykle cisnely na brzun.Wiec pewnie tez jakos od okolo 8 tyg ciazy brzun robil sie widoczny.Nic sie nie martw,napewno wszystko jest dobrze.Swoja droga mysle ze bedzie synus u Ciebie,przy chlopcach ponoc szybciej wyskakuje brzucholek i jest okroglutki jak pileczka :) Ja czekam na rezultaty przytulanek,dwa dni mnie ciagnelo podbrzusze,takie jakby delikatne bezbolesne skurcze.Mysle ze to owulka byla,mam nadzieje ze wytarczyla ilosc przytulan i armia sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Co do mojej @ to długo, ale tak jak Kasienia wspominała, jak nie ma owulacji, to tak to może wyglądać ;/ Ale nie ma wyjścia trzeba cierpliwie czekać, choć czasem bywają ciężkie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia- Zobaczysz ze te oczekiwanie odwdzieczy sie. Wiem ze czlowiek w takim momencie ma juz dosc tych oczekiwan, ale trzeba patrzec w przyszlosc z pozytywnym nastawieniem. W koncu nadejdzie wyczekiwany dzien, a wtedy juz wszystko sie ulozy ;) Czasami musi byc gorzej zaby bylo dobrze. Znam to doskonale :) Glowa do gory skarbie, w koncu dostaniesz te @ a w razie czego na monitorowanie pojdz prywatnie i do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tłusta :) Sylwia - słońce a może niech lekarz przepisze Ci luteinę na wywołanie? ja brałam luteinę doustnie 7 dni i potem do 2 dni przychodził @ ... bo naprawdę długo czekasz już na ten @ ... Didronka - to kiedy teścik robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Kasienia- Nie pisz glupot :) ciaza to najpiekniejsze "sadlo" ;) Ja z testami sobie poczekam do czasu spodziewanej @ Znow wlaczaja mi sie mieszane uczucia. Ale zrobilam wszystko w tym cyklu jak kazal lekarz, no nawet wiecej ;) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej, dziewczyny głupi to ma jednak więcej szczęścia...Wczoraj był ostatni dzień kiedy mogłam dostac @, żeby na monitoring iśc do swojej p. gin, wstaję rano i własnym oczom nie mogłam uwierzyc...przyszła :) Zgodnie z zaleceniami dzis zaczęlam brac CLO i zobaczymy co z tego wyjdzie, oczywiscie mimo, ze to podwójna dawka nie nastawiam się, że za pierwszym razem sie uda, ale zawsze to krok na przod w naszych staraniach :) Kasienia nie ma nic słodszego niż ciążowy brzuszek, pomyśl sama jak długo na niego czekałaś. Mam nadzieję, że Tobie Didronka też się udało w tym cyklu i już tylko ja zostanę z nas trzech w oczekiwaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia- Jak sie ciesze ze w koncu sie doczekalas :) obie wedlug zyczen @ dostalysmy ;) teraz trzymam kciuki za pecherzyk/i i oby Ci sie poszczescilo :). Ja jakos stracilam nadzieje, pobolewa mnie podbrzusze tak delikatnie, oprocz tego geste biale uplawy. No nie wiem, poki co to dopiero 17 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Didronka, gęsty biały śluz jak się nie mylę występuje często właśnie u koniet w ciąży, wiec nie trać nadziei, trzeba być dobrej myśli :) Głowa do góry :) Choć wiem, że nie ma nic gorszego niż czekanie w niepewności, wtedy najmniejszy szczegół daje do myślenia, ale musimy być silne, Kasienia jest idealnym przykładem na to, że cierpliwość popłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Dziewczyny oby ten sluz okazal sie tym o czym piszecie ;) Tylko zastanawiam sie czy nie za szybko jak na oznake zaciazenia. Jutro jade do klinki, badania hormonow w krwi. Nie wiem co oni tam badaja, ale upierdliwe to.Pierwszy raz spotykam sie zeby tydzien po owulacji robiono jakiekolwiek badania. Swoja droga wezme recepte na clo tak zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×