Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość Didronka
Sylwia- no, pecherzyki na 6, zycze owocnego cyklu :) Elus-To moj 27 cykl staran, czas uczy pokory :) Zreszta co ma byc to bedzie :) Kasienia-Kochanie poki co nie bede testowala, czuje ze nie wyszlo.Temp. 37', piersi zaczely bolec wczoraj, a dzis bebenek ciagnie jak na @. Mimo iz nie jestem taka napompowana jak za kazdym razem i PMS jakis lagodniejszy to nie wierze ze sie udalo. Agnieszko-A lekarz nie bedzie Cie monitorowal? Bo jesli nie to znajdz innego gina.Clo to nie zarty, trzeba byc pod opieka i monitorowac pecherzyki i ich wzrost.Mozesz nabawic sie torbieli. Wiec naprawde idz do kompetentego lekarza.Ps: miedzy innymi dzieki monitorowaniu dowiesz sie kiedy zaczac starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didronka - nie patrz na to ze masz jakieś objawy @ bo już wcześniej pisałam jak ja miałam, no normalnie wrażenie ze za 5 min dostane @ a tu widzisz :) ważne jest że temp utrzymuje się na poziomie 37' to dobry znak :) ja mam dobre przeczucia :) Agnieszko - biorąc clo musisz mieć monitoring żeby wiedzieć czy clo w ogóle pomaga, ja brałam od 4 d.c. przez 5 dni i w moim ostatnim cyklu z clo to wyglądało tak że 26.05 - 30.05 włącznie brałam clo a owulacje miałam 5.06 czyli 6 dni po odstawieniu clo ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
No gin wczoraj wychwaliła pęcherzyki, mówiła, ze jak na 11 dc to bardzo ładne są. Tylko endometrium za cienkie, mam wcinać wiesiołek i orzeszko, żeby wspomóc. Dziewczynki trzymam mocno kciuki, żeby wszystkim się udało, a co do Ciebie Didronka mam przeczucie, że za pare dni powiesz Kasieni "witaj w klubie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaAgunia
kazał mi przyjsc 10,12 albo 14cyk na usg czyli wychodzi na to że dopiero po nastepnej wizycie mam sie starć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Agnieszko- mozesz sie starac juz w pierwszym cyklu z clo, mozesz zaczac przed wizyta.Lekarz sprawdzi co i jak i dalej do dziela :) Kasienia,Sylwia- szczerze, to jestem nastawiona na @ Mysle ze gdyby sie udalo tak szybko,to byloby zbyt piekne zeby bylo prawdziwe ;) Nadzieje jakas tam mam. Zreszta rzeczywiscie z Phillipem mialam objawy jak Kasienia, oczekiwalam @, ktora dostalam rok pozniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina7231
Witam chciałam sie was spytać czy mogę wiąnść lek clostilbegyt troche wcześniej przed miesiaczka czy to coś pomoże czy raczej dopiero pomaga w 5dniu cylku??? prosze o opowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Didronka i jak robiłaś test? dzisiaj bądź jutro spodziewany termin @ masz chyba z tego co pamiętam Ewelina radze trzymać się ściśle według zaleceń lekarza, jeżeli weźmiesz clo wcześniej, to rozregulujesz sobie cały system i dopiero mogą być problemy. Lekarz wie co robi, większość z nas bierze własnie od 5 dc Sylwia u mnie ten endometrium było-jest(nie wiem) za cienkie- tylko 6,0 na jeden/dwa dni przed owu, dlatego jestem zdania, że ten cykl poszedł niestety na straty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Eluś moje miało 7,4 w 11 dc, a według mojej gin owu powinna być ok 13-14 dc, dlatego trochę mnie martwi, że monitoring kolejny mam dopiero pod koniec przyszłego tyg, bo zawsze można by je było wspomóc np. luteina czy d*phastonem, a tak może już być za późno. A teraz okres urlopowy, wczoraj próbowałam się gdzieś umówić na wizytę, ale albo lekarze na urlopach, albo nie robią usg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia, a jak to u Ciebie wyglądało, bo podobno Clo kiepsko działa na endo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że ja już nawet nie pamiętam jak u mnie to endo wyglądało hmmm... no ale ja zaszłam dopiero przy podwójnej dawce clo i zastrzyku z pregnylu na pęknięcie, a luteinę dostałam w 5 t.c. i biorę do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej sloneczka! Nie robilam testu i raczej robic nie bede.Temp. Spadla 36,7 i tak jak sie spodziewalam nie wyszlo.Godziny dziela mnie od @, moglaby juz sie zaczac.Nowy cykl, nowa szansa i bedzie dobrze ;) Ewelina- Clo bierze sie zaczynajac nowy cykl, sluchaj lekarza, bo narobisz sobie biedy. Rozumie desperacje, ale w takim przypadku gdzie starasz sie o dzidzie cierpliwosc i spokoj jest wrecz wskazane. Wyluzuj troche :) a wszystko samo sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
czesc wam, jak nastroje? didronka pojawiła się już @? Sylwia i jak znalazłaś lekarza' pracującego'?dziewczyny powiem wam, że zrobiłam dzisiaj test, wiem, że ovitrelle fałszuje wynik ale tak chciałam zobaczyc druga kreseczkę,:-( no i była taka delikatna, pewnie juz wychodzi ze mnie ten zastrzyk skoro już była blada kreska, myślę, że jak zrobię kolejny za 5 dni to już będzie wiarygodny. Zakupiłam kilka testów na allegro, w bardzo korzystnej cenie, więc nie szkoda mi było tego zużyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didronka - bardzo mi przykro że temp spada :( no ale masz racje, nowy cykl, nowe szanse :) a który to Twój cykl z clo? Eluś - no niestety po tym zastrzyku testy wychodzą pozytywnie, ale jeszcze nie wiemy jak wyjdzie kolejny więc 3mam kciuki ;) Sylwia - a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Eluś, niestety nie znalazłam, stwierdziłam, ze poczekam do piątku, trudno, co będzie to będzie, to mój pierwszy cykl z CLO, wiec nie nastawiam się, że się uda. A co do Twojej drugiej kreseczki to skąd pewność, że jest fałszywa? Głowa do góry, musimy być dobrej myśli Kochana. Didronka jak sytuacja u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej kochane!!! U mnie nic nowego, temp.nadal 36,7 @ nie ma, nie czuje tez ze dzis dostane.Ale pewnie z poslizgiem sie przywlecze. Elus- Troszke za szybko zrobilas test, ale mam nadzieje ze te dwie kreseczki juz zostana ;) Kasienia- to dopiero 2 cykl z clo wiec nie przejmuje sie ze jeszcze nie wyszlo ;). Jak nie teraz to moze w kolejnym cyklu :) Sylwia-Chyba dobrze ze w takim czasie masz wizyte, bedziesz wiedziala czy pecherzyki pekly i czy cialko zolte jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Didronka no niby tak, tylko jakbym poszła wcześniej i lekarz by stwierdził, ze pekły, ale endo jest za cienkie, to mogłabym zacząć brac d*phaston, żeby trochę je podreperować, a jak owu rzeczywiście jest teraz, to przyszły piątek to może być już trochę późno na reperowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Sylwia masz rację, piatek może być za późno, jestem tego zdania ze endo napewno jest już większe niż podaczas ostatniej wizyty, pamiętaj, że zanim zarodek będzie chciał się zagnieździć minie kolejnych kilka dni, jestem przekonana, że do tej pory endometrium urośnie i będzie tak jak należy :-) Didronka wiem, że za wcześnie testowałam ale nie mogłam ulec pokusie, żeby zobaczyć jak te dwie kreski ładnie wyglądają :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna673
hey mam problem starałam sie od roku o dziecko i teraz jak poszłam do gi zaleciał mi brac clo od 5dni cyk miesiaczke powinam dostac ok17 ale wyszła sytuacja że dostałam dobra propozycje wyjazdu zagranicedo pracy ok 20 i teraz nie wiem co ma robic czy porostu jak wruce za jakies 2miesiace i zaczac brac clo czy poprostu nie jechac i brac w tym cyklu co wy byscie zrobili na mojm miejscu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia- Bedzie dobrze :) nie martw sie na zapas, tez mysle ze endo do tego czasu zwiekszylo obietosc :) Tym bardziej ze je wspomagasz :) Elus- Ty niecierpliwa kobietko ;) Martyna-Wszystko zalezy od tego co dla Ciebie wazniejsze ;) dzidzia czy dwa misiace na wyjezdzie.Niestety na Twoje pytanie tylko Ty znasz odpowiedz :) Powodzenia :) (ja osobiscie wybralabym cykl z clo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
A co tutaj tak cichutko?! ;) Oj moje drogie zapowiada mi sie mega @, mam uczucie jakby mialo mnie od srodka rozerwac, tylko czekac kiedy wybuchnie ;) Juz sie ciesze na kolejny cykl :) zawsze to nowa szansa i nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Didronka, a co jeżeli to nie @ ? tego ci zycze z calego serduszka:-) kasienia? i jak, wyjezdzacie? Sylwia za jakieś dwa tyg tobie bedzie sie szykowalo u ciebie testowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna673 - hmmm... wiesz clo nie oznacza że zaraz w pierwszym cyklu zajdziesz (my jesteśmy tego przykładem), ja walczyłam 4 cykle zanim się udało, więc możesz wyjechać a w między czasie brać clo i się starać :) ale to jest naprawdę Twoja indywidualna decyzja i my tutaj nie możemy mówić Ci co masz robić :) mam nadzieje że decyzja którą podejmiesz będzie tą właściwą :) No ja się zdecydowałam że pojedziemy na tą Chorwację, będziemy robić częstsze i dłuższe przerwy w drodze :) a to już wtedy będzie 4 miesiąc więc najgorsze 3 miesiące będę mieć już za sobą :) maluszek rośnie sobie zdrowo :) 19.08 mam badania prenatalne :) Sylwia - jak tam pęcherzyki? ciekawe czy będziesz czuła jak pękają, ja dopiero w tym 4 cyklu poczułam co to jest ból owulacyjny :) (podobny do okresowego) Didronka - i co dopadła Cię @? Elus - kiedy testujemy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
ja testuje we środę, jeżeli test nie wyjdzie to będę już tylko czekać na @ kasienia, bardzo sie cieszę twoim szczesciem, jak przezylas te 3 miesiace? az tak strasznie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh nic nie jest straszne jak masz świadomość że rośnie w Tobie mały człowieczek :) były mdłości, zachcianki, dziwne smaki (tym czym się objadałam przed ciążą teraz nie mogę na to patrzeć) wszystko się zmienia :) tylko że jak nie byłam w ciąży to ciągle myślałam co jest nie tak ze mną i bałam się że nie zajdę a teraz boje się żeby z maluszkiem było wszystko ok :) wiem tylko tyle że nawet mając straszne mdłości przechodzisz to z uśmiechem na ustach bo wiesz jaka jest tego przyczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej dziewczyny, co do owulki powiem tak: w czwartek i piątek czułam kłucie jajników, na zmianę jednego i drugiego i śluz był jakby inny, ale czy to owu..okaże się w piątek. Wtedy dam Wam znać co z pęcherzykami, a potem mogę być poza zasięgiem, bo wyjeżdżam na urlop :) Eluś tak, testowanie za ok. 2 tygodnie, ale na monitoringu dowiem się, czy w ogóle będzie co testować. Trzymam kciuki za Twoje testowanie :) Didronka szkoda, że się @ przypałętała, ale tak jak mówisz, nowy cykl, nowa szansa, nowa nadzieja i trzymam mocno kciuki, żeby ten był owocny. Kasienia, fajnie, że zdecydowałaś się na wyjazd, odpocznie, pooddychacie innym powietrzem trochę. Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka i dużo zdrówka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej slonka!!! Sylwia-Mysle ze na owulke Cie tak kulo ;) .Czekam na piatkowe wiesci i zycze z calego serca pozytywnego rezultatu :) Kasienia-W pelni sie zgadzam z Toba, zwlaszcza jak malenstwo jest tak dlugooo... Wyczekiwane. Elus-Jutro testowanie? Obys zobaczyla upragnione dwie kreseczki :) koniecznie napisz :) U mnie juz po @ nowy cykl z clo rozpoczelam wczoraj, dorzucilam wiesiolka i zobaczymy jak podziala.W poniedzialek ide na monitorowanie, ciekawa jestem bo lekarz ostatnio zmienil mi z clomhexal na clomifen. Nie wiem czy nowe tabsy roznia sie od tych pierwszych, ale mam nadzieje ze w koncu cos z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Hej kochane :-) ciesze się bardzo, że jesteście, codzienie zaglądam na forum i bardzo ciekawie się co u was. Ja czekam na testowanie do jutra, chodź ZUPEŁNIE nie czuje żadnych objawów, ani na okres ani na ciążę.a Tej spodziewam się jako ostatniej . @ powinna być tak mniej więcej pojutrze może w piątek, po odstawieniu d*phastonu raczej musi minąć 3-4 dni chociaż raz mi się zdarzyło i to ostatnio że czekałam 8 dni na @ ileż było radości jak sie spóźniał :-p no ale tyle o mnie, kasienia- jakie piękne twoje słowa sa, az by sie chcialo jak najszybciej tego wszystkiego doswiadzyc. Didronka a z tego co wyczytalam to wiesiolek jest na endo -zgadza się? moze bym sama spróbowala przy nast cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Elus- doswiadczymy tego cudu, to tylko kwestia czasu :) Odnosnie wiesiolka, wspomaga endo i sluz plodny.Ja biore od 2 dc w 1 zapomnialam ze mam.Bede brala do owulacji, sama jestem ciekawa jak podziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam moje Kochane? Didronka - mam nadzieje że wiesiołek doda Ci szans na zapylenie :) hihi Eluś kiedy testujemy? Jaka pogoda u was? bo u mnie jakieś afrykańskie upały, masakra ... za gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Ja jutro testuje, ale bez nadziei jestem :-) czyli jestem beznadziejna :-p, u mnie tez upał mimo to wsiadam zaraz na rower troche pojezdzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×