Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Ja też chodzę prywatnie, do tej pory chodziłam państwowo, ale żałuje że zmarnowalam tyle czasu na chodzenie do gina państwowo, bo oni się nie znają. Wydaje mi się, ze jest b.dobry mój obecny ginekolog:) ale zobaczymy czy mi pomoże:) mam nadzieje:) Bede się odzywać jak tylko bedę mogła, niemam neta w domu, pisze tylko wtedy jak jestem w pracy:( Kasienia89, a jak tam się czujesz??? kiedy bedzie wiadomo czy synek czy córeczka??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej slonka!!! Witam nowe clonowki ;) A wiec, bylam na usg w prawym jajniku dwa pecherzyki 10 i 16 w lewym jeden 16. Lekarz przyklasnal na widok endo ;) Bardz byl zadowolony z dzisiejszych ogledzin. Cholera niech kazdy mowi co chce, ale ten wiesiolek dziala i orzechy i winko i nawet losos ;) jutro mam dryndnac i dowiem sie czy juz krew wykaze optymalne dni owu czy jeszcze jedno usg bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleMama - ja mam swoją firmę, ale niestety nie pracuje już od Lipca, bo w 7 t.c. trafiłam do szpitala i miałam 2 krwiaki na macicy, które na szczęście się szybko wchłonęły ale pracować mi nie wolno było do końca Lipca, a teraz na początku sierpnia poszłam do lekarza bo plamiłam na brązowo i na usg wykryli mi odwarstwienie kosmówki :( i muszę leżeć plackiem do końca miesiąca a potem zobaczymy co dalej ... Marliz - czuje się w miare ok, chociaż powiem szczerze ze jestem bardzo słaba :( ale to przez to leżenie, jak wstaje kręci mi się w głowie ... a płeć hmmm... mam nadzieję że za miesiąc już coś mi powiedzą, wiecie jak to jest, niektóre dziewczyny dowiadują się już w 15 t.c. a inne w 22 t.c. więc nie potrafie określić dokładnie kiedy :) wiem tylko że mam w sobie łobuziaka bo na usg to tak się kręci i rusza że ostatnio nie chciał dać się nawet zmierzyć hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaMama
To dużo odpoczywaj kochana, niech maleństwo zdrowo rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a czy przytyłyście bo tych tabletkach clo??? bo tyle się naczytałam o tym, ze sie tyje. Ja nie chciałabym przytyć, ale dziecko najważniejsze:) Dzisiaj po 17.00 odbieram wyniki prolaktyny:) powinnam wczoraj dostać okres, ale narazie nie mam. Dopiero I cykl się zaczyna z clo jak dostane okres... a macie dziewczyny regularnie okres??? bo mi to prawie zawsze się spoznia tak do 5 dni, a czasami nawet dłużej... Kasienia89 dbaj o siebie, odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przytyłam ani jednego kg :) a co do @ to jak brałam clo to miałam w miare regularne, czasem 2 dni wcześniej a czasem 2 dni później (chyba że pęcherzyk nie pękł - to wtedy się sporo spóźnił) a bez clo to czasem @ spóźnił mi się nawet 2 miesiące :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elus162
Kochane moje, torbiel mi sie samoczynnie nie wchłania, dostałam dziś receptę na tabl antykoncepcyjne. Na 3 miesiace mam z głowy staranka o dzidzie. Jeżeli po 3ech miesiacach sie nie wchłonie to na laparoskopie, a czytalam bardzo niepochlebne rzeczy o tym zabiegu.No coż, mam jednak nadzieje, że jednak się wchłonie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienia89 a ty robiłaś badanie prolaktyny?? jak wyszło, bo u mnie jest w normie, jeszcze u lekarza nie byłam, ale zastanawiam sie czy prolaktyna odpowiada za to, ze owulacji niema... wiecie cos na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienia89 a ty robiłaś badanie prolaktyny?? jak wyszło, bo u mnie jest w normie, jeszcze u lekarza nie byłam, ale zastanawiam sie czy prolaktyna odpowiada za to, ze owulacji niema... wiecie cos na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Witam Kochane moje! Na urlopie miałam problem z dostępem do internetu. Niestety nie zdarzyłam nawet zatestować, bo przyszła do mnie wstrętna @. Udało mi się dogadać z moja gin i próbujemy jeszcze raz, dziś zaczynam nowy cykl z clo :) Kasienia mam nadzieję, że wszystko będzie ok, wypoczywaj jak najwięcej. Didronka co u Ciebie? Postaram się szybko nadrobić zaległości, bo dużo się przez ten tydzień działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam moje dziewczyny? ja dziś byłam na badaniach prenatalnych :) i zgadnijcie co? MAM ZDROWEGO SYNA w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia gratuluję! A jak odwarstwienie? Ja właśnie łyknęłam pierwsze clo w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej slonka!!! Kasienka-Gratuluje synusia ;) Wspaniale!!! Sylwia-A to paskudna @ miejmy nadzieje ze tym razem nie pojawi sie. U mnie spokoj owu byla potrojna ;) ale czy sie zakonczy sukcesem nie wiem.Przy ostatniej wizyci dr. powiedzial ze w ostatnim cyklu mialam spore szanse, dodal tez ze na 100% bede w ciazy, mam poprostu uzbroic sie w cierpliwosc. Eh tam, niech sie dzieje wola nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienia89 gratulacje:) ja też bym chciała mieć pierwszego synka:) a mi jak na złość opuźnia się już tydzień okres, może to przez ten stres:( chyba bede musiała iśc do lekarza zeby mi przepisał tabletki na wywołanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej slonka!!! Co tam u was? U mnie temperatura spadla, wiec jak sie domyslam nie pozostalo nic innego jak czekac na @. Sylwia-Kiedy masz monitorowanie? Kasienia-Jak sie czujesz, co z tym odwarstwieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Hej. Monitorowanie 29 sierpnia, ale jakoś się nie nastawiam, mam kiepskie przeczucia co do tego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) odwarstwienie się już zlepiło :) ale oszczędny tryb życia prowadzić do końca ciąży muszę, przynajmniej nie muszę leżeć :) dziś idę kupić balsam przeciw rozstępom bo brzuszek rośnie a ja zawsze szczupła 50kg a teraz zaczęłam przybierać i boje się rozstępów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia-Znam te paskudne uczucie, mam jednak nadzieje ze w tym cyklu bedzie wszystko ok u Ciebie. Nie martw sie na zapas :). Kasienia-Bardzo sie ciesze ze juz wszystko dobrze :) oszczedzaj sie. Jesli moge Ci polecic bardzo dobry krem to polecam vichy przeciw rozstepom, w aptece zakupisz. Troche siana kosztuje, ale jest warty tego. U mnie temp. Z wczorajszej 36,8' dzis zrobila sie 36,9' nie rozumie nic z tego. Jade dzis na krew do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia, to super, że się zlepiło i że nie musisz już leżeć. Teraz tylko się nie przemęczaj i zanim się obejrzysz synuś będzie z Wami. A imię już wybrane? Didronka, w poprzednim cyklu się na początku nie nastawiałam, choć zastanawiałam się jak zareaguję na clo i w ogóle. Potem jak usłyszałam, że jak się nie uda, to czeka mnie laparoskopia to po cichu liczyłam, ze nie będzie jednak konieczna. A teraz jakoś zupełnie nie mam nadziei, gdzieś chyba w środku czuję, że bez laparoskopii się nie obędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Sylwia-Nie wiem na jakiej podstawie lekarz tak szybko zdecydowal o laparoskopii, skoro reagujesz na clo to nie widze wskazan. Glowa do gory kochana, dasz rade z samym clo ja w to wierze :). Ja jakos wyjatkowo mam dobre przeczucie w tym cyklu. Zobaczymy jak z temperaturka bedzie. W ostatnich cyklach w tym czasie juz byla 36,6 narazie plata figla, ale jeszcze mam mini nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też jestem w szoku ze Sylwie już chcą posłać na laparoskopie po pierwszym cyklu zwłaszcza że reagujesz na clo ... Sylwia na Twoim miejscu bym walczyła o kurację clo, tak jak pisałam możesz spokojnie 6 cykli brać clo, a dopiero potem myśleć o laparoskopii ... zastanów się kochana! jak ładnie reagujesz na clo to walcz dalej o clo a nie o laparoskopie!!! Imię już mamy dla naszego maluszka - Kamil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Kasienia ladne imie wybralas :) bedzie maly slicznotek :) Sylwia-Mysle podobnie jak Kasienia. Walcz o clo, laparoskopie mozesz zawsze zrobic. U mnie temp. Utrzymuje sie 36,9' dodatkowo dzis odczuwam lekki bol w sutkach, mam mega duzo bialego sluzu, cieknie tak ze wkladki musze nosic. Zobaczymy ,do @ zostaly jakies 8-9 dni (mam nadzieje ze nie przywlecze sie) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
No na razie wywalczyłam jeszcze ten cykl, jak pójdę na monitoring to na spokojnie pogadam z moją gin, bo teraz tylko przez telefon rozmawiałam i szybko wpadłam po receptę, zobaczymy co ona na to. Dzięki dziewczyny za radę, bo pewnie gdyby nie Wy to nie zdecydowałabym się zapytać czy mogę jeszcze spróbować z clo, tylko bym poszła na laparoskopie jak lekarz każe. Kasienia bardzo ładne imię i chłopcy których znam o tym imieniu są naprawdę przystojni ;) więc Didronka ma rację, że mały przystojniak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
dziewczyny jestem tu nowa, czy mogę do Was dołączyć? dzisiaj zaczynam 1 cykl z clo. Mam stwierdzono PCOS, 3 lata starań bez efektu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
mój ostatni cykl trwał 86 dni!! myślałam że już się nie doczekam kiedy w końcu będę mogła zacząć brać Clo. Powiem Wam że ja wiążę z nim duże nadzieje. Oprócz tego pije zioła ojca sroki, już prawie od miesiąca, zażywam Metformax, i wspomagam się wiesiołkiem, olejem lnianym, witaminami z grupy B no i kwas foliowy obowiązkowo. Zobaczymy co z tego będzie. Bardzo pragnę ciąży tym bardziej że mam już swoje lata ( 30:/), życie poukładane tylko tego wymarzonego Maluszka brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa użytkowniczko witamy Cie na naszym forum :) pierwszy cykl z clo jest takim cyklem który przynosi największe nadzieje, niestety nie wiele kobiet zachodzi już w pierwszym cyklu, ale nic się nie martw, clo czyni cuda :) jestem tego przykładem też starałam się o maleństwo przeszło 2 lata i nic ... A teraz jestem w 4 miesiącu ciąży ;) mi się udało w czwartym cyklu ;) Didronka taki śluz biały ja mam od początku ciąży i jak na razie cały czas muszę nosić wkładki więc bądźmy dobrej myśli :D Sylwia a Ty walcz walcz walcz o kolejne cykle z clo bo jeśli reagujesz na clo to naprawdę warto :) Niebawem wszystkie będziemy pisać o tym ile już nasze maluszki mają cm, jaka płeć itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Kasienia śledziłam to forum i Twoj sukces:) mam nadzieję że z upragnionym Maleństwem będzie wszystko dobrze, czytałam ile przeszłaś, II kreski to sukces ale potem ten lęk o Maluszka... Ja dzisiaj 2-gi dzien zazywam Clo. Wiem że w tym cyklu to raczej się nie uda ( nawet moj gin powiedział że to nie tak od razu) ale nie ukrywam że liczę na to że w końcu coś się ruszy z owulkami, i że mój cykl się skróci bo starania o dziecko przy cyklu ponad 80 dniowym jest frustrujące:/ W ogóle to po moich obserwacjach wynika że owulację mam baaardzo rzadko, Clo musi to zmienić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja też mogę dołączyć
Kasienia Tobie oczywiście gratuluję!! lubię czytać że komuś się udało, napawa mnie to nadzieją że mi też się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didronka
Hej slonka!!! Witaj nowa clonoweczko!!! Pewnie ze mozesz sie dolaczyc, im nas wiecej tym razniej ;) Mam nadzieje, ze i Tobie clo pomoze :). Ja niestety nie mam dobrych wiesci, temp spadla calkowicie, a uplawy i bolace piersi to oznaka nadchodzacej malpiszonskiej wysokosci :( A taka mialam nadzieje :( no trudno, co kazdy cykl po owu moje cialo zachowuje sie inaczej. Moze za 4 razem zaskoczy tak jak u naszej Kasieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×