Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość parasolka czerwona

witajcie, jaka jest szansa że będzie ciąża mnoga po clo? czy któraś z Was tak miała? jeśli tak po po ilu cyklach z tym lekiem ? jaką dawką? i jaki schemat brania, od którego dnia cyklu? pytam bo lekarz mi zapisał gdyż staramy się o dziecko już jakiś czas i nic:( a wspomniał także o ciąży mnogiej, i chciałam wiedzieć jak często to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdfdfdf
clostilbegyta z jakiej racji masz go brac na co? ciaza mnoga zdarza sie ale to nie jest powedznae ze akyrat po tym zazwyczaj przy inseminacji,in viro czy odstawieniu nagle tabletek badz ktos ma w rodzinie czy leczyl sie hormonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:). To moj drugi cykl starania, bralam Clo...w piatek bylam u gine pecherzyk mial 20mm w sobote zastzyk maz mi zrobil Ovitrelle wczoraj bol jajnikow i podbrzusz dzis troche lepiej jutro kontrol co te bole znacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdfdfdf
jaka jest przyczyna ? leczycie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdfdfdf
pytam autorke a 2 cykl to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie wlansie
podobno to sie zdarza, ale nie wiem osobiscie nie bralam, moze ktoras sie wypowie którą to spotkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka czerwona
staram się od ponad roku o dziecko, ddo tej pory wyniki mialam w normie, itd, nie leczyłam się. PO roku nieudanych starań poszłam do lekarza, kazał przyjść w połowie cyklu, zrobił usg i mówił że z owulacją kiepsko, zapisał clostilbegyt, i kazał brać i tyle. Ma to pomóc na owulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
Polny kwiat - po drugim cyklu starań dostałaś clo??????????????????????? Autorko - przeczytaj sobie ulotkę, ciąża mnoga jest tam wymieniona jako skutek uboczny stosowania tego leku!!! Może się zdarzyć ale nie musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadza się one ułatwiaja ,zeby zajsc w Ciaze...bardzo dobre tabletki zadko sie zdaza ,zeby byla ciaza blizniacza,ale zdaza sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdfdfdf
Polny kwiat polny kwiiat dwa miesace staran to za krotko jest to jest nic wręcz parasolka czerwona aha no moze byc ciaza blizniacza a nie musi zdarza sie to ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaa123
parasolka czerwona mam koleżankę po Clo, co ma bliźniaki, Ja po 3 cyklu z Clo miałam 4 pęcherzyki, z czego 3 pękły, ale zapłodnił się 1. Powinnaś przy Clo mieć cykle monitorowane, bo Clo sprzyja powstawaniu torbieli, szczególnie, jak nie dostajesz zastzyku na pęknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
To jest lek wspomagający, wywołujący niekiedy owulację. Ale nie dla wszystkich skuteczny....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 niedrugi cykl staran z braniem clo...w sobote zastzrzyk mialam ovitrelle na pekniecie pecherzyka...po clo wogole brzuch mnie bolal ,ze masakra ginekolog pow ze dobrze po tym zastzyku bol jajnikow jak nie wiem co i podbrzusza jutro kontrol:( boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka czerwona
czytałam ulotkę, ale chciałam wiedzieć w praktyce, czy często to się zdarza kobietom. Z jednej strony bym chciała, a a z drugiej strony sie tego boje, bo ciąża mnoga to zawsze ciąża zagrożona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak krotko,ale byla jedna dziewczyna na forum,ktore w pierwszym cyklu staran brala clo i udalo sie za pierwszym razem bez zadnego zastrzyku... tylko brala Clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdfdfdf
polny kwait autorka napisala ze od ponad roku sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka czerwona
tak już łącznie 15 miesięcy, zawsze miała regularne cykle, dobrze się czułam, itd nie widzieliśmy potrzeby isc się leczyć. Mówiliśmy sobie przez rok jak się nie uda to zaczniemy działać. i tak zleciał już rok i więcej i poszłam do lekarza, zapisał lek który ymieniłamw temacie, i wspomniał o ciąży mnogiej. Naczytałam się że że ten lek bierze się z jakimś zastrzykiem itd, Już się boje. Lekarz kazał mi brać dwa cykle bez monitoringu, jak się nie uda to od 3 cyklu bedzie monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 ma racje po Clo musi byc monitoring!!!!!!!!Kochane powiedzcie mi czy po ovitrelle bol jajnikow i podrzusza jest? czy ktoras z Was Miala zastrzyk te\n?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka czerwona
to czemu lekarz nie chciał mnie wziąść na monitoring? tylko kazał spróbować bez? o co tu chodzi??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
Polny kwiat - ja miałam kiedyś zastrzyk z pregnylu, ale nie pamiętam, żebym miała takie objawy :( ale myślę, że te objawy sa jak najbardziej naturalne... Mnie przy naturalnej owulce, tzn po clo ale bez zastrzyku bardzo bolał jajnik, czułam takie mocne ukłucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
nie daj za wygrana jak Ci urośnie po clo pęcherzyk a nie pęknie mogą Ci sie porobić torbiele... chodzisz prywatnie do gina czy na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parasolka czerwona
na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
staram się ponad 3 lata i jak na razie nic nam nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////1234//////////
Kobietki - ja muszę zniknąć na jakiś czas. Jakby co to zajrzę do Was później :) Będziecie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boże sporo czasu:( to jest straszne :( :( :( chyba lepiej o Tym nie mysleci i wtedy szybciej by przyszlo,ale jak nie myslec buu:( ja Wam jutro napisze albo w srode co wyjdzie z Tej jutrzejszej kontroli takie nerwy ,i pewnie znowu rozczarowania ah...jak ja to lubię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×