Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parasolka czerwona

bliźniaki po clostilbegyt

Polecane posty

Gość didronka
Mam 28 lat :) A dwoch chlopcow to mysle ze fajnie byloby miec ;) Chociaz dziewczynka tez by sie mi marzyla,pewnie jak kazdej kobiecie ;) Kasienia, przed @ temp. spada, wiec kochana nie chce Ci robic nadzieji,ale zrob test mimo wszystko. Bede trzymala za Ciebie kciuki i oby Fasolka byla przyczyna dolegliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię test ale jeśli nie dostanę @ do poniedziałku lub wtorku, dziś temp. 37,2' zobaczymy jaka jutro będzie ... Bo wiesz boję się że zrobię test i znów zobaczę 1 kreseczkę :( na chwilę obecną @ spóźnia się dopiero 1 dzień, dziś 17 dni po owulacji więc jeszcze nie robię sobie nadziei tym bardziej że mam objawy typowo na @ ... no ale powiem że trochę nadziei mam przez tą temp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Kasienia- I jak tam? Temperatura nadal sie utrzymuje? Czekam na wiesci i trzymam kciuki za dwie kreseczki :) Ja nie czuje sie zaplodniona ;) Cos mi mowi ze sie nie udalo, ale staram sie odpychac takie mysli.Jutro jade na te krew i dostaje cykora, raz jestem w euforii a za chwile lapie mega dola. Kurcze normalnie odbijac mi zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem co czujesz :P u mnie temp na dziś to 37,4' :) i powiem Ci że zaczynam mieć już jakieś nadzieje :) ale też nie czuje się zapłodniona :P przez te skurcze i bolące piersi :) ale temp. dodaje mi wiary :) UDA NAM SIĘ - zobaczysz :D obowiązkowo daj znać jak tam wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Kasienia nawet nie wiesz jak ja Ci zycze fasolki :) mnie jak tym razem sie nie uda to beda kolejne cykle i do skutku, wiem ze musi w koncu sie udac ;) Skupiam sie poki co na szczesciu ktore juz mam :) Nie dam sie zwariowac, nie ma opcji :) Ale jak juz zrobisz test to odezwij sie, bede czekala jak na swoj ;) Ja tez sie odezwe jak odbiore wyniki, mam nadzieje ze nam obu sprzyja los :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didronka dziś masz badania krwi, czekam z niecierpliwością na wyniki :D Ja mam dziś temp. 37,2' i śniło mi się że miałam na teście 2 kreseczki :) zrobię test jutro lub w środę bo nie wiem czy dziś się wyrobie z pracą żeby pojechać po test :) 3mam kciuki za Twoje wyniki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Bylam w klinice, krew mi pobrano. Niestety to tylko kontrola hormonalna jest a nie beta HCG. Musze czekac jeszcze tydzien, ale za tydzien to sama bede wiedziala mam 28 dniowe cykle. Zreszta za tydzien wyjezdzamy na urlop i nie bede mogla pojechac do kliniki. Kasienia czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bierzecie tylko clo czy jeszcze coś do tego? Ja dostałam clo + siofor. Wcześniej brałam d*phaston, a teraz mam go odstawic, co o tym myslicie? Ksienia89 trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Kasienia- Oby sen okazal sie proroczy ;) Gosc- ja jestem tylko na CLO (clomhexal 50) mialam dostac jeszcze zastrzyki Ovitrelle, ale przy monitoringu lekarz nie zlecil zastrzyku. I za duzo Ci nie moge podpowiedziec bo sama jestem w pierwszym cyklu z CLO i wlasnie czekam na efekty. W kazdym razie zaufaj lekarzowi, powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didronka - skarbie to idz sama na bete to kosztuje jakoś 25 - 35zł :) a będziesz wiedzieć wcześniej :D mam nadzieje że niebawem będziemy już pisać o naszych maleństwach :) a jak wyniki tych badań hormonalnych? a mierzysz sobie temperaturę? gość - dziękuję za kciuki :) Ja brałam przez 2 cykle po jednej tabletce clo, 3 cykl dwie tabletki clo dziennie i teraz czwarty cykl po dwie tabletki dziennie (oczywiście przez 5 dni) + zastrzyk Pregnyl, na pęknięcie pęcherzyka :) Dziewczyny mam nadzieje że wszystkie niebawem napiszemy sobie o 2 kreseczkach :) Ja nie zdążyłam kupić testu dziś (bo ciągle pracuję) i kupię dopiero jutro więc zrobię test w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Kasienia- Ja mieszkam w Niemczech i tutaj lekarz musi zlecic badanie,sama nic nie moge,wynikow tez nigdy na oczy nie widze bo laboratorium wysyla do lekarza i dopiero w gabinecie dowiaduje sie co tam powychodzilo. No coz poczekam, to tylko kilka dni. Temperature mierze,dzis bylo 37,3 ale to dopiero 20 dc. Od owulacji ciagnie mnie podbrzusze, tak jak na okres ale delikatnie.A tak ogolnie to normalnie sie czuje. Kasienia kochanie umieram z ciekawosci,zlituj sie w koncu i zrob ten test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Ps: Mam przeczucie ze Ci sie udalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa to taka sprawa hmmm w Niemczech :) ale to troszkę lepiej jest w Polsce pod tym względem chyba prawda? a zresztą sama nie wiem :) Ja właśnie skończyłam na dziś mój dzień pracy ... Jutro kupię test i w środę zrobie - obiecuje :) ale powiem szczerze że boję się go zrobić bo póki co mam nadzieje jeszcze a jak na teście wyjdzie znów 1 kreska to już nawet tej małej nadziei nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Kasienia-no nie powiem, opieka lekarska to rarytas tutaj. Dzwonisz umawiasz sie i bez problemu dostajesz termin, bez kolejek,skierowan itd... Ale dobrych lekarzy to jak na lekarstwo ;) I co dobre ze nie ma prywatyzacji, leki doplaca kasa wiec koszty praktycznie zerowe. No,a co z Ciebie taki pracus? Z tym strachem nawet Cie rozumie, ja przez rok co miesiac robilam testy bo @ rozregulowala sie ,piersi pecznialy i bolaly.Jak sie pozniej okazalo nadczynnosc tarczycy zasiala takie spustoszenie,pozniej kolejny rok ustawianie francy do pionu i dopiero od tygodnia nie biore lekow.Wiem jak czlowiek jest zawiedziony kiedy test uparcie pokazuje jedna kreske.Ale wydaje mi sie ze spokojnie z taka temp. mozesz testowac i sie nie zawiedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś temp. 37,2 :) jutro zrobię ten test :) w końcu dziś już 34 d.c. (20 d.p.o.) a owulacja była na pewno bo była stwierdzona na usg :) czytałam na internecie ile może najdłużej trwać faza lutealna cyklu ale tyle czytałam że już jestem cała głupia z tego hehe :) mi trwała zawsze te 15-16 dni a dziś to już 20 dzień więc może coś faktycznie mi się udało :) no ale nie chce zapeszać ... Ja przez 2 i pół roku widywałam 1 kreseczke i teraz już nie wierzę że mogę kiedykolwiek zobaczyć 2 kreseczki, dlatego tak się boję ... A co do mojej pracy to jestem kosmetyczką i mam swoją działalność i mam takie dni że klientka za klientką (jak np. wczoraj) ale dziś na szczęście tylko 2 mam, jedną na 10:00 a drugą na 17:00 więc w międzyczasie pojadę do apteki i kupię ten test, a co d testu to który jest taki "najlepszy"? tzn. najbardziej wiarygodny? Piersi mnie nadal bolą ale przyznam szczerze ze skurcze są coraz rzadsze i słabsze ... A Ty który masz dzień kochana po owulacji? Jakieś objawy czego kolwiek masz? jak Twoja temp. na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Moja temp. na dzis 37,1 spada :( 21 dc podbrzusze delikatnie pobolewa (ale nie zawsze). Pozatym innych objawow brak,czuje ze sie nie udalo.Szczerze mowiac to nawet nie nastawialam sie ze za pierwszym razem sie uda.Swoja droga fajna masz prace, tez chcialam byc kosmetyczka no ale jestem fryzjerem i tez nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Co do testu to nie wiem jaki w Polsce, u nas clair blue jest najlepszy. Zapytaj w aptece, napewno dobrze ci doradza, wiem ze na czulosc trzeba zwrucic uwage im czulszy tym bardziej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienia jeśli o testy chodzi to PINK są dobre, chociaż myslę, ze na tym etapie to już każdy pokaże dwie kreseczki :) Coś mi się zdaje, że jutro będzie Twój najszczęśliwszy dzień, kiedy ujrzysz swoje piękne dwie kreseczki, ja niestety znów muszę kolejny raz czekać na małpę, żeby zacząć brać clo i wiedzieć co dalej, dostałam od razu 2razy dziennie 1 tabletke od 2 do 6 dc + siofor 500 1*1 tabletka, zobaczymy jakie będą efekty, to czekanie jest chyba najgorsze. Musze w końcu zarejestrować się na forum, żeby nie być ciągle gośćiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
didronka - mnie też boli podbrzusze od czasu do czasu, przyznam że teraz trochę mniej ale nadal pobolewa, piersi bez zmian, spuchnięte i bolące ale u mnie temp utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie 37,2 - 37,4 ... więc jeszcze nie możesz skreślić tego cyklu bo temp. masz jednak powyżej 37 nadal :) 3mam kciuki za Ciebie!!!!!! gość - kurde to Ty masz prawdziwy zestaw lekarstw do wzięcia :) no ale jeśli to ma pomóc to bierz i łykaj tabletki z apetytem :) hehe Dziewczyny kupiłam test ciążowy ale tak strasznie się boję jutro go zrobić :( wiecie jak to jest zobaczyć jedną kreskę na teście :( a tak póki co, rano przed wstaniem z łóżka mierzę temp i jak widzę że jest powyżej 37 to mam nadzieję ... i boje się że jutro stracę tą nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
To ja "gość" ;) Kasienia, wiem jak jest z tymi testami, co miesiąc jedna kreska boli coraz bardziej, ale skoro temperatura się utrzymuje tyle czasu ponad 37 to szanse są naprawdę duże, a jakby nie było chyba lepiej sprawdzić i wiedzieć na czym się stoi, niż żyć w niepewności. Trzymam mocno kciuki :) Zestaw jak zestaw, (teraz sam Siofor, a od przyszłego cyklu CLO, o ile w ogóle po odstawieniu d*phastonu dostanę @) ale jak poczytałam jedna i drugą ulotkę to na sama myśl o tych skutkach ubocznych mi się słabo zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - bardzo bym chciała jutro zobaczyć 2 kreseczki ale tak bardzo się boję ... zrobię ten test na pewno jutro bo i tak już to odkładam tak długo ale boję się strasznie że coś może zemną jest nie tak, brak ciąży i brak @ a znając moje szczęście może tak być :( dlatego nie chce się nastawiać na 2 kreseczki chociaż baaaardzo bym tego chciała, to jest na chwile obecną moje jedyne marzenie :) A co do skutków ubocznych to powiem Ci że u mnie po 4 cyklach z clo przybyło mi 4kg i wypadają mi włosy bardziej niż przed clo, ale nic innego u mnie się nie działo :) jest jeszcze jeden "skutek uboczny" zresztą temat tego forum - bliźniaki, ale to jest akurat bardzo chciany w moim przypadku skutek uboczny :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Jeśli chodzi o bliźniaki, to ja akurat też bym chciała, zeby taki skutek uboczny u mnie wystąpił :) Co do tycia, to jak czytałam o Sioforze, to podobno po nim się chudnie, więc może jedno z drugim jakoś się wyrówna. Rozumiem Twoje obawy, ja też już miałam dosyc robienia kolejnych testów na których kolejny raz była jedna kreska, ale zobaczysz w Twoim przypadku ten test będzie inny niź wszystkie poprzednie, bo kreseczki będą dwie, nie ja jedna mam takie przeczucie, więc musi coś w tym byc :) Trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didronka
Sylwia super ze sie przylaczylas , im nas wiecej tym razniej :) Trzymam kciuki zeby szybciutko Ci sie udalo. Kasienia kochana rozumie Twoje obawy, ale wierze ze jutro bedziesz najszczesliwsza przyszla mamusia :) na swiecie. Ja juz swoj cykl przekreslilam, brzuszek ciagnie,zaczyna sie PMS,wiec wiem ze nic z tego. Ciesze sie na kolejny cykl ;) Nic do bani, wszystko na klate :D Kasieniu czekam na jutrzejsze wyniki :) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIĄŻY!!!!!!! SĄ 2 KRESKI :) i stała temp. 37,2 :) Dziewczyny, po 4 cyklu clo, w momencie kiedy już zwątpiłam jednak się udało :) Kochane moje clo czyni cuda!! Po takim długim czasie starania jednak dzięki clo się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Kasienia cieszę się razem z Tobą, teraz trzymamy kciuki żeby wszystko szło jak w książce, a Ty trzymaj kciuki, żeby nam się szybko udało i informuj na bieżąco jak maleństwo, albo maleństwa się rozwijają :) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mactom
ja brałam clo 1 cykl i wyskoczyły blizniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl_wia1987
Mactom, a jaką dawkę brałaś? i tylko CLO czy jeszcze coś do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×