Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedy kiedy kiedy?

Pierwsza ciąża i kiedy czuć ruchy dziecka?

Polecane posty

Ja nie wiem alee czasem myślę, że niektóre kobiety to soobie wmawiają te ruchy.. bo np na innych forach można spotkać wypowiedzi typu "pierwsza ciąża, pierwsze ruchy poczułam w 14 tyg, w 13 tygodniu znałam już płeć".. Dla mnie to jakieś bajki... Ale co do tematu to ja jestem w pierwszej ciąży a ruchy poczułam w 20 tyg ciąży. Dokładną datę też pamiętam ale nie wiem po co to potrzebne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGrazyna
Moje drogie czekajace na rozwiazanie Mamusie.Ruchy czujemy okolo 20go tyg. ciazy,85procent wlasnie w 20tym tyg.Jest to polowa ciazy !Smieszy mnie,ze niektore Panie wypisuja,ze poczuly ruchy w 15tyg.Zapewniam,ze *****iwosc dziecka nie m a tu nic do Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W I po 20, w II na pewno wcześniej niż 17, ale jestem szczupła, brzucha długo nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej 16 tydzień w drugiej 13 - 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teraz 3 ciąża i pierwsze w 12 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, proszę o rady doświadczone mamy. To mija pierwsza ciąża, pierwsze ruchy malucha poczułam dwa dni temu. Wczoraj mocno się poklocilam z mężem, dużo płakałam - oczywiście starałam się w duchu uspokajac samą siebie. Maluch dawał o sobie znać, nie były to szalone gwałtowne ruchy, raczej takie "muskanie". Teraz się martwię o niego. Boję się, że go skrzywdzilam. Czuje się strasznie, chyba jestem zła matką, że się tak zdenwrwowalam. Powiedzcie proszę jak to jest z ******* w tym okresie ciąży? Czy maluch ma swoje pory dnia kiedy jest bardziej aktywny? Czy ruchy są w regularnych odstępach czasu a może pojawiają się często, nieregularnie i są pojedyncze? Przepraszam za zamieszanie, po prostu nie mam z kim o tym porozmawiać i potrzebuje wsparcia i może trochę uspokojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Bee
Nie oskarzajcie mam o kłamstwa, bo poczuły ruchy w 15 tyg czy znały płeć w 13! Ja jestem w drugiej ciąży, w 15 tyg i czuj***ardzo wyraźnie bobasa, a na USG prenatalnym w 14 tyg lekarz powiedziała jaka płeć na 80 %. Moja siostra w 13 tyg dowiedziała się jaka płeć więc nie siejcie propagandy 'najmądrzejsze' mamuśki jak się nie znacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poczulam w 20tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga Bee bo w drugiej ciazy w 15 tyg powinno sie czuc ruchy. Pytanie bylo o pierwsza ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×