Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość mikaele
zamówiłam slimgreen dziś w aptece..ok 40 zł. Od poniedziałku zaczynam...liczę na jakieś efekty, mój cel 5kg piszcie jak ktoś stosował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika2213
Dziewczyny uważajcie jak kupujecie coś w internecie i nie jest to apteka. Moja koleżanka po takich cudach wylądowała u lekarza. Ja osobiście radzę kupować tylko suplementy i leki w aptece!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia80
witam.- mam zamiar zacząć odchudzanie i nie wiem co wybrać by wspomóc mój wysiłek. Czy ktoś może próbował kapsułki Green Coffee podobno mają silne działanie zielonej kawy. Proszę doradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Semi:)
Moje drogie odchudzam sie od 14 lutego 2013r. i schudłam 8kg:) Nie bralam zadnych specyfików Tylko ograniczyłam jedzenie i zaznaczam,że nie głodziłam się:) Jadłam normalnie...:) Rozpoczał się 2 miesiąc mojego odchudzania (mam duza nadwage jeszcze jakies 20kg przede mna). I dopiero teraz zamierzam zacząc brac jakis suplement aby pomógł... Kupiłam to cos niby magicznego z internetu ZIELONA KAWA.. Bo twierdze ze teraz gdy ograniczyłam jedzenie zaczelam sie trodszke ruszac to pewnie cos pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA_lelo
Semi :) Z jakiego jesteś miasta? Daj znać jak na Ciebie działa ten specyfik. Ja dziś w sklepie świat herbat i kawy zamówiłam zieloną kawę w ziarnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja moją przygodę z odchudzaniem mam zamiar właśnie rozpocząć, Moja slaba silna wola nigdy nie chciała odpuscic. Dziewczyny pomozcie!!! Macie moze jakies fajne i lekkokaloryczne dania do zaoferowania? I?le kosztuje taka zielona kawa w ziarnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona0888
hejka dziewczyny ja wlasnie dzwonilam do jednej z aptek i maja zielona kawe za 43zl 30 tab.na necie wychodzi drozej bo trzeba zaplacic za przesylke.w czwartek ide je kupic i mam nadzieje,ze cos sie ruszy w mojej wadze.od ponad tygodnia nie jem chleba tylko pieczywo chrupkie,nie jem ziemniakow i ograniczam sie w jedzeniu,ale waga nadal stoi w miejscu.mam ogromna nadzieje,ze slimgreen mi pomoze.no i jak tylko zaczne je lykac to zaczne cwiczyc na moim stacjonarnym rowerku.potrzebuje takiego nowego zastrzyku nadzieji ze moze cos sie ruszy:)zycze wszystkim powodzenia i dawajcie znac jak to jest u WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trustory
Nie chcę Cię martwić, ale niestety w aptece nie kupisz skutecznego preparatu z tej kawy. :( Ja próbowałam brać to z apteki i niestety się mocno rozczarowałam. Po raz kolejny się okazało, że jak się chce czegoś dobrego, to trzeba trochę wydać... Zapłaciłam 140 złotych około za lek kupiony w necie i z niego dopiero jestem zadowolona... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia80
Mam pytanie na czym polega ta dieta z ryb i czy faktycznie pomaga bo ja już sama nie wiem co mam zrobić żeby trochę zrzucić tłuszczyku Szczególnie że mam słabą silną wolę jak kol. wyżej :) Mi by wystarczyło tylko 8kg - tylko znaczy tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia80
A czy ten lek za 140 zł pomógł tak bez wysiłku schudnąć czy była przy tym jakaś dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreczkami
czesc ryby to spam, nie zajmuj sie tym. ja niemam rzadnych zastrzezen do zielonej kawy, biore ja. jesli chodzi o ruch - dwa razy w tygodniu spacer po trzy godziny pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaele
slimgreen kupiłam za niecałe 37 zł, 30 tabletek 1 dziennie. Biorę 4 dni , waga nie szaleje ale ok kg poszło w dół....pocieszam się że to dopiero 4 dni...cudów nie ma. Też wolę kupować w aptece takie specyfiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadzet
Hej:) pierwszy raz w życiu udzielam się na jakimś forum, ale temat na tyle mnie zainteresował, że jestem:) Chciałam prosić te koleżanki, które mają spore doświadczenia z tabletkami z zieloną kawą o info czy w aptece kupię takie odpowiednie, czy tylko na nacie i ewentualnie na jakiej str. internet, szukać. Będę bardzo wdzięczna, bo jestem zdecydowana kupić tylko nie wiem z jakiego źródła, żeby nie popełnić błędu...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agakac
Wadzet, ja Slimgreen kupiłam na necie. Z prostej przyczyny : w aptekach w moim mieście tego nie ma. Są setki / tysiące suplementów odchudzających i apteki po prostu nie dają rady mieć wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadzet
Dzięki za odpowiedź. Nurtuje mnie tylko to, że ktoś napisał, że w aptece nie dostanę zielonej kawy, która będzie przynosiła takie działanie jak ta kupiona w necie. A jeśli chodzi o zakup tabletek w internecie, to możesz mi podać adres strony? jeśli faktycznie jesteś z zakupu zadowolona..Bardzo Ci dziękuję:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALCI
Czy ta Zielona Kawa za 137 zł. coś pomaga- a nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agakac
Kupiłam Slimgreen na ALLEGRO. Zapłaciłam coś koło 30 - 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C.H.W.
HEJ. JA TEŻ ZAMÓWIŁAM TĄ ZIELONA KAWĘ ZA 137 ZŁ. CZEKAM NA PACZKĘ I ZA DWA, TRZY DNI ZACZYNAM ODCHUDZANIE. JEŻELI TO TAK MOŻNA NAZWAĆ.CHCĘ ZRZUCIĆ 5 - 7 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik345
witam.czy ten preparat moze stosować każdy? Ja odchudzałam się z natur hause i owszem schudłam 11kg ale i ok 1000zł mniej w portfelu.Nie dotrwałam do końca ponieważ waga od kilku tyg stała w miejscu mimi diety i preparatów więc odpusciłam.mam jeszcze do zrzucenia jakies 8-9kg wiec zastanawiam sie nad zieloną kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agakac
Katekiss, tak - SlimGREEN z firmy GALENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja wolałam kupić kawę w internecie niż połykać tabletki z tego względu, że w tabletkach nie wiadomo co jest. A tak dostałam kawę zieloną w ziarnach i wiem co pije. Wiecie to tak samo jako z tabletkami z wyciągiem z herbaty Pu-erh, lepiej napić się zwykłej herby :P. Póki co zaczynam swoją walkę :) Kawka różni się zapachem od zwykłej, ale czego się nie robi dla urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA_lelo
Zgadzam się z marą. W tabletkach jest tylko ekstrakt z zielonej kawy, jakieś zioła i inne domieszki. Tak samo z saszetkami. Ile jest zielonej kawy w tej kawie? Kupując ziarna mam pewność że to 100% kawy i wychodzi taniej. Ja zapłaciłam 8zł za 100g, a kawa palona kosztuje kilkanaście. Tylko rozgniatanie jest problematyczne. Mara jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam w młynku, ale bezskutecznie. Rozdrabniam ją w bawełnianej torebce i tłukę młotkiem :P. A Ty ? Może masz lepszy sposób? Szukałam tej kawy w różnych sklepach stacjonarnych, w internecie też jest ciężko o tę kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie zielonej kawy. Trochę tego szukam i nie wiem dokładnie co kupić. Bylem w dwóch pijalniach kawy, w jednej nie mieli a w drugiej mieli zielone ziarna ale usłyszałem że to nie to czego szukam. Możecie poradzić co mam kupić bo z tego co czytam w necie piszą tylko "zielone ziarna kawowca" i nie wiem co mam kupić. Czy to co jest w tej pijalni czy szukać czegoś innego. Jak możecie podajcie odrazy gdzie mogę znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę Wesołych Świąt! Jeśli chcecie schudnąć, interesujecie się zdrowym żywieniem zapraszam na moją stronkę na fb DIETETYK RADZI, FAKTY MITY I CIEKAWOSTKI: https://www.facebook.com/pages/Dietetyk-radzi-fakty-mity-ciekawostki/217602548382698 Dowiecie się dużo przydatnych rzeczy na temat diet, zdrowia i produktów żywieniowych. Za jakiś czas planuję konkurs na dietę redukcyjną dopasowaną personalnie dla wygranej osoby :) P.s Piszcie na fb w wiadomościach prywatnych o waszych problemach! Postaram się szybko odpowiedzieć, służę radą. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geralt. Wydaje mi się, że to ta kawa. Zielone ziarna są o tyle dobre, bo posiadają jakiś tam kwas, który zmniejsza wchłanianie cukrów, także inne ziarna jakie moga byc? Bo wiesz jak uprażysz sobie to ziarno to ten kwas chyba się niszczy dlatego ta kawa jest taka zdrowa. Kup tam w tym sklepie co byłeś, ja kupiłam akurat w takim sklepie krainakawy, ale to przez internet. Czekam za efektami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jutro zajdę tam jeszcze raz :). a teraz poproszę o jakieś proporcję ile ziaren roztłuczonych (bo wszędzie piszą że tego nie da się zmielić) na szklankę (250ml), i rozumiem że zalewać ciepłą wodą nie wrzątkiem, aha i ile razy dziennie pijesz? Zastanawiam się tez nad piciem Robusta ze względu na zawartość kofeiny, bo jakoś nie mam zaufania do tej kofeiny w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Ja tak sypie na oko do filiżanki, musisz sam wyczuć, żeby nie zrobić "lury". Wydaje mi się, że jeśli to zmniejsza wchłanianie cukrów to to pewnie zależy od tego ile kto cukru spożywa, i wg tego należy pić mniej lub więcej tej kawy. A że jestem łasuchem to pije 2 filiżaneczki. W sumie to paczkę odebrałam 2 dni temu, dlatego jeszcze nei jestem tak wprawiona w piciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek - ZiarnaKawy.Pl
Witam Jakiś czas temu zebrałem sporo informacji i napisałem artykuł na temat zielonej kawy. W skrócie chodzi w tym wszystkim o kwas chlorogenowy, który jest bardzo silnym roślinnym antybiotykiem i antyoksydantem. A w połączeniu z zawartą w kawie kofeiną znacząco zmniejsza przyswajanie cukru z pokarmu, a także zmniejsza ilość stopień magazynowania przyswojonego przez organizm cukru w postaci tłuszczu. A dlaczego czarna kawa nie ma takich właściwości? Otóż w procesie palenia ziaren kawy zachodzi tzw piroliza, w trakcie której zawartość kwasu chlorogenowego znacząco się zmniejsza... Zanim wydamy pieniądze na tabletki czy saszetki z preparatami z zielonej kawy, warto najpierw kupić małą porcję zwykłych ziaren zielonej kawy i sprawdzić na sobie, czy działa na nas pozytywnie czy też nie... :-) Szczegóły w artykule: http://ziarnakawy.pl/zielona-kawa/ Pozdrawiam serdecznie, Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×