Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość halinka WWW
Ja też przetestowałam wiele sposobów na odchudzanie i tak naprawdę to tylko sport, dietą i tabletki Slimette ( kupiłam je stąd: http://nutrina.pl/28,slimette.html )mi pomogły. Kupiłam je, bo już nie mogłam wytrzymać z tą dużą nadwagą. Na początku byłam sceptyczna, ale jak ubywało mi powoli kilogramów, to przestałam się obawiać. Dzisiaj mam osiem kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
czesc dziewczyny ja stosuje slim green od 35 dni oczywiscie razem z dieta i ruchem i pije duzo zielonej herbaty. to sa najlepsze tabletki i przynajmniej na mnie dzialaja. Po miesiacu mialam -5,5kg mniej i cm leca widze to po ciuchach i bardzo sie ciesze:):) jutro ponownie sie zważę i zobacze czy cos mnie ubylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
jeszcze ani razu nie wymiotowalam od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
ja biore tak jak na ulotce 1 tabl dziennie i zastanawiam sie czy zle by bylo gdybym brala dwie? teraz kazdy kg i cm ciezko sie spalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agakac
Ja biorę SlimGreen od miesiąca i - 3 kg mniej. Oczywiście też ćwiczę i dieta. Na mnie wyraźnie zadziałał, bo przez 4 miesiące też miałam dietę i ćwiczyłam identycznie, ale nie schudłam ani grama. Byłam załamana. Dopiero teraz jak wkroczyłam ze SlimGreen waga ruszyła w dół. Najpierw - 1 kg ( po tygodniu ), teraz łącznie - 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sposób na...
Cześć. Dzisiaj opowiedział mi pewna pani o wspaniałych właściwościach tej kawy, podobno jakaś znajoma schudła spektakularnie. Nie wiem, jestem skłonna zamówić tę kawę. Ale tyle razy już próbowałam, że mam opory. No i boję się trafić na podróbkę. Mam do zrzucenia tak 12-15 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KF
Przeczytałam wszystko co napisaliście.Myślę,że kupię tę za 87 zł w tabletkach i netu : http://ngc.odchudzanie-suplement.pl/. Przede wszystkim dlatego,że nie wiadomo po jak wysokiej temperaturze znikają właściwości zielonej "nieprzetworzonej" kawy. Mam 38 lat,170 cm i ważę 72 kg. Od 5 lat idą ciągle w górę. Biorę eutyroks na tarczycę i mam lekkie nadciśnienie.Mam nadzieję,że sobie nie zaszkodzę. Zacznę też biegać 2x/tydz. a w weekend spacery po plaży albo rolki. Wezmę 2 opakowania i się odezwę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
WITAM,,W PIĄTEK MINĄŁ OKRES 2tyd,,,biore slim grren,,,na wadzw nie mam mniej,,,ale czuje sie jakos lepiej,,lżej,,,tak jak pisalam wczesniej,,kazdy ma inaczej,,,będe brac ,,i kupie nastepne opakowanie,,mam nadzieje że chociaż 3 KG,,mi ubędzie ,,,dam znać za tydzien,,beda u mnie 3-tyg,,,pozdrawiam,,,dużo słonaka życze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KF
klara 001 które brałaś z apteki czy z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KF
ile razy dziennie się je bierze??Pijesz dużo wody?Podobno tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
17 17 masz wymioty i biegunke bo przedawkowałaś , w ulotce napisane jest wyraźnie - nie przekraczaj zalecanej dawki , czyli 1 X dziennie , musicie zauważyć , że żadne specyfiki nie działąja bez diety , w necie nie kupuje takich rzeczy jednak w aptece jest lek testowany , a tak nie wiadomo jakie gówno kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika77
hej dziewczynki :) szkoda, że dopiero teraz odkryłam ta strone-zaoszczędziłabym :(( kupiłam tablietki "zelona kawa" z neta nie wiem czy to dobre czy nie bo Wy wszystkie piszecie o slimgreen....no cóż dam znac dzis pierwszy dzień no i zapłaciłam 136 zł za 60 tabletek-miesięczna kuracja (2 na dzien zalecenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore 2 x dziennie ,pije wode i ograniczyłam sie z jedzeniem . Mam jescze taką mala nadzieje , ze moze po miesiącu bd efekty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KF
To trzymam za was kciuki dziewczyny,ale wstrzymam się z kupnem na razie. Dajcie znać proszę, czy zadziałają.Jestem osobiście zwolenniczką szukania dobrych, skutecznych rzeczy np.odżywka do paznokci 8 in1 za 13 zł pomogła mi pierwszy raz w życiu zapuścić paznokcie, a preparaty larens i nano do twarzy na http://zdrowyklub.wellu.eu. powodują,że koledzy z pracy pytają co zrobiłam, że inaczej wyglądam, a koleżanki podpinają się pod moje zamówienia na kremy i żele. Warto próbować. Jak znacie inne cuda to piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
u mnie kolejny dzien diety ze slim green. W piatek sie zwaze i zmierze. Zastanawiam sie jak dlugo matrwac ta przerwa po 2 opakowaniach slim green.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika77
dziewczyny zaczynam się martwić....znajduje coraz więcej opini ,że ta zielona kawa w kapsułkach to pic na wode...jak jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KF
Czekamy na cud u klary001 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba cudu nie bedzie , strata pieniedzy i tyle dzis mineły dokladnie 2 tygodnie a na wadze to samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magicgreenbeans
Na poczatku zielona kawa produkowana była w Izraelu rozprowadzana przez australijskie firmy na rynek polski. Zawierała amfetaminę, efydrynę i ładnie sie po niej chudło :P. Teraz to nic nie warte wymysły, naciaganie kasy. pozdro hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1717
JOLU DD JA NA OPAKOWANIU MAM WYRAŻNIE NAPISANE 1 KAPSUŁKA 2XDZIENNIE RANO 30 MIN PRZED POSIŁKIEM I NAJPÓŻNIEJ DO 17 2 KAPSUŁKA TEŻ 30 MIN PRZED JEDZENIEM------ A CZYTAĆ TO JESZCZE POTRAFIĘ :-) POZDRAWIAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1717
JA BIORĘ 2 TYDZIEŃ PO TYGODNIU 0 KG MNIEJ WYMIOTY I BIEGUNKA! DALEJ BIORĘ PO NICH NIE JESTEM GŁODNA , A JAK JUŻ TO JEM BARDZO MAŁO ,TERAZ ZA TO ŚWIETNIE SIĘ CZUJĘ JAKBYM SCHUDŁA 10 KG , DO TEGO SPACERKI Z PSEM ,MAŁY JAKIŚ WYSIŁEK FIZYCZNY -MAŁE SKŁONY , CZASAMI WEJDĘ NA MASZYNĘ WIBRACYJNĄ BO MAM JĄ W DOMU ! I TO WSZYSTKO !!! PO TYGODNIU BYŁAM PRZERAŻONA BO NIE SCHUDŁAM NI GRAMA:-( TERAZ PRAWIE 3.5 KG MNIEJ POZDRAWIAM SERDECZNIE! ODEZWĘ SIĘ JESZCZE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
słuchajcie ja od 9 dni jestem na dietce-MŻ-jem mniej a częsciej-ograniczyłam ziemniak i i odstawiłam całkowicie biały chleb i słodkości;) od 4 dni biore slim green no i...1,5 kg mniej;) Wiec cos napewno daje ta zielona kawa;) na samej diecie waga stała w miejscu ,a po 4 dniach brania slimgreen sukces;)...odezwęsie za tydzien i zobaczymy ile jeszcze zleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaja
Dziewczyny powiedzcie mi czy biorąc slimgreen można pić zwykłą czarną kawę? Nigdzie nie mogę się tego doczytać, a strasznie uwielbiam kawkę z rana i nie wiem teraz czy mogę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
Amaja-ja tez nie wyobrażam sobie poranka bez kawy czarnej;).Pije tylko rano szklankę czarnej z mlekiem i bez cukru,i chudne wiec chyba nie przeszkadza taka ilość,.A tak z ciekawości-od kiedy bierzesz slim green i czy już widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka11
Ja biorę kapsułki z zieloną kawą od dwóch tygodni,waga ani drgnie ani w dół ani w górę.Mam wrażenie ,że wyrzuciłam 156 zł za 60 kapsułek w błoto ,szkoda kasy.Muszę lepiej wprowadzić plan Mż czyli mniej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amaja
Dopiero biorę od dwóch dni i nie ma możliwości żeby zauważyć różnicę:D Ale mam mniejszy apetyt:) Nie chce mi się jeść tak często jak zazwyczaj to bywało:) Może to też kwestia nastawienia:) Najgorsze że nie mam wagi w domu... i nie wiem co to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
mańka11-gdzie kupiłaś te tabletki????ja w aptece za 30 sztuk zapłaciłam 37zł. Może to jakieś lipne ?ja schudłam jak na razie 1,5 kg. zobaczymy pózniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
słuchajcie dziewczyny a może to zależy jaki producent?ja biorę te -kupiłam w aptece,http://www.slimgreen.pl/.Wiemze na allegro sa jakies inne.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×