Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Krzysiek! Dobry pomysł z tym mieleniem w młynku ręcznym, po uprzednim potłuczeniu - nie pomyślałam o tym. Ciekawy artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA_lelo
Geralt to napewno ta kawa, którą spotkałeś. Zielona kawa to poprostu kawa przed procesem palenia, dlatego jest tańsza, bo teoretycznie należy ją jeszcze palić. A kupiłam w Krakowie na Wielickiej. mara, ja kupiłam do rozgniatania drewniany moździerz- totalnie się nie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA_lelo
Geralt to na pewno ta kawa, którą spotkałeś. Zielona kawa to po prostu kawa przed procesem palenia, dlatego jest tańsza, bo teoretycznie należy ją jeszcze palić. A kupiłam w Krakowie na Wielickiej. mara, ja kupiłam do rozgniatania drewniany moździerz- ziarna skaczą po całym pokoju, trzeba zakrywać ręką. wydaje mi się, że Twój sposób jest lepszy, do rozgniatania kawy w moździerzu potrzeba dużo siły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem, potłukłem w gazie (chyba za mało rozdrobiłem, no trudno następnym razem stłukę na proszek) i zaraz będę pił i czekał na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak w sumie przezroczysty napar o lekko zielonkawym zabarwieniu, a smak hm woda z domieszką zieleniny ( ale może za mało pokruszyłem). Teraz robię torebkę z gazy tzn szyję i nic nie będzie latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA_lelo
ja jestem zwolenniczką ziaren, ale z tych linków wybrałabym saszetki z 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
mam pytanko jak czesto trzeba pic te kawe !????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie lepiej ziarna sobie parzyć niż truć się tabletkami! Jeśli chodzi o ilośc wypijanej to ok 2 filiżanek - przeczytaj artykuł, który został wyżej dodany. Lepiej kupować w sprawdzonych kawiarniach, bałabym się na allegro. fajny sklep to www.krainakawy.pl zobaczcie można sobie nawet wybrać rodzaj tej kawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
mara dzieki za odpowiedz! ja pije moroznik -5 kgw 20 dni i zastanawiam sie nad ta kawa zamowilam wlasnie na krainiekawy tylko czy moge je razem stosowac, maja raczej inne dzialania to chyba nie zaszkodzi ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co - nie wiem. Raczej nie powinno nic ze sobą kolidować. Do tego musimy się zmobilizować i jakieś ćwiczonka i od razu będą efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
moroznik kaukaski jest topik morzesz poczytac , polecam na mnie dziala ;) ale te kawke tez popije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasmineAneta
a ja dzis kupilam 50 gram zielonej kawy za 6 zl w sklepie z kawa i herbata i wpadlam na pomysl zbledowania jej. Wyszlo calkiem niezle ale sa wciaz jeszcze gdzieniegdzie wieksze kawalki. Dlatego moj prawie proszek postanowilam jeszcze wsypac do mlynka elektrycznego do soli lub pieprzu (kupiony w Lidlu -nie byl bardzo drogi). Pomysl byl dobry bo wyszlo tak jak planowalam. Mam tylko jeden problem - nie wiem ile tego proszku trzeba wsypac na filizanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efemerydy
"a ja dzis kupilam 50 gram zielonej kawy za 6 zl w sklepie z kawa i herbata i wpadlam na pomysl zbledowania jej. Wyszlo calkiem niezle ale " - smakuje Ci to?? Ja jestem bardzo zachwycona tą zieloną kawą, na razie łykam je w postaci tabletek, ale może zacznę też pić jak piszecie że smaczna i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasmineAneta
szczerze? Wiekszosc pisze zebjest ohydna ale powiem szczerze ze jak dla mnie to da sie przezyc i sa duzo gorsze rzeczy. Kwestia gustu po prostu. Dla mnie to jest prawie bez smaku. Co do tabletek to dostalam dzis i bede probowac obydwa sposoby... Zobaczymy jak wyjdzie. O efektach poinformuje wkrotce -o ile takowe beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tester
Najlepsza i najskuteczniejsza jest Green Coffee 800 albo 1000 (to zależy jak bardzo chcesz schudnąć) z firmy Leptin. Nie jestem handlarzem itp. Po prostu mój kumpel który walczył z nadwagą brał Slimgreen ale tabletki to lipa, a po kuracji Green Coffee 800 przez 32 dni potem do końca 1000 (kuracja 90 dni) schudł 20 kg i zbudował mięśnie, tez juz kupiłem na 32 dni na Allegro i zaczynam kurację od Poniedziałku. Poczytajcie w necie opinie o tej kawie od Leptin. Pozdrawiam i powodzenia. Jak coś to pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efemerydy
A u mnie koleżanko kupowała ten Green Coffee i bardzo źle się po nim czuła. Do tego jak miała nadwagę tak ma. Nie wiem co tam takiego jest, ale... Wyrzucone pieniądze i tyle. A ja wolę nie ryzykować. Ja sobie stosuję slimgreen i jestem z niej bardzo zadowolona, zaczęłam chudnąć i to tak w miarę normalnie. Kupię też sobie chyba taką naturalna zieloną kawę i ją również wypróbuję. P.S. A tak z czystej ciekawości jak można zbudować mięśnie nie ćwicząc a biorąc tylko suplement???? jak dla mnie to dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Witajcie ,,laseczki,,ja od dzisiaj zaczęlam brac,tabl,z zielonej kawy.Kupilam w aptece ,,bez problemu,,za 36,60 30 tabl,,,,jestem bardzo ciekawa czy na mnie podziala,Wystrczy mi 5 kg,,będę zadowolona,dam znać ci i jak,,,pozdrawoiam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Dam znać co i jak,,,,pozdrawiam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anex1974
WITAM WSZYSTKICH CHCIAŁABYM PROSIĆ O PRADĘ BO JUŻ SAMA NIE WIEM CO MAM KUPIĆ CZY TE TABLETKI CZY SASZETKI CZY ZIARNA KAWY. A CZY PODCZAS ZAZYWANIA TABLETEK WYSTĘPUJĄ JAKIES EFEKTY UBOCZNE NP BÓL BRZUCHA? PROSZĘ O ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Jak pisalam dzisiaj jest mój drugi dzien,,wczoraj nie odczuwałam nic złego,zaczelam od tabletek,mam również szaszetki,,ale to pózniej.sama jestem ciekawa jak na mnie zadziała..Moge tylko powiedzieć,że wczoraj po tej 1 tabl,,,,naprawde nie odczułam glodu,,,trzeba jeśc,,mniej,cwicze ,troszke tancze ,,,sama w domu do muzyki,,,Czekam na efekty,,,Lubie przekonac sie na włsnym organiezmie,,,każdy ma inaczej,,,,dam znac jak bedą efekty,,,POZDRAWIAM,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka1977
WITAM ! JA WCZORAJ ZAKUPIŁAM TABLETKI ZIELONEJ KAWY .BĘDĄ DO ŚRODY :-) PO PRZECZYTANIU KILKU LINKÓW NA TEN TEMAT I ARTYKUŁÓW ,A TAKŻE DR,OZA JESTEM DOBREJ MYSLI :-) DAM ZNAĆ JAK BĘDZIE PO TYGODNIU OD JEJ ZASTOSOWANIA NARAZIE 89KG -MASAKRA :-( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Witam!! chcę powiedziec,że po drugim dniu,,,brania tabl,,nie czuję potrzeby jedzenia,,,nie chce zapeszać ,bo to dzisiaj 3 -dzien,,,ale zauważylam ,że nie chce sie jesc,,,tak mam,,zobaczymy co dalej,,trzymam kciuki,,za siebie i za Was,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Witam Dziobaczku!!! Ja kupiłma ,,slim cafe,,w aptece za 36,60,,wiem,że ona jest skuteczna,,,dam znac po dwoch tyg,,,jaki efekt,,chwalą ją sobie ludziki,,,spróbujna pierwszy moment tę,,,,SLIM GREEN,,,30 tabl,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubalidz
malgosia ja pije zielona kawe ale musze powiedziec ze schudlam tylko 3 kg przez trzy tygodnie ja wiem czy ta kawa to taka rewelacja pije ja jeszcze i juz nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Myślę,,że zielona kawa jest najmniej ,,skuteczna,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
najbardziej dzielsja jednak tabletki,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnannnna
te tabletki zawierają przede wszystkim zieloną kawę... więc nie pieprz że zielona kawa nie działa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×