Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość ja kupiłam
30 tabletek za 18 zł z groszami. Nazywa się po prostu SlimGreen :) Producent GALENA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Witajcie!!!ja mam tabletki z apteki,,,Slim Green,,firma Galena,,za 37zl,,kupiłm adwa opakowania,,i zużyje te dwa,,,narazie 3 tyg,,,zero spadku wagi,,,poczekam może na mnie nie podziałja,,,może trzeba wiecej czasu,,zobacze,,,dam Wam znac ,,pozdrawiam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek - Ziarna Kawy
Witajcie Wiele osób pisze tutaj o kupowaniu tabletek z wyciągami z zielonej kawy, kosztujących jakiś majątek. A czy nie prościej na początku sprawdzić na sobie, czy to w ogóle będzie na Ciebie działać? Wystarczy kupić zwykłe ziarna zielonej kawy w sklepie internetowym - cena w granicach 10 złotych za 100g (wystarczy na 4 porcje kawy), przyrządzić z nich zieloną kawą i sprawdzić, czy kwas chlorogeonowy i kofeina działają na nas i wspomagają odchudzanie. I przede wszystkim ustalisz, czy kofeina lub kwas chlorogenowy nie wywołują w Twoim organizmie niepożądanych reakcji ubocznych. Jeśli okaże się, że wszystko jest OK, wtedy spokojnie możesz kontynuować picie zielonej kawy lub nawet kupić tabletki z wyciągami z zielonej kawy... ale tutaj jest pewne ryzyko, bo nie wiemy co producent do nich tak naprawdę włożył... Więcej informacji na stronie: http://ziarnakawy/zielona-kawa/ Zapraszam i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia290
Czesc dziewczynki! Jak tam się trzymacie? mi mija powoli 3 tydzień i wychodzi na to , że jednak ta kawa w ziarnach jest skuteczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
a mozna lykac ziarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tika77
hej dziewczynki. po tygodniu 2 kg mniej na wadze ale podkreślam mniej jem no i się ruszam więc nei wiem czy to zasługa "zielonej kawy"....:( moja siostra na całe nieszczęście przytyła 1.5 kg....wiem jedno że po tym opakowaniu kupie kolejne slimgreen bo jest duuuuzo tańsze, dam zanać za kolejny tydzien co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyciocha
Do mnie dotarła wczoraj zielona kawka zamówiłam oczywiście mniejsze op. 60 kapsułek zapłaciłam 87zł ta reklamowana przez Dr Oziego zobaczymy ile to jest warte wczoraj wieczorem wziełam jedna i nie spałam praktycznie cała noc czyli napewno ma silne właściwości. Ta zielona kawa juz od dawna stosowana jest w termogenikach i kapsułkach odchudzających firmy TREC a one działaja bo sama kiedys stosowałam podczas biegania , zobaczymy czy sama kawa też sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila37
Cześć dziewczyny ! ja też czekam na tabletki , aż się boję co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
edyciocha a gdzie zamawiałaś,przez jaki sklep możesz podać link?ja stosuję od 2 tygodni ale ten z apteki i 3 kilo mniej;) ale tez mniej jem i odstawiłam słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od 2 dni łykam kawe zieloną w tabletkach.Mam mieszane odczucia .Dzisiaj w 3godz po połknięciu miałam napad strasznego głodu. Trochę mnie to zaniepokoiło.Przecież chcę schudnąć a nie utyć.Może uległam kolejnej modzie na tego typu specyfiki...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabletki z zieloną kawą 3tydz.i nic się nie dzieje,ciekawe ile osób jeszcze nabiorą. Pokazują zdjęcia osób, które schudły w 4 tygodnie 12kg i więcej BZDURA!!!SZKODA KASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka333
viola-może kupiłąś jakies podróby,albo zwyczajnie na CIEBIE nie działają,ja biore je 2 tydzien i 3 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Moje DROGIE!!!!wczoraj minął mieisiąc,,,,,nic a nic ,na wazde nie drgnęlo,,ja też myslę ,że to oszustwo,,,,,żeby nawet 1kg,,,nie ubylo,,,,i co wy na to???????????/,,,,,DOKONCZE DRUGIE OPAKOWANIE I DAM SOBIE SPOKÓJ,,,,,ŻYCZE POWODZENIA,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika231iok
Ja nie chce być nie grzeczna ale jeżeli ktoś chociaż nie ograniczy jedzenia to nigdy nie schudnie.....ja podobnie jak martynka tylko ograniczyłam jedzenie-nie robilam żadnej diety i brałam slimmgreen i po miesiacu 4 kg mniej.wiec nie schudniecie jeżeli bedziecie jeśc tak jak dotychczas i grac tabletki....one tylko pomagają a nie odwalaja za was całą robote;)wiec dziewczyny troszkę ograniczyc porcje jesc mniej a częściej i brac slim green a na pewno cos wam zejdzie z wagi;)no i zero słodyczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika1716
Witam, dzis zaczelam brac tabletki ,,zielona kawa,, mam nadzieje ze pomoga mi one uzyskac wymarzona wage, denerwuje sie troche bo nie wiem czy slusznie wydalam pieniadze...dam znac za tydz czy cos sie ruszylo u mnie z waga( mam nadzieje ze jak tak to w dol a nie gore ) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
NIE WIEM CO O TYM SĄDZIĆ,,JUZ MIESIACZEK MINĄL,,DIETA CWICZENIA,,2 g,,SPACERY,,,I NIC,,CZYLI NA MNIE NIE DZIALA,,,JAKAS BLOKADA,,,INNYM ZYCZE OWOCNEGO ZGUBIENIA kg,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskasląsk
bo teraz się zrobiło cieplej i trzeba więcej włożyć siły żeby schudnąć. Najszybciej gubi sie kilogramy zimą, ale za to jest zimno i człowiek ma większy apetyt. Najlepiej teraz się porządnie wziąć za siebie, bo latem to już w ogołe może być porażka - ja tak mam. Co do zielonej kawy, ja kupiłam slimgreen półtora miesiąca temu. Schudłam 6kg, ale naprawdę przyłożyłam się do tego, żeby je zrzucić. Uważam, że jak się chce to się da - ale trzeba chcieć na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1229
Niestety ani dkg nie schudłam, mimo narzuconych sobie ograniczeń.Myślę,że osoby ,którym tak strasznie zależy na zrzuceniu chociażby 3 kg przestają myśleć logicznie.Spuszczam głowe i stwierdzam -to już ostatni raz............. Nie dajmy się ciągle oszukiwać.Podawajcie na forach rzetelne informacje.Szkoda pieniędzy na tego typu specyfiki.Poraz kolejny czuje sie oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
dziewczyny jak myslicie czy bieganie pomoze na duze uda zeby je wyszczuplic? Sorki ze nie w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
oczywiscie ,,ze bieganie pomoże ,,na uda i na inne części,,,,wiem,,,że lepiej biegac ,,,poruszane sa wszystkie ,czastki,,,trzymam kciuki za wytrwalosc,,,napewno będzie efekt,,,,pozdrawiam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
A CO DO ZIELONEJ KAWY ,,,TO LIPA,,,LUDZIE PISZA BZDURY,,,3 kg,,,albo 6 kg,,w TYDZIEN,,,,PISZA ,ZEBY LUDZI WCIAGAC ,,W ZAKUP TEGO BZDURNEGO SPECYFIKU,,,,,NIE WIERZE ,,,BO WIEM ILE ZAINWESTOWALAM ,,,,DIETA ,,GIMNASTYKA,,,RUCH,,,,,,I NIC,,AJUZ 4 TYG,,,,TO COI JEST,,???????????????????????????????????,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupla na lato
do rene:) dziekuje za rade z bieganiem zaczelam od 4 maja i 30 min a dzis biegalam 50 min czasem biegam w ciagu dnia dwa razy ppo 30min..Mam nadzieje ze po miesiacu beda efekty biegania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka863
Stosowałam jakiś czas temu zieloną kawę i nie specjalnie mi pomogła dopiero po jakimś czasie koleżanka poleciła mi jagodę acai, więcej info na jej temat możecie się dowiedzieć tu: http://youtu.be/ngSZhgWWLDc dzięki stosowaniu jej w połączeniu z ruchem zrzuciłam 12 kg w 3 miesiące bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka;)
RENE-TY CHYBA COS SCIEMNIASZ......DIETA,CWICZENIA RUCH I NIC NIE SCHUDŁAŚ???COS MI TU NIE GRA-PEWNIE OBŻERASZ SIE NA NOC LUB COS ZE NIE SCHUDLAS ANI TROCHE.....NAWET ZIELONA KAWA CI NIE POMORZE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMalina
też nie wierzę, żeby ćwiczyć, mało jeść, łykać suplementy i nic nie schudnąć - to po prostu niemożliwe!!! Co do zielonej kawy tj. slimgreen - bardzo, bardzo polecam. Mam ją od półtora miesiąca i schudłam 7kg. Oczywiście ograniczyłam niektóre rzeczy, ale przyszło mi to jakoś bez żalu i nawet nie mam ochoty na słodycze, za to ogromną na jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka;)
karolinaMalina ja tez mam ogromna ochote na jabłka....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonakawa
Dziewczyny, a gdzie kupujecie zieloną kawę i jak się ją stosuje? Czy wiecie coś może o jakiś skutkach ubocznych, przeciwskazaniach albo zagrożeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1229
Jestem tego samego zdania co RENE.Podwoiłam nawet dawkę do 2 kapsułek.Ani dkg .Też uwierzyłam w cudowne właściwości zielonej kawy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Odezwalam sie ponownie,,,,i coż,,,nie oszukuje,,i nie sciemniam,,,ale gratuluje tym ,,które utraciły wage ,,,nawet 6kg,,,tyg,,to jest dopiero sciema,,,,skonczylam z zielona kawa ,,,poprostu na mnie nie działa,,,każdy ma inaczej,,już o tym pisalam,,,,ale sa SCIEMNIACZE ,,,,może podstawieni,,,,szkoda bo zużylam od 5 kwietnia 2 opakowania,,,,i narzucialm sobie rygor,,,,może 1,5 kg,,,ale ile wyrzeczen,,na tak długi okres,,,,POZDRAWIAM,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ctygfe
A ja stosuje zielona kawe od ponad 2 tygodni i schudlam dwa kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×