Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KmailazPoznania

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość foreversmajl
lepiej pic zieloną kawę czy brać tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejson
może banalne pytanie ale rozumiem, że mężczyźni też mogą brać slim greena ? Ile można na nich schudnąć w ciągu miesiąca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Są tacy co chudna 1kg,,w tydzień,,to zależy ,każdy ma inaczej,,,warto sprobowac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, niedługo mija 2 tydz picia przeze mnie kawy naturalnej w ziarnach, i efekty są. 3 kg mniej. Ale proszę Państwa nie liczcie na cuda, że pijąc tylko kawe czy biorąc tabletki nagle waga spadnie 10 kg! Do tego ruch i ograniczenie węglowodanów i tłuszczy, niejedzenie wieczorne. I mi 3 kg w ten sposób zeszły! Lepiej pić coś naturalnego niż tabletkę brać ( która jest na pewno w jakiś sposób chemicznie stworzona! ). I proszę pamiętać kawa zielona może być pomocą w schudnięciu, a nie głównym sposobem na nadwagę! Jadło się tyle miesięcy to potrzeba teraz czasu żeby tłuszcz zniknął, nic nie dzieje się z dnia na dzień! Wg mnie kawa rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak chcecie schudnąć to polecam zieloną herbatę firmy Betterware: http://www.betterware.pl/BlueNature/gt_herbata.php albo sok z karczocha tej samej firmy: http://www.betterware.pl/BlueNature/sk_sokzkarczocha.php Ja właśnie sobie to zakupiłam i zaczynam kuracje.Wiem, że produkty te mają rewelacyjne działanie bo moja koleżanka to stosuje i schudła kilka kilogramów. A do tego ten sok jest w 100 % naturalny i bardzo zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia290
Mara masz racje. Własnie zamówiłam kawę w tym sklepie krainakawy.pl , który poleciłaś, bo w mojej miejscowości nie ma tej kawy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Witam,,schudniecie jest dla kazdego indywidualne,,,kazdy inaczej chudnie myśle,,że okolo 4 kg,,można w miesiac,,mozi wiecej,,trzeba pamiętać,,ze duzy spadek wagi nie jest dobry,,,przecietnie 1kg,,w tydzień,,bedzie ok,,,,,powodzenia,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam tabletki slimgreen wczoraj w aptece, mam nadzieję, że na mnie podziałają, mam co zrzucać, bo ważę prawie 75 kg przy 164 wzrostu:( Od 2 lat chodzę na fitness 2 razy w tygodniu, pre jakiś czas waga zbliżyła się do 70 ale obecnie wróciła do 75. Muszę włączyć jakiś spalacz tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciekk
cześć,poczytałam wasze opinie na temat zielonej i postanowiłam spróbować,dziś właśnie dostałam tabletki i wziełam pierwsze,tylko zastanawiam się jaką dawkę,bo na ulotce slimgreen jest jedna tabletka dziennie tj 400mg a w internecie można dostać kapsułki o dawce 800mg i komu tu wierzyć ,jak Wy to stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie jak to działa!!!!!
Wiktoria Opublikowany: Niedziela, 31 Marzec, 2013 rewelacja, cieszę się, że polecają tego producenta, inne marki nie są aż tak skuteczne, próbowałam zaoszczędzić i przerzuciłam się na coś innego, ale okazało się, że nie działa, więc kupuję znowu te z darmową przesyłką wychodzi chyba korzystniej niż te 'tańsze' Alicja Opublikowany: Niedziela, 31 Marzec, 2013 mogę z pewnością powiedzieć że waga nie wraca bo tak naprawdę spala się tłuszcz, a nie gubisz wody. no i polecam zrobić zapasy w tej cenie, działa dobrze więc nie warto oszczędzać tych kilku złotych, możesz pozbyć się wszystkiego, wyglądać szczupło i seksownie. Kama Opublikowany: Niedziela, 31 Marzec, 2013 mam nadzieję że nie utyję os razu jak przestanę je brać, czy ktoś wie czy waga się utrzymuje.. Joasia Opublikowany: Niedziela, 31 Marzec, 2013 kupiłam dla mamy, powoli się starzeje i problem z waga jest coraz bardziej uciążliwy, jeśli to pomoże jej schudnąć to poczuje się lepiej i na pewno zmniejszy jej wydatki na leczenie. Dora Opublikowany: Poniedziałek, 1 Kwiecień, 2013 Jestem raczej znrowa i w zasadzie szczupła, ale staram się trochę zgubić od czasu do czasu żeby utrzymać figurę. Agata Opublikowany: Poniedziałek, 1 Kwiecień, 2013 to bez wątpienia jest tańsze i prostsze niż abonament na siłowni, no i mniej bolesne, dodatkowo nie mam poczucia że wyrzucam pieniądze w błoto.. Jola Opublikowany: Poniedziałek, 1 Kwiecień, 2013 Jestem strasznie zajęta, dzieciaki na głowie, nie mam czasu czy energii chodzić do siłowni, mój facet wypróbował i zgubił aż 14 kilo w 2 m-ce, też chcę spróbować. Renata Opublikowany: Poniedziałek, 1 Kwiecień, 2013 Zaufaj mi, działa. Mam 52 lata, próbowałam wszystkiego i to jest jedyny suplement w moim życiu, który wypróbowałam i który naprawdę wykopał kilogramy i trzyma je ode mnie z daleka. Lila Opublikowany: Wtorek, 2 Kwiecień, 2013 Nie jestem pewna, czy to działa czy nie, ale w sumie Doktor Oz w to wierzy i pokazał w swoim programie, więc pewnie powinno działać. Anka Opublikowany: Wtorek, 2 Kwiecień, 2013 super, że cena wciąz nie urosła, wszędzie albo już wykupili albo cena jest 2-3 razy wywindowana w górę, na stówę zrobię zapasy skoro przesyłka GRATISSS Krystyna Opublikowany: Wtorek, 2 Kwiecień, 2013 Mam schowane opakowanie w zapasie na wypadek, gdybym znów ich potrzebowała . Ale już schudłam 47 kg dzięki temu produktowi i czuję się tak wspaniale, moje życie stało się o wieeeeele lepsze dzięki temu, no nie mówiąc o facetach któzry oglądają się teraz za mną na ulicy! Kacha Opublikowany: Wtorek, 2 Kwiecień, 2013 Używam ich od 6 miesięcy i schudłam 35 kilo, ale odkąd wszyscy obejrzeli program Dr Oza i zaczęli kupować, nie mogę ich znaleźć nigdzie, tylko tutaj i w sumie taniej niż kiedy kupowałam w sklepie. Amelka Opublikowany: Środa, 3 Kwiecień, 2013 moj maz je uwielbia, nie dlatego ze sam stosuje ale dlatego ze ja biore - jesli wiecie o czym mowie ;). Hania Opublikowany: Środa, 3 Kwiecień, 2013 Nie wierzę, że ktoś jeszcze o nich nie słyszał. Wolę wydać teraz parę złotych i lepiej się poczuć niż wydać tysiące później, łatwo się stosuje. Sandra Opublikowany: Środa, 3 Kwiecień, 2013 Kurde mole!!!!! Nie moge uwierzyc ze maja na magazynie, tabletki sa ekstra Basia Opublikowany: Środa, 3 Kwiecień, 2013 Super, że je znalazłam,szukalam ich wszędzie. Przyjaciółka dała mi opakowanie i w miesiąc zgubiłam 8 kilo, ale nigdzie nie mogłam ich znalezc. Monia Opublikowany: Niedziela, 7 Kwiecień, 2013 Na pewno kupię kilka sztuk, bo każdy na nie poluje, ledwo można je znaleźć, co dopiero za taką świetną cenę, plus darmowa przesyłka, jak za półdarmo.. Jarek Opublikowany: Niedziela, 7 Kwiecień, 2013 kiedy zacząłem je brać nie tylko schudłem, ale czułem się pełny energii, obudzony, miałem wrażenie że cały ten tłuszcz blokował mi mózg :). Aga Opublikowany: Niedziela, 7 Kwiecień, 2013 wow produkt na pewno jest rewelacyjny, jeśli doktor oz u siebie poleca, byle czego nie pokazuje u siebie, swietny z niego koleś i przede wszystkim uczciwy, wcześniej pracował u oprah. Ela Opublikowany: Niedziela, 7 Kwiecień, 2013 Super ekstra cena to na pewno, a oferta z darmową przesyłką jest fantastyczna, zrobię na pewno zapasy. Wiktoria Opublikowany: Poniedziałek, 8 Kwiecień, 2013 rewelacja, cieszę się, że polecają tego producenta, inne marki nie są aż tak skuteczne, próbowałam zaoszczędzić i przerzuciłam się na coś innego, ale okazało się, że nie działa, więc kupuję znowu te z darmową przesyłką wychodzi chyba korzystniej niż te 'tańsze' Alicja Opublikowany: Poniedziałek, 8 Kwiecień, 2013 mogę z pewnością powiedzieć że waga nie wraca bo tak naprawdę spala się tłuszcz, a nie gubisz wody. no i polecam zrobić zapasy w tej cenie, działa dobrze więc nie warto oszczędzać tych kilku złotych, możesz pozbyć się wszystkiego, wyglądać szczupło i seksownie. Kama Opublikowany: Poniedziałek, 8 Kwiecień, 2013 mam nadzieję że nie utyję os razu jak przestanę je brać, czy ktoś wie czy waga się utrzymuje.. Joasia Opublikowany: Poniedziałek, 8 Kwiecień, 2013 kupiłam dla mamy, powoli się starzeje i problem z waga jest coraz bardziej uciążliwy, jeśli to pomoże jej schudnąć to poczuje się lepiej i na pewno zmniejszy jej wydatki na leczenie. Dora Opublikowany: Wtorek, 9 Kwiecień, 2013 Jestem raczej znrowa i w zasadzie szczupła, ale staram się trochę zgubić od czasu do czasu żeby utrzymać figurę. Agata Opublikowany: Wtorek, 9 Kwiecień, 2013 to bez wątpienia jest tańsze i prostsze niż abonament na siłowni, no i mniej bolesne, dodatkowo nie mam poczucia że wyrzucam pieniądze w błoto.. Jola Opublikowany: Wtorek, 9 Kwiecień, 2013 Jestem strasznie zajęta, dzieciaki na głowie, nie mam czasu czy energii chodzić do siłowni, mój facet wypróbował i zgubił aż 14 kilo w 2 m-ce, też chcę spróbować. Renata Opublikowany: Wtorek, 9 Kwiecień, 2013 Zaufaj mi, działa. Mam 52 lata, próbowałam wszystkiego i to jest jedyny suplement w moim życiu, który wypróbowałam i który naprawdę wykopał kilogramy i trzyma je ode mnie z daleka. Lila Opublikowany: Środa, 10 Kwiecień, 2013 Nie jestem pewna, czy to działa czy nie, ale w sumie Doktor Oz w to wierzy i pokazał w swoim programie, więc pewnie powinno działać. Anka Opublikowany: Środa, 10 Kwiecień, 2013 super, że cena wciąz nie urosła, wszędzie albo już wykupili albo cena jest 2-3 razy wywindowana w górę, na stówę zrobię zapasy skoro przesyłka GRATISSS Krystyna Opublikowany: Środa, 10 Kwiecień, 2013 Mam schowane opakowanie w zapasie na wypadek, gdybym znów ich potrzebowała . Ale już schudłam 47 kg dzięki temu produktowi i czuję się tak wspaniale, moje życie stało się o wieeeeele lepsze dzięki temu, no nie mówiąc o facetach któzry oglądają się teraz za mną na ulicy! Kacha Opublikowany: Środa, 10 Kwiecień, 2013 Używam ich od 6 miesięcy i schudłam 35 kilo, ale odkąd wszyscy obejrzeli program Dr Oza i zaczęli kupować, nie mogę ich znaleźć nigdzie, tylko tutaj i w sumie taniej niż kiedy kupowałam w sklepie. Amelka Opublikowany: Czwartek, 11 Kwiecień, 2013 moj maz je uwielbia, nie dlatego ze sam stosuje ale dlatego ze ja biore - jesli wiecie o czym mowie ;). Hania Opublikowany: Czwartek, 11 Kwiecień, 2013 Nie wierzę, że ktoś jeszcze o nich nie słyszał. Wolę wydać teraz parę złotych i lepiej się poczuć niż wydać tysiące później, łatwo się stosuje. Sandra Opublikowany: Czwartek, 11 Kwiecień, 2013 Kurde mole!!!!! Nie moge uwierzyc ze maja na magazynie, tabletki sa ekstra Basia Opublikowany: Czwartek, 11 Kwiecień, 2013 Super, że je znalazłam,szukalam ich wszędzie. Przyjaciółka dała mi opakowanie i w miesiąc zgubiłam 8 kilo, ale nigdzie nie mogłam ich znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie jak to działa!!!!!
poczytajcie te wypowiedzi i zobaczcie jak to jest manipulowane przez sprzedających ten produkt.Strona :http://egcl.medicalnewsreporter.pl/ zbierałam zapisy z paru dni i różnią się jedynie datą,bo osoby i forma opisu ta sama,więc to jest cala prawda o zielonek kawie,bo ja kupiłam te tabletki i ani grama mniej mimo ćwiczeń i diety,a mialo być 8 kg, mniej bez żadnego wysiłku.Wielkie oszustwo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
WITAM!!!JA TEZ MYŚLE,,ŻE TO MANIPULACJA,,,WSZYSTKIE OPISY SA PODOBNE,,,,ZGADZAM SIE Z OPINIA,,,,,DZISIAJ U MNIE JEST TYDZIEN JAK BIORĘ ZIELONA KAWE NIE CZUJE,,,,ŻE ZRZUCILAM COKOLWIEK NA WADZE,,I DLATEGO TAK MYŚLE JAK W/W,,OSOBA,,,POZDRAWIAM,,,,,CO NIE ROBI SIE DLA REKLAMY??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani13
Cześć, biorę tabletki Slim Green od 2 dni, ale mam tak straszne bóle brzucha prze kilka godzin po zażyciu, że dzisiaj już się boję. Czy ktoś ma podobne dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PANI 13
DZIEWCZYNO DAJ SOBIE SPOKÓJ Z TYM SPECYFIKIEM.SZKODA TWOJEGO ZDROWIA,BO SKUTECZNOŚĆ ICH JEST ŻADNA, A MOŻESZ STRACIĆ ZDROWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani13
Dzięki, jeszcze nigdy nic nie brałam na odchudzanie, to jest mój pierwszy i ostatni raz, zaraz wyrzucam to "świństwo" do kosza i tak jak zawsze wagę dopilnuję w naturalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agakac
Nie, mi nic kompletnie po nim nie jest... co więcej, chyba nawet lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zusskav
bardzo lubię slimgreen, stosowałam go już w zeszłym roku, bo zazwyczaj zimną tyję z 5kg, a na wiosnę biorę się za siebie i odchudzam. Na szczęście nie jest tego dużo, wiec do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliiina39
"Cześć, biorę tabletki Slim Green od 2 dni, ale mam tak straszne bóle brzucha prze kilka godzin po zażyciu, że dzisiaj już się boję. Czy ktoś ma podobne dolegliwości?" - u mnie on sprawił, że robiłam kupę 2 x dziennie, a brzuch mnie po nim nie bolał. A biorę je od 3 miesięcy. Chudną tyle o ile - bo łącznie 7kg, ale za to regulacja jelit doskonała! - jak bierzecie tego typu tabletki, podobnie jak błonnik - to koniecznie trzeba pić dużo wody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszuikaWawa
też słyszałam, że trzeba pić wodę jak się łyka suplementy na odchudzanie. Co do składu, to ja zanim kupiłam slimgreen bardzo, ale to bardzo dokładnie sprawdziłam skład i pytałam się jeszcze w aptece u mojej zaprzyjaźnionej Pani aptekarki, czy jest bezpieczny. Teraz biorę go 3 tydzień, schudłam 2 kg i czuję się dobrze. Ponadto, nie wiem może to moje odczucia, ale mam wrażenie, że troszkę zmniejszyła mi się skórka pomarańczowa - cellulit, ale to może wynik utraty tych 2 kg... miał ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani13
Hm, czy tylko jak mam tak koszmarne objawy, a może to o to chodzi, okropne bóle, częste odwiedziny toalety, w związku z tym brak apetytu i w konsekwencji niższa waga, no cóż ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha36
Witajcie, Ponieważ co jakiś czas mam ochotę zrzucić kilka kilogramów, sprawdzam nowości, oczywiście szukam "cudownego lekarstwa". W pierwszym momencie kiedy zaczęłam czytać ile można schudnąć prawie że zamówiłam ten suplement. Ale na szczęście zaczęłam grzebać w necie na temat zielone kawy i ..... co....? To nic niewarte naciągactwo. Szkoda nabijać oszustom kasę. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galca
Hmmmm ciężko powiedzieć jak ma się ta kawa do odchudzania, ale zajrzyj na www.polorama.org tam znajdziesz wiele potrzebnych Ci produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evwka27
osobiście też nie wierzyłam w zieloną kawę. Ale kupiłam ten slimgreen bo kosztuje nie 100, ale 25 zł. Bo kawa to kawa, no i w aptece, bo nie lubię kupować takich rzeczy w niewiadomym miejscu. Jak na razie schudłam 2kg, ale od przyszłego tygodnia biorę się konkretnie za siebie. Mój cel to 13kg. Zapisałam się na basen - 1 x w tygodniu, postanowiłam w sobotę trochę pobiegać i robić to 1xw tyg. Do tego siłownia i mam nadzieję, że mi się uda. Koleżanka polecała mi również dietę owocowo-warzywną - 3 lub 5 dniową. Ona oczyszcza organizm z toksyn - nie wiem tylko czy wytrzymam, ale podobno działa cuda. Jak dam radę to sobie ją zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykadrowana
z tych specyfików z zieloną kawą dla mnie najlepsza jest chi-cafe ( wersja balans ). bardzo smaczna, naprawdę. i co ważne - zawiera magnez. nie kosztuje zbyt dużo więc nie zaszkodzi nikomu spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolza35
a ja kupuję slimgreen. Kupowałam go już w zeszłym roku i schudłam 7kg. Teraz myślę, że do niej wrócę, ogólnie fajna jest ta zielona kawa i zdrowa co równie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENE,,
Witajcie,,,,jutro miną 2- tyg,,,jak birę ,,narazie nic nie schudłam ,,zaznaczam,żę malo jem uwazam co jem,,,ruszam sie,,,negatywnych obiawów nie mam,,,,tak jak wczesniej pisałam,,na każdego inacze działa dam znac za tydzień,,pozdrawiam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia_Rybnik
Witam! Powiedzcie proszę ile filiżanek kawy pijecie dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1717
WITAM! Kupiłam kapsułki zielonej kawy ! biorę 2 razy dziennie 30 min przed posiłkiem i nie schudłam ni grama przez tydzień :-( za to wczoraj po równym tygodniu wymioty i biegunka (sorry ) ,ale mam pytanie też tak po nich macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×