Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

no cześć klątwa czyli małpa? :-) tak przeszła jeżeli o to chodzi. Nastrój mi sie poprawił.:-) w pracy coś dziś dziwnie na mnie patrzyli no i o dziwo byłam w szoku.:-) i to dobrym kolega zareagował i podszedł do mnie oświadczył w imieniu grupy że są ze mnie dumni.:-) bo specjalnie robili próby z jedzeniem czy dam radę wytrzymac i widzą że daje także nie będą już mi dokuczac tylko trzymać kciuki i pomagać.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha a najlepsze jest to że tam połowie by przydała sie pomoc i parę kg do zrzucenia hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Pusciutko tu dzis. Gratuluje wszystkim, swietnie wam idzie. U mnie wpozadku, wazenie w poniedzialek, jestem ciekawa jakie postepy. Moje samopoczucie duzo lepsze, czuje sie lzejsza i widze duza roznice jak ubieram ciuchy, mysle ze jeszcze miesiac i bedzie trzeba wymienic garderobe, gdzies tam w szafie mam ciuchy z przed ciazy, ale sie ciesze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy :-( boże kac gigant.:-( wczoraj i przed wczoraj takie nerwy aż nachlałam sie dziś zdycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meliska ja co dzień mam ha ha a klątwa działa i niech działa długo bardzo fajnie.:-) heh tak wogóle to byś mi sie dziś przydała bo czasem trzeba wypić jak taki kac że już nie wiem co pisze jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meliska ja co dzień mam ha ha a klątwa działa i niech działa długo bardzo fajnie.:-) heh tak wogóle to byś mi sie dziś przydała bo czasem trzeba wypić jak taki kac że już nie wiem co pisze jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werka zazyj Alka Zeltzer to ci ulzy. Moja polowka to stosuje jak przeholuje z piciem. Dzisiaj rano tez to bral po wczorajszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś podaje wagę bo jutro będę zajęta sprzątanie pranie gotowanie zakupy i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka76
moze ja tez dolacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurka kremowa
to po co jadlas?PO CO? nigdy nie zrozumiem grubasow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kochana facet każe mi odpocząć dwa tygodnie a potem obiecuję że pomoże mi znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest groszek? groszek,odezwij sie?wszystko Ok? prosze daj znak:) pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim cześć.:-) tosia dobre pytanie, gdzie groszek.:-( czyżby takie problemy z małą.:-( ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Verka. Jak tam samopoczucie? Juz przemyslalas plan z pozyskaniem nowej pracy? Groszek melduj sie szybko! To bardzo nieladnie opuszczac swoj topik. Dziewczyny cie potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millaska tobie nie mowie czesc bo przeciez jestes na moim topiku. Ale dla zachowania dobrych mianier to Czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny...wrocilysmy z mala ze szpitala wwczoraj,nie mam jeszcze sily tak normalnie pisac...po niedzieli napewno sie odezwe,niestety przez ten czas co mnie nie bylo diety nie moglam trzymac ,ale dzisiaj sie zwazylam waze 113 kil nerwy zorbily swoje,,, troche czytalam co przeten czas pisalyscie gratuluje wszystkim spadku...a co do jednej osoby piszac ze sobie wymyslilam i sie bzeram.....Boze Ty chyba czlowiekiem juz nie jstes ,kogos skarzac o takie rzeczy,chyba nie masz dzieci,bo inaczej bys nie kpila,,,,jak by nie bylo///,jestesmy w domu i po niedzieli napewno zaczne byc bardziej aktywna pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki groszek nareszcie myślałam już żeś se wyjechała na wczasy ale jak czytam to trochę inne.:-( przykro mi nie mam dzieci więc nie udzielam sie :-) ale znając Ciebie wszystko już ok prawda? Pozdrawiam.:-) buziaki dla Ciebie i małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratki za kg groszek super odjazd 113 toc owacje na stojąco sie należą.:-) ja też wpadam waga sie pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratnia dusza:)
Groszek- od czasu kiedy założyłaś topik...to regularnie Was czytam a głównie Ciebie i chciałam, Tobie powiedzieć , że Strasznie trzymam za Ciebie kciuki :))) i jak długo Ciebie nie było to sobie pomyślałam że może się poddałaś .....dlatego się cieszę że waga wskazała 113 kg. to wielki sukses!!!! To Twój sukses :)))) Duzo zdrówka dla Twojej Kruszynki:)) POzdrawiam i dalej trzymam kciuki :D PS wzruszyłam się jak napisałaś ile Ciebie kosztuje ta walka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.:-) dzień dobry piękne Panie jakie plany na dzień dzisiejszy u mnie słońce i myślę jak to wykorzystać póki w domku jestem. Tęskni mi sie za pracą:-( ale szukam szukam wysłałam parę CV zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też trzymam kciuki i też czytam topik od poczatku :) , jestem pewna że to dużo kosztuje. Dlatego Groszku76 nie poddawaj się, wiedz że razem z Tobą jest bardzo dużo osób, trzymam kciuki. Ja mam do zrzucenia 8 kg i jest ciężko, bo ciągle odchudzam się od jutra więc tybmardziej jestem pełna podziwu dla osób takich jak ty. Czytam też topik Millaski 11, też mi się tam podoba. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×