Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek76

tluscioch pozwyzej 130kg,mam dosc, pragnę schudnąc,czy ktoś jest ze mną

Polecane posty

Gość Czarnula90
Była Grubaska nawet nie waż się nas opuszczać :p Proszę się ładnie udzielać i codziennie wklejać nam swoje pomysły na dietetyczne jedzonko ! :) Nie przejmuj się osobami , które lubią sobie ponarzekać i nic więcej. Takie gadanie , żeby gadać ;) Opowiadaj lepiej jakie masz jeszcze pomysły na obiad i co myślisz o takim: - podsmażyć na odrobinie oleju ( oliwy) cebulkę, czosnek , szpinak i połączyć do z ugotowanym kurczakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szafa.......witamy ,witamy...najlepiej podaj swoje wymiary zmien kolorek i do bojuuuuuu:) szafa trzydrzwiowa.....masz kopniaka ,a teraz start:) była grubaska.....sa osoby ktorym jestes potrzebna,jak ja bym patrzyla co o mnie wypisują i tym się zamartwiala to juz byl by koniec ze mna..kapliczka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa trzydrzwiowa
tak mi wstyd z tymi wymiarami ale zaraz to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szafa trzydrzwiowa.....aj tam ,aj tam:)popatrz na mnie ogromnegoo slonia:)ale cos z tym robię:)i Ty tez dasz radę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula90
Szafa nie przejmuj się bo teraz to nic Ci to nie da. Obecnie potrzebujesz dużo optymizmu i pewności siebie że uda Ci się zgubić kilosy, jak przetrwasz pierwszy tydzień to potem będzie z górki, a jak zobaczysz na wadzę ubywające kilogramy to dostaniesz dodatkowej motywacji :) Powiedz ile ważysz / wzrost / wiek Tak w ogóle to ja mam 165, 23 lata, a wagę to wam podam jutro bo jestem przed ważeniem :D moja waga startowa :90 chyba 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była grubaska
bezsilna - owoce suszone odpadaja, to bomby i skacze po nich cukier, lepiej swieze lub mrozone. Kompoty, puszki tez nie. Czarnula - wszystko ladnie tylko nie smaz na oliwie, oliwa ma niska temp. wrzenia i b szybko zamienia sie w karcerogen. Lepiej sie tu sprawdzi olej kokosowy, smalec, maslo - oczywiscie odrobina i dolej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezsilna:(:(
witam kochane..ja po sniadaniu dwa jajka na twardo do tego pomidor i polowa papryki. na czczo pije szklanke letniej wody z dwoma lyzkami octu jablkowego kawusia tez juz zaliczona. niestety o poltora godziny przesunela mi sie pora posilku,corcia bardzo niespokojnie w nocy spala odsypiala to rano a ja razem z nia tak wiec jeszcze drugiego sniadania nie jadlam bo czyje sie syta po sniadaniu. moja waga moze nie jest jakas drastyczna ale przy wzroscie 174 z waga 71 czuje sie zle.mam 35 lat przylatujac do uk a bylo to okolo 5 lat temu wazylam 64-65 masakra co oni do tego jedzenia dodaja ze czlowiek tyje w oczach:( po narodzinach corci (2 latka) nie potrafie zrzucic i chodziaz troche zblizyc sie do wagi 65 w 9 miesiacy wazylam 95kg Dziewczyny cwiczycie cos? Byla Grubasko prosze nie odchodz!!!!Twoje wypowiedzi i doradztwo bardzo mnie motywuje!!!!!!i z tym zgodza sie pewnie tez inne panie...prawda?:) to ok z pestek rezygnuje,owoce suszone tez schowam do szuflady z pieczywa,kasz,ryzu tez zrezygnuje. a moze na obiad zamiast gotowac na parze palki kurczaka dam do garnuszka zasypie warzywami i na pol kostki rosolowej plus inne przyprawy poprostu je udusze?moze tak byc? ograniczam sol. pozdrawiam milego dzionka i wytrwalosci w dietach :) werka84- wybaczylas mi juz ten serek topiony??:):):):):)buziam was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilna - ja tez mam dwulatke :-) Bardzo dobrze, jak nie masz ochoty to nie jedz, zasada jest prosta - czujesz glod jesz bialko (jesli zjadlas bialkowy posilek a nadal czujesz glod, moze tak byc na poczatku to wcinasz jabluszko lub kefir z otrebami), jesli zas nie jestes glodna nie jesz - i o to chodzi. Z czasem przerwy wydluza sie i wlasnie jak nie czujemy glodu to znak, ze organizm jest najedzony, bo pobiera tluszcz z nas. Trzeba tylko pilnowac, zeby posilki naprawde byly bialkowe, taka kompozycja zabezpiecza przed zrobieniem sobie krzywdy. Acha i do np jajek jak u Ciebie na sniadanko spoko mozesz dolozyc wiecej warzyw, ja np. do pomidorka i papryki dorzucam kilka poszarpanych lisci kapusty pekinskiej albo rukoli, po prostu liscie bardziej zapychaja i pomagaja potem w wc ;-) A ten pomysl z duszeniem palek w warzywach to super. Ja czeto tak robie, ze wlasnie wrzucam warzywka, w to miesko w kostke czy pali czy jakies inne, kostka dla smaku (wiadomo to chemia, ale nie mozna tez popadac w przesade, to co jemy ma byc smaczne) i gotowy, szybki posilek. Mozna cudowac do woli. Ale wiece co dziewczyny, moze ja zaloze wlasny topic gdzie bede pomagac. Juz nie chodzi mi o te wszystkie durne wpisy, bo tak jak Groszek powiedzial, przypalami nie ma co sie przejmowac, ale chodzi mi o to, ze w sumie tak patrze Groszek pisze malo, a ja ciagle wyskakuje i to mnie jest pelno. A na moim topicu bede mogla odpowiadac na biezaco i bedzie przejrzysciej. Moge Wam pomagac do Gwiazdki. Bezsilna cwiczylam na poczatku jakies smieszne cwiczenia z plytek, z YT, potem troche popylalam na rowerku przy filmie a potem sie szarpnelam na orbitreka, kupilam niedrogiego na Allegro i tez czasem sobie jezdze przy wieczornym filmie lub rano. Na pewno jakbys jezdzila codziennie pol godziny na orbitreku, gdzie pracuja wszystkie miesnie, schudlabys szybciej i skorka bylaby jedrniejsza. Jesli rozwazasz zakup to polecam, uwazam, ze to dobre dla zabieganych kobiet jak brak czasu w domowej krzataninie i pracy na silownie czy jogging. odpalasz wieczorem lub rano i jedziesz. Najlepiej jezdzic rano na czczo po kawie albo wieczorem tak 2godziny po bialkowej kolacji. Dziewczyny, to wieczorem zakladam topic. Tak ok 22. W tytule bedzie moj nick. Zobacze jak bedzie powodzenie to poprowadze a jak nie to trudno ;-) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie co sie przejmowac niestety to jest forum i kazdy moze tutaj wypisywac co mu slina na jezyk a raczej na palce przyniesie. jak bylam w ciazy, bylam na jednym z topikow z dziewczynami wspierajacymi sie w ciazy bo wiadomo w ciazy roznie bywa z niektorymi sie zaprzyjaznilam i mamy kontakt ze soba do dzis nie tylko wirtualny ale bywaly takie osoby ktore doprowadzaly doslownie do szlu ale jak my to z dziewczynami ustalilysmy:):).."wyrywamy chwasty":)nie reagowalo sie na "takie" wypowiedzi. Mam nadzieje ze tutaj bedzie mila atmosfera:):) A ja tak niegrzecznie:(:(:(nawet sie nie zapytalam czy moge dolaczyc:( sorrki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula90000
Na pierwszy rzut oka można było zauważyć że to nie Była Grubaska :P chociaż do mnie ładnie łapką pomachała haha ;) Zastanawiam się co by sobie tutaj zjeść, za chwile w sumie wychodzę , to może jakieś wasa z szynką , sama nie wiem :) Ja na pewno będę śledzić Twój topic i się w nim udzielać, bo tak na prawdę to ty działasz na nas motywująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula90000
Aha i to ja czarnula90 tylko ktoś mi zajął nika i nie zdążyłam go zaczernić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Bezsilna, pamietaj prosze o owocach w ciagu dnia, dobrze? bo inaczej bedziesz na 0 weglowodanow a to tez niezdrowe. Dla ulatwienia mozesz sobie looknac w tabele kaloryczne i tak skomponowac dzienna dawke owocow, abys miala z nich przynajmniej 80-100g ww/dziennie. Bo w warzywach jest ich malo. Chyba tylko oprocz burakow i fasolki szparagowej. Oczywiscie ziemniakow nie jemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki:) ta osoba od poczatku śmieci moj topik:P)zauwazylam ze weekendy zaczyna szalec,,wszystkojest zgloszone i jestesmy pod ochrona medoratora,,jak tylko zauwazyjakis chamski wpis bedzie go wywyalal,pewnie nie od razu ale zawsze:)wiec olewajmy takie osobki cieplym moczem:PPPP acha dlatego zawsze prosze by nicki zaczerniac,bo po co maja byc nieprzyjemnosci:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to robimi sie czarnulkami:) Ziemniakow nie jadam:) owoce jadam codziennie do kazdego posilku polowe grejpfruta..czytalam ze pomaga przy odchudzaniu do tego kiwi, jablka. zrezygnowalam z avocado,melona,winogron,babanow niesamowita ilosc wcinam pomodorkow koktajlowych zawsze mam je pod reka w miseczce...corcia tez je uwielbia do tego ogorki zielone pokrojone w paski i tak sobie to lezy jako przekaski cala rodzinka po nie siega:):) Byla Grubasko mam juz orbitreka moje kochanie zaszalalo:):)kupil bo juz marudzenia nie umial zniesc:):)cwicze na nim wieczorami okolo pol godzinki po wczesniejszych zestawach cwiczen.w dzien niestety nie moge cwiczyc bo moja corcia jak tylko widzi ze wchodze na niego tez chce a boje sie ze podejdzie i nie daj Boze ja uderze. Wysle wam zestaw cwiczen z youtuba ktore cwicze seriooo swietne sa. dziewczyny tutaj w uk to jest doslownie MASAKRA!!!!!!!!!!warzywa tylko ladnie wygladaja nie pachna i nie smakuja:(:(:(hehhehe a najsmieszniejsze jest to ze kiedys szukalam korzen selera to sprzedawca TAKIEEEEE OCZY co to jest?? jezdzilam po sklepach i tylko w jednym znalazlam. to co jest na pulkach to doslownie koszmar ziemniaki maja nawet poobierane w foli zapakowane wszystko gotowe z dlugimi datami czyli wiadomo co w nich siedzi..raz w miesiacu mam tutaj prawdziwy targ taki farmerski szkoda ze tylko raz w miesiacu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia: ja zaczynam od tego: na spalnie tluszczu. http://www.youtube.com/watch?v=jBIqC_WtirM&feature=related pozniej na miesnie brzucha. http://www.youtube.com/watch?v=olwRr8lnE_k&feature=related pozniej na miesnie nog i posladkow. http://www.youtube.com/watch?v=9ni1TO_asTE tutaj sa potrzebne ciezaki ja ich nie mam to biore butelki z woda:):) cwicze sobie to wszystko a pozniej jak nie padam to jeszcze orbitrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie dzionka...poszlo dobrze:) na obiad palki z kurczaka gotowane w warzywach na bulionie (pol kostki) na talerz wrzucilam jeszcze troche swiezej papryki mala garsc mieszanej salaty i ogorka kiszonego. wywar zostawilam ugotuje jutro na niej zupe pomidorowa z dodatkiem jogurtu bez ryzu itp za to z warzywami. Podwieczorek: dwa jablka, dwie galazki selera naciowego 2 lyzki naturalnego jogurtu wszystko potraktowalam blenderem:) Kolacja: mieszana salata, tunczyk w sosie wlasnym pomidorki,ogorek kiszony troche pieprzu i lyzka jogurtu...pycha:) Teraz popijam ziolka czekam az dzieciczki zasna moj pojdzie na nocke do pracy ja sobie pocwicze i nynu:) Nie wiem co zrobic sobie na sniadanie:( A powiedzcie mi cos na temat brukselki...mozna??uwielbiam!!!! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, jednak przepraszam, nie zaloze osobnego watku, nie dam rady zagladac codziennie. W sumie powiedzialam w zasadzie juz wszystko. Dam jeszcze raz podsumowanie: 1. Jemy w odstepach 3-4godzinnych posilki bialkowe (mieso, ryby, jajka i nabial), do tego dodajemy warzywa. Wszystko przyrzadzamy wg wlasnego pomyslu i smaku. Jesli w posilku jemy chude mieso lub chudy twarog koniecznie trzeba dodac lyzeczke zdrowego tluszczu. 2. Pomiedzy tymi 3-ma zasadnizymi posilkami jemy 2 porcje owocow (wielkosciowo za porcje mozna przyjac 2 srednie jablka), do owocow mozna dodac 5sztuk migdalow, orzechow lub plaska lyzke pestek dyni. 3. W razie glodu (przynajmniej w poczatkowym okresie) ratujemy sie jogurtem/kefirem z otrebami. 4. Pamietamy o czestym piciu: wody, wody z cytrynka, herbat ziolowych i owocowych. 5. Dozwolone przyprawy, kawa, herbata. 6. Wskazane cwiczenia kardio codziennie. Tak sie odzywiamy przez 3mce. Potem dodajemy 2porcje produktow zbozowych dziennie, np. owsianka lub chleb razowy do sniadania i 50g kaszy/ryzu/makaronu lub 100g ziemniakow do obiadu czy kolacji. Takie porcje zagwarantuja dalsze chudniecie choc juz nie tak spektakularnie jak dotad. Reszta zostaje bez zmian. I to wszystko moje kochane :-) Dieta jest prosta, latwa do zastosowania, mozna wybierac w danym dniu to na co ma ochote nasz organizm a nie sztywno sie trzymac jadlospisu. owoce dostarczaja witamin i zaspokajaja apetyt na slodycze. Trzeba tylko przestrzegac zasad od 1 do 5 :-) Przy tym nie wymaga jakichs wymyslnych skladnikow. No i nie jest to wyniszczajaca glodowka. Powodzenia kochane, tzrymajcie sie cieplutko i jesli macie ochote korzystajcie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsilna - chyba telepatia ;-) oczywiscie, ze mozna brukselke. Wlasnie - jeszcze slowko o warzywach. Mozna wsyztkie oprocz ziemniakow. Ostroznie tez z kukurydza, na reszte zielone swiatlo. Na sniadanko z reguly jadlam omleta - na slodko np z malinami lub dzemikiem niskoslodzonym lub na pikantno z szynka i pomidorami. Jedz twarozek, placuszki twarogowo-jajkowe, salatki z tunczykiem. Albo po prostu mieso z poprzedniego dnia z surowka czy gotowanymi warzywami. Acha, wszystkie porcje apetytu, w tym caly wist, ze bialkiem nie idzie sie przejesc, predzej sie zwymiotujemy :-P Natomiast jak same wiecie z doswiadczenia weglowodanami i tluszczykiem owszem, owszem ;-) Latwo wciagac ponad norme. Tak ze stosujcie a zobaczycie jak motywujaco dziala ruch wskazowki na wadze (oczywiscie w lewo :-P ). Schudniecie szybko, pamietajcie, ze jesli szybciej niz w 3mce uzyskacie wymarzona wage (te trzy mce to dla naprawde duzej nadwagi, z reguly leci szybciorem) to trzeba wprowadzic 2porcje dziennie produktow zbozowych. Nawet wtedy mozna zjesc deser do 150kcal czyli czeko lub baton czy co tam macie ochote, ale musi sie miescic w limicie kcal. Uwaga na alko, lepiej sobie odpuscic na ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla Grubaska.....czy ja dobrze zrozumialam??opuszczasz topik??:(:(:(opuszczasz nas?? ooo kochana co to,to nie!!!!!!nie pozwalam!!!!!!:) Twoje rady sa dla mnie bardzooo cenne i dla innych kobitek pewnie tez taka motywatorka doslownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie mam podkreslnik w nicku. bezsilna - jeszcze specjalnie for you http://nowadebata.pl/2011/08/03/insulinowa-teoria-otylosci-w-pigulce/ i drugi artykul http://nowadebata.pl/2011/07/24/wiecej-pytan-o-otylosc-czyli-szczesliwie-wraca-stare/ oba swietnie tlumacza dlaczego ludzie otyli tyja, nie potrafia korzystac ze swoich rezerw tluszczowych, co sie dzieje , gdy probuja tylkoograniczac kalorie i wiecej cwiczyc i to nie dziala i conalezy zrobic by dobrac sie do swoich zapasow nie chodzac ciagle glodnym. Tzreba sie dokladnie wczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula85
Hej dziewczyny :) chciałam się pochwalić... schudłam 7 kg :P ważę obecnie 84,5 :) spadłam z nieszczęsnej wagi 92 kg :) super motywacja bo nie spodziewałam się, że w dwa tygodnie jest to możliwe :) dzisiaj na śniadanie zjadłam : serek wiejski light 120 kcal i wypiłam herbatkę z cytryną ( nie słodziłam ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnula85
Aha przepraszam , że tak ciągle zmieniam niki ale co chcę założyć czarny to podobno zajęty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie waga stoi:(:(:( za dwa dni mam dostac miesiaczke moze to dlatego czuje sie tak okropnie napuchnieta. dzisiaj na sniadanie jajecznica: dwa jajka z dwoma pomidorami obranymi ze skorki duszone z odrobina cebuli do tego mieszanka salaty pokropiona cytryna,kawusia a teraz parza sie ziola. 3 razy dziennie pol godziny przed jedzeniem pije ocet jablkowy. ale nie wiem co na obiad:( zostal mi wywar z wczorajszych duszonych palek kurczaka tak pomyslalam wrzuce troche kapusty,brukselki, pomidory i upichce jakas zupe z kawalkiem piersi z kurczaka? achhhh brak mi pomyslow serio:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf,nareszcie zaczernilam sie slowko do groszka-to juz chyba nie jest twoj topik,moze zaloz nowy, bo tu raczej zostalas zmieciona przez inne dziewczyny ja chyba nie chce z toba pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko. na jutro moi chlopcy porosili o schabowego zrobie im tradycyjnie ale pamierowany w platkach kukurydzianych. a ja dla siebie okroilabym z tluszczu i ugotowala z warzywami moze byc? matkoo jak mnie brzuch boli:(:(:(:( nie wiem czy to powod zblizajacej sie miesiaczki czy diety...mam uczucie kulki z gwozdziami w zoladku:(..newowa bardzo dzisiaj jestem wszystkich bym po kontach rozstawiala:(...jutro idziemy na urodziny same smakolyki beda ojj wielka proba przedemna czy dam rade im sie oprzec a juz kolezanka zapowiedziala ze bedzie moja ulubiona salatka z pieczarkami, ona nic nie wie ze jestem na diecie w ogole nikomu nidy sie nie chwalilam ze swoich prob zrzucenia kg. chyba chce soba zaoszczedzic wypowiedzi na ten temat mnie otaczaja same piekne,zgrabne...bardzooooo zgrabne z duzymi biustami dziewczyny..po spotkaniach z nimi wpadam w dola zakompleksiam sie jeszcze bardziej. Biustu to ja raczej nigdy nie mialam a teraz po karmieniu corci (rok czasu) nie mam w ogole nic:(...no malam przez chwilke jak zaczelam brac hormony a pozniej znowu wrocily do starego wygladu:(:(:(:( ojjjj chyba dola zalapuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaruna 85,dlaczego odrazu tak wulgarnie...pomylilam sie i co z tego?? wiesz chyba wole czasami byki strzelac niz swiecic taka kultura ponizej zera ktora ty tutaj teraz reprezentowalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×