Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Gość Lk.
Zdecydowanie mniej. Ale z racji tego że nie chudnę to nie wiem ile powinnam zjadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba wcale się głodować aby dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
ok, ale czy 50g białka to nie za dużo? Od początku jadłam max 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
No dobrze spróbuję jeszcze raz, ale jakoś bez większych nadziei. Dzięki za pomoc, kolejny raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zamienić mięsne i słodkie przekąski na warzywne i owocowe. I co najważniejsze ale często pijcie wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mogę pochwalić się efektami diety. Moja waga skacze w granicach 65-66kg. Zważywszy na to, że startowałam z pozycji 66,7kg w październiku - efekty są żadne. Codziennie zastanawiam się, czy dobrze planuję posiłki. Z pozytywów: poprawił mi się stan paznokci i włosów, nie odczuwam zimna w takim stopniu jak kiedyś, lepiej sypiam, czuję się mniej "nadmuchana" i mniej zmęczona. Myślę, że wizyta u lekarza mnie nie ominie. Białka mam codziennie na poziomie 40-50, tłuszczy 80-120, węgli 17-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Gosia, z tą różnicą, że ja jestem otyła, w moim przypadku każda dieta powinna dawać efekty :( Dzisiaj na śniadanie omlet: 2 jajka, łyżka wiórków kokosowych, 2 łyżki mąki migdałowej, łyżka kakao, słodzik, 5g masła, łyżka śmietanki. 22B- 32,5T- 9,2W- 395kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Ja liczę, ale nie wliczam do bilansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Akurat zimy nie znoszę. Na samą myśl że mam wyjść na dwór robi mi się zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Ośmielę się nie zgodzić, dla mnie zima odpada w każdym miejscu i w każdej postaci, a w tym roku to już szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam dzieckiem to zimy były mrozniejsze i było dużo sniegu-wtety mi sie podobało,chyba jak każdemu dziecku. teraz może nie byc zimy -płakac nie bede:) najbardziej lubie wiosne. to już niedługo(mam nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
Też najbardziej lubię wiosnę. Jest na tyle ciepło żeby chodzić bez kurtki i na tyle chłodno żeby nie odsłaniać ramion :) Gdyby się tak zastanowić to moja waga ma ogromny wpływ na to co lubię i nie lubię. Lata tycia i odchudzania troszkę się odbiły na moim postrzeganiu rzeczywistości, ale pewnie wiele grubszych osób tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dzisiaj 2 razy na kijkach. Ale były krótsze dystanse, bo mróz dawał się we znaki. Dla odmiany zjadłam na śniadanie twaróg tłusty ze śmietaną. Do tego kawka. A na obiad zupa krem kalafiorowa z jajkami i śmietaną. A przed chwilą trochę kapusty kiszonej. Zaraz policzę, czy BTW jest ok. Smakuje mi ostatnio kapusta kiszona i cytryny. Aniu? A Ty już na wyjeździe "feriowym"? Mój syn pojechał na narty, a my z mężem gnijemy w domu. Czy białka z owoców wlicza się do bilansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wliczamy białek roslinnych. my nie pojechalismy. mała chodzi na półkolonie do szkoły a my pracujemy. bardzo czesto jezdzimy na Słowacje do znajomych na weekendy ale na nartach niestety nie jezdzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniu. Wyliczyłam dzisiejszy bilans B-45, T-85, W-17 (1:1,9:0,6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lk.
w sumie dzisiaj: 55B 110T 25W 1300kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×