Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Anusia, liczyłam wg proporcji z książki, ale pewnie coś źle spisałam. Na razie ograniczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, doczytałam, że osoby otyle powinny ograniczyć tłuszcz, żeby spalać własny. Nawet lepiej, jak dla mnie :) Dziś na śniadanie zjadłam kanapkę z kiełbasą krakowską i żółtym serem, potem do kawy kanapkę ze smalcem a na obiad cheesburgera, przekroiłam kotleta mielonego, położyłam plasterek pomidora, ogórka kiszonego, keczup i ser żółty, zapiekłam w mikrofali i na to majonez, pychotka. Dokładne wyliczenia podam wieczorem. Później trochę zgrzeszę, bo idziemy z mężem na winko ostatkowe do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, wpadłam podsumować dzień białko 50,3 tłuszcz 84,4 węgle 40,4. Co do węgli nie jestem pewna bo wypiłam szklankę wina domowej roboty, więc pewnie było więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie bez zmian. Nadal na nic nie mam czasu, jestem ciągle w biegu, nie poszłam do lekarza i nie ważę produktów, sądząc zaś po małym spadku wagi w tym miesiącu i ubiegłym - jem za dużo tłuszczu. Trzymałam wysoki poziom tłuszczu ze względu na cukrzycę, myślę jednak, że przyszedł czas, aby to zmienić i obniżyć jego proporcje z 1:4 do 1:3 lub nawet 1:2,5, a w przyszłości - 1:2, aby pozbyć się pozostałych kilosów. Zauważyłam (w sumie już od dwóch miesięcy, ale ciągle zapominałam o tym napisać), że minęły moje bóle wieńcowe. Na pewno ma na to wpływ pozbycie się otyłości, ale nie byłoby to możliwe w tak krótkim czasie bez diety. Dawniej szybki marsz przyprawiał mnie o sine usta i piekący ból za mostkiem. Na leki reagowałam jak diabeł na święconą wodę, gdyż większość z nich należy zażywać "dożywotnio". Ograniczałam się do sporadycznie przyjmowanej dawki, aby się wspomóc a jednocześnie nie przyzwyczaić serducha do wspomagacza. Obecnie - ruszam się coraz więcej i coraz szybciej, w miarę regularnie ćwiczę w domu, bóle wieńcowe zaś ustąpiły. To tyle podsumowania. ;) Pozdrawiam wszystkich :) ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aż miło czytać, że tak pięknie chudniecie dziewczyny. Moja waga mi się ostatnio popsuła i nie ważyłam się przez kilka dni. Aniu, jak robisz sos koperkowy? Twoje przepisy są świetne. Pozdrawiam cieplutko w ten ponury dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam własnie pije poranna kawke.dziiecko do szkoły już wyprawione wiec mam labe. Gosiu sos robie na rosole -ok2szklanki,dodaje cebulke porojoną i troszke włoszczyzny w pokrojonej w paseczki( ale niekoniecznie)dolewam smietanke 30lub36% ok 250ml wymieszana z płaska łyżką maki. zagotowuje,na koniec dodaje dużo siekanego koperku. koperek można zastapic chrzanem i bedzie sos chrzanowy. Mariola kto wypisuje Ci recepte na paski do glukometru-lekarz rodzinny czy diabetolog? Paczki z Twojego przepisu były pyszne Agnisssia super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ładny dzien,słoneczko troche swieciło wiec umyłam 2 okna,poprasowałam,przygotowałam obiadek i czekam na reszte rodzinki. popołudniu jeszcze czeka mnie kontrolna wizyta u okulisty(z dzieckiem). pora na 2 kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ 60 dag :D:D Dzisiaj bekon,białko z jajek,smalec,ziemniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie ok,lekkość i cisza w brzuchu..:)wypróżninia raz dziennie Coś mi dzisiaj Pan mąż podszeptuje,że chyba od środy i on się dołączy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był u lekarza....wagowo w dół zejsć musi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba tak.. ..:) Idę powalczyć z żelazkiem... Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam link do Was na innym forum. Mogę się przyłączyć? Anusiudanusiu, czy w tej diecie mogę jeść otręby? I jeśli tak to w jakiej ilości? Jeśli możesz powiedz mi jeszcze czy to co dziś zjadłam jest ok : rano trzy jajka z łyżką otrąb usmażone na maśle, w południe dwie Berlinki usmażone z cebulką na łyżeczce smalcu. Będę wdzięczna za odpowiedz expertki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epl witaj w naszej ''sekcie'':) to co zjadłas jest ok. otreby można jesc ale trzeba pamietac o dopuszczalnej ilosci wegli na dobe tj ok 50g. otreby w 100g mają ok 60g. można je dodac do chleba biszkoptowego zamiast mąki. czytałas jakąs ksiazke doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pomóżcie szybko czy na atkinsie mogę jeść kapustę kiszoną? chciałabym zrobić mięsny bigos ale nie wiem jak z kapusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka ,ej...tutaj to chyba o diecie optymalnej się mówi? Dzień zakończyłam deserem - ubita śmietana wymieszana z twarogiem i rodzynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tej diety optymalnej,musze zaznaczyc ze od 5 lat choruje na cukrzyce typu1(insulinozalezna) Wyczytalam,ze dieta optymalna moge nawet ja wyleczyc,ale nie wiem zabardzo jak sie do tego zabrac by sobie nie zaszkodzic,bede wdzieczna za wszystkie wskazowki.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska380
Hej:) Dziś pierwszy dzien z Atkinsem za mną:) Jest super! Mam ochote na slodkie, wiec pije herbate ze slodzikiem:) Jutro sobie ubije smietane:) trzymajcie za mnie kciuki bo bardzo sie boje, ze mi sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Emka na optymalnej jemy kapuste ,ma malutko wegli. u Atkinsa wyczytałam że nie jecie warzyw i owoców ale te troche kapusty którą zjesz to Ci nie zaszkodzisz(bedziesz bardziej optymalna ) http://www.dieta-odchudzanie.pl/dieta-atkinsa.html Wolke deser puchotka-lubie bita smietane:) Azja ''ekspertem od cukrzycy''bedzie Mariola(moje żo) ale warto poczytac też wskazówki od P Wandy Kaska380 Witaj w klubie EMKA I KASKA dlaczego wybrałascie Atkinsa? jest podobna do optymalnej a na temat optymalnej mamy wiecej wiadomosci i potwierdzonych o nieszkodliwosci badan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×