Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Oczywiście Stat Chętnie odpowiem na Twoje pytania, choć nie jestem tutaj regularnie. Pozdrawiam wszystkich Zabieram się za pranie i gary ;) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim wpadłam na chwilke bo mam przerwe w pracy. przepraszam za nieobecnosc ale ostatnio pracuje po 16 godzin i przychodze troszke zmeczona a trzeba jeszcze zrobic cos w domciu i zajac sie choc troszke dzieckiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim wpadłam na chwilke bo mam przerwe w pracy. przepraszam za nieobecnosc ale ostatnio pracuje po 16 godzin i przychodze troszke zmeczona a trzeba jeszcze zrobic cos w domciu i zajac sie choc troszke dzieckiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Bardzo mi posmakowała kawa ze śmietanką , piję na razie z łaciatą 12% do kawy , cena kremówki 30% mnie jeszcze odstrasza ;) czy są jakieś przepisy np na optymalna grochówkę czy fasolkę po bretońsku , bo na bigos to wiem mniej więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poczytam czasem forum diety to mnie ciarki przechodzą :( jakie baby/dziewczyny potrafią być głupie to pojęcie ludzkie przechodzi , już tam nie zaglądam bo jeszcze jak coś napiszę to "mądre" inaczej obrzucą mnie błotem bo jestem spaślakiem i pasztetem i wg nich najlepsza dieta to beztłuszczowa i 500 kcal , już poczytałam o zbawiennym dukanie ,diecie ryżowej, jabłkowej i głodówkach ;) ciekawa jestem ile tak naprawdę wytrzymają . Póki co staram się jakoś trzymać ale kłopot mam w tym ,że się często przeprowadzam i niestety wynajmuję mieszkanie z obcymi ludźmi. Odcięłabym się najchętniej ale mnie nie stać ani na wynajmowanie samodzielnie ani niestety na kupno własnego mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani życzę Wam Zdrowych, Spokojnych, Rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy spędzonych w szczęściu, harmonii i zdrowiu. ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mariolu. Ja także dołączam życzenia wspaniałych Świąt w rodzinnej atmosferze. :) ....... i optymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) bardzo pracowity tydzien miałam,troche jestem zmeczona wiec szalenstw kulinarnych niestety nie bedzie:( Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje, mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję przepis na sernik, który zrobiłam: 1/3 kostki masła 6 jajek 1kg twarogu tłustego niecała szklanka cukru (ja dałam 1/2 szkl.ksylitolu) budyń śmietankowy - nie cały Ubić masło z żółtkami i cukrem, dodać twaróg i ubite białka (można dać mniej białek w zależności od konsystencji masy) i budyń. Piec w podłużnej blaszce ok 40 min. Bardzo szybkie i pyszne. Pozdrawiam świątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) 🌻 🌻 Radosnych Świat Wielkanocnych ubranych w żonkile, hiacynty, tulipany i pisanki malowane wszystkimi barwami tęczy ... wiosny w sercu, światła w duszy która pozwala dostrzegać to co piękne, mądre i ważne ... miłych spotkań w gronie rodzinnym, pięknych zapachów, smaków i spacerów po zielonych łąkach nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ,a tego cukru to nie za duzo jest??. Ja na zyczenie domowników ugotowałam sernik optymalny(cukier ograniczony do minimum)jutro podam z truskawkami i bitą śmietanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stat
Wesołych Świąt i zdrowiuśkich żółteczek w jajkach wszystkim forumowiczom życzę. stat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ksylitol jest o 40 procent mniej kaloryczny i ma o 75 procent mniej węglowodanów od tradycyjnego cukru. Jest absorbowany i przetwarzany powoli, co powoduje bardzo małe zmiany w wydzielaniu insuliny. Około 30 procent spożytego ksylitolu zostaje zaabsorbowana przez wątrobę, a pozostała część w przewodzie pokarmowym, gdzie rozkładany jest przez bakterie żołądkowe na krótko łańcuchowe kwasy tłuszczowe."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu,w porządku...tak tylko sobie o tym cukrze napisałam.👄 Mój mąż minus 10 kg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam strasznie mało czasu ostatnio mam:( zeby pisac. odpowiedzi na listy DR Kwasniewskiego sa dostepne w sieci wiec nie trzeba kupowac http://optymaln.republika.pl/index.html Mam przerwe w pracy wiec wpadłam zobaczyc co sie tu dzieje,a tu cisza:( Swieta niestety nie były spokojne-sprawy rodzinne mało przyjemne. gdzie sa zdjecia Waszych smakołyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam strasznie mało czasu ostatnio mam:( zeby pisac. odpowiedzi na listy DR Kwasniewskiego sa dostepne w sieci wiec nie trzeba kupowac http://optymaln.republika.pl/index.html Mam przerwe w pracy wiec wpadłam zobaczyc co sie tu dzieje,a tu cisza:( Swieta niestety nie były spokojne-sprawy rodzinne mało przyjemne. gdzie sa zdjecia Waszych smakołyków? Gratuluje spadków wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...a ja dzisiaj w kuchni pierożę :D Samopoczucie ok.pogoda za oknem w normie ,chociaz opady deszczu zapowiadają. Anusia,❤️tak to już w rodzinie jest...są smutki,problemy,ale są też i radosci. Pozdrawiam optymalnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Witam Was serdecznie. Gotowałam na obiad sobie sos i nie wiem jak mam wyliczyć BTW 340 g łopatki podpiekłam na smalcu 7g wlałam 1 litr wody dołożyłam 43g marchewki 5g cebuli 2g selera i 2g pora zagęściłam 3g maki. Jak możecie to pomóżcie mi i napiszcie jak mam to wyliczać będę wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Dziękuje Ci bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop jestem. dzisiaj krócej pracowałam ale musiałam troszke odespac cały tydzien:) dzisiaj na obiad byłe serek pieczony ,kilka frytek i majonez. jutro ugotuje sernik ,dzisiaj zrobiłam bigos. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ja już sernik wyczarowałam....z malinami+bita śmietanka.....mniaaaam:) Anusia,tak sobie mylę,czy mozna do gotowanego sernika dodać kakao....tak dla urozmaicenia.....tym razem dodałam startą skórkę z cytryny. Na jutrzejszy obiad zaplanowałam stek,ziemniaczki, dipp z koperkiem i czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zjadło mi 2 posty:( Wolke można dodac wszystko do sernika,nawet kawe. mój sernik sie studzi, do 1/3 czesci masy swerowej dodałam kakao. do reszty roszynki,skórke pomaranczową i rodzynki. bardzo ponury dzien dzisiaj,nie ma słoneczka ale przestało padac. pomalutku zaczyna sie zielenic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×