Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Chyba bardzo zajęci jesteśmy wszyscy ostatnio, bo straszne pustki na naszym forum. Nawet naszej Ani nie widać. Ostatnio robiłam serca indycze (pokrojone w krążki) w sosie koperkowym z marchewką. Wyszły rewelacyjne. Aniu, jak znajdziesz chwilkę, podaj przepisy na jakieś pyszne sosiki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej optymalni
mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej optymalni
czy mogłby ktos podac w stopce kalkulator, bo trzweba go szukac po topiku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej optymalni
lub podać ile tłuszczu, białka i węgli ma zółtko jajka kurzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Witajcie jak mam liczyć ugotowana nóżkę wieprzowa razem z kością czy same mięso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia zycze. pisze z telefonu:) w pracy. ostatnio wracam z pracy po 17 wiec brak czasu:( . ale sprawdzam czy zagladacie :) . trzymajcie sIe optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej optymalni
jak korzystać z kalkulatora czy 100g waży zółtko jajka czy 100g żóltka ma takie warości jak podane w kalkulatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Witajcie jak mam liczyć ugotowana nóżkę wieprzowa razem z kością czy same mięso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PEWIEN MAŁY LEŚNY LUDEK" Jak masz mało do zrzucenia, to waga spada baaaaardzo powoli. Ale zapewniam, że spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytałam ten temat o wegetarianach i zrozumiałam i uwierzyłam ,że Hitler też był wegetarianinem , skąd w ludziach taka agresja ? i o dziwo są to wegetarianie którzy uważają się za mądrzejszych i pokojowo nastawionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem..... u mnie wszystko w porządku....waga spada nadal...samopoczucie ok. Pogoda tylko wstrętna się zrobiła...w sobotę ma śnieg padać...brrrrr Pewnie wszyscy już śpicie?...... Kołdry popoprawiam..pupska poprzykrywam:D i też do pierza idę. Kolorowych snów. Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już mówie dzien dobry. z nózki trzeba policzyc ''mieso''bo kosci nie zjemy,a co do wagi żółtka,trzeba zważyc jajo i osobno żółtko i osobno białko. jaja w zależnosci od wielkosci beda róznie ważyły. żółtko sredniego jaja waży ok 20g czyli na 100g trzeba ich 5. Ciesze sie że sie trzymacie. ja własnie zjadłam sernik i pije kawke i szykuje do pracy. Gratuluje dalszych spadków. mysle że w sobote znajde troszke wiecej czasu i zajrze czesciej. z komórki już nie moge pisac bo wyskakuje jakis błąd-a już sie cieszyłam. wczoraj rano było chłodno ale pózniej już cieplutko. Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej optymalni
Dziekuję za odpowiedź, wiedziałam, że Anusiadanusia mi odpowie. Ja dopiero początkuję i wiele rzeczy jeszcze nie rozumiem. Dzisiaj mam do odbioru w eMPiK-u książki dra Kwasniewskiego i zaczynam tak sie odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylviia23
Dziki AD za odpowiedz ja w ciągu jednej doby spadłam na wadze 1,40 i to było najwięcej a tak średnio to spada mi około 600 gram. U mnie dziś chłodno i czasami pada deszczyk.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylviia23, może pamiętasz jakie miałaś menu w ten dzień, w którym straciłaś 1,40kg. U mnie spadek ok. 100-200g na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko zapisuje w notatniku wiec mam ściągę ;-D. Na śniadanie robiłam jajecznice z 3 jajek 200g boczku 20g smalcu i 90g cebuli kawka ze śmietanka 30% 85g i 12 g czekolady mlecznej obiad ziemniaki 70g w plasterki smażone na smalcu i sałata z ogórkiem i cebulka ze śmietana 18% wieczorkiem 120g wina wytrawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. pieknie Wam idzie:) . pije kawke i tradycyjnie zaraz zmykam. wczoraj wrocilam dopiero po 18. sobota i niedziela bedzie luzniejsza choc tez pracowita-trzeba nadrobic zaleglosci w domu ale bede mogla troszke dluzej pospac:) . jak mi sie uda to wpadne pozniej. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Witam wszystkich serdecznie:) Chleb z ziarenkami różniastymi upiekłam....mak,kokos,sezam,orzechy włoskie,słonecznik,pestki z dyni.....fotkę do garnka póżniej wrzucę... Pozdrawiam optymalnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moja chalwa http://tnij.com/VAcHi wg tego przepisu. http://tnij.com/f1yTU 50g sezamu + 10g miodu (1 lyzeczka) zawiera: Bialko: 11,5g Tluszcz: 30g Węglowodany: 13g BTW = 1 : 2,6 : 1,13 czyli idealne. Zwróćcie uwage na bogate wartości odzywcze sezamu http://tnij.com/jN5f9 ps. z reguly nie praze sezamu i specjalnej roznicy w smaku nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam CHAWŁE bardzo lubie. trzeba bedzie spróbowac zrobic:) przepis prosty i szybki. dzieki pływak:) dzisiaj pogoda w kratke,raz słoneczko raz pochmurno ale zapowiadali burze wiec kto wie co jeszcze dzisiaj bedzie. Mała z M poszła sie ''uczyc''jazdy na duuużym rowerze który przyniósł zajączek a ja wykorzystałam czas i zrobiłam sobie małą drzemke i wpadłam tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anusia...mam pytanie do Pani Wandy.....czy przy chorobie nowotworowej ma sens przejście na żywienie optymalne ...mowa o rakiu płuc...jeden płat całkowicie nie bierze udziału w prpcesie oddychania...zmiany chorobowe objęły już również oskrzela....pacjent jest po paru chemiach...... Jezeli zmiana sposobu odżywiania może przynieśc pacjentowi ulgę...wyczytałam,że węglowodany powoduą rozrost komórek rakowych........to jakie proporcje pomiedzy b,t,w będą zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wolke
coś w tym jest ;) poszukaj sobie pracy naukowej albo artykułów na temat tego "jak glukoza karmi raka" http://www.leczenie-raka.pl/Dieta_zdrowego_czlowieka/Glukoza_karmi_raka/ http://www.mojadrogadozdrowia.com/component/content/75.html?task=view http://www.dobrametoda.com/ARTYKULY/artykuly-ulubione_pozywienie_raka.html nie wiem ale coś w tym jest, ja po czytaniu takich nowinek jestem skłonna twierdzić ,że dr Kwaśniewski ma wiele racji a szczególnie jeśli dotyczy to "celowego różnicowania diety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×