Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Tak...to chyba najpiękniejsza pora roku...nie ma upałów, czyściutka zieleń i...te koncerty ptasie za oknem...nic tego nie zastąpi...eh Wzorowa...rozmarzyłam się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wzorowa trzymaj się słonecznie:D:D...ja muszę zmykać, bo za chwilę księżulek mi wejdzie do chałupy a ja przy kompie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
A tak na marginesie.....że też im się chce tak łazić po chałupach...no ale za to mają kasę, a potem na narty w Alpy...jak nasz proboszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy...te zaglądające i te niezaglądające tutaj:):):) No dzisiaj za oknem to jakaś apokalipsa.....a nastrój...szkoda gadać. Popijam gorącą kawke i mam nadzieję na poprawę humoru, bo w takie dni jak dzisiaj to dopada mnie straszna dolina:(:(:(....a i na topik ostatnio tylko Wzorowa i wcześniej Ksawereczka zaglądają.....nawet pozrzędzić nie ma z kim:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Cześć Wzorowa:) Ja mam głowę jak nieswoją:(...a do tego kłopoty z ciśnieniem i muszę uważać z kawą....a jak tu przeżyć takie dni:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Najlepiej byłoby przespać ten czas jak niektóre zwierzęta i obudzić się dopiero wiosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
U mnie w domu najstarszy syn i najmłodsza córa i ja jesteśmy strasznymi meteopatami....masakra....czasem nie da się normalnie funkcjonować. Widzę, że Ty też tak masz.....mojego syna to nawet depresja chwyta....eh...a chłop jak dąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Na okoliczność takiego samopoczucia przydałaby się w pracy leżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ale szef musiałby dać przykład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
I środki na ową leżankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Właśnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zrzędy:)) A ja właśnie wróciłam z pracy i spać by sie przydało troche , ale mi sie niechce, tzn. chce sie, ale niechce hehe nie dogodzi:)) pogoda okropna, u mnie wieje straszliwie, kawy nie pije, ale na to wszystko własnie zjadłam cała czekolade z orzechami, a miałam przyhamowac z tymi słodyczami, bo oponka juz sie wylewa zza spodni... Jak po wizycie księdza?? U mojej siostry byl zaraz po świętach , rozwalił sie na krześle , pokropił pokoj, wyciagnął jakąś kartke i mowi: no w tym roku to by sie 200 przydało!!!! moja siostra prawie na zawał padła, maskara jakaś naprawde... no ale szwagier dał, " bo pasuje" ale oporcz tego jeszcze organiscie , ministrantom i 250 poszlo.... I jak tu człowiek ma ich lubić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witaj Ksawereczka:) Chryste Panie (że tak się wyrażę)....nasz proboszcz nigdy by się nie odważył tak powiedzieć,...nawet koperty sam nie weźmie tylko musisz mu wręczyć i nie ma żadnego wyliczania...a nawet o kościele nie gada tylko o sprawach zupełnie innych..wczoraj np. dyskutowaliśmy o rodzajach materiałów budowlanych, albo o tym jaką szkołę wybierze córa i takie tam. Ani słowa o parafii i finansach....pod tym względem mamy proboszcza w porządku. Gdyby się tak odezwał jak piszesz to wyprosiłabym go.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida bez idy
czemu wpuszczacie obcych facetów do domów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tamtym roku w podobnym stylu wział 100, ze na fundamenty koscioła potrzeba, teraz tez, że remont bedzie. I to bez obciachu wyciaga liste i mowi ile, we wczesniejszych latach dawał każdemu podpisaną ( imie , nazwisko) kopertę i trzeba było dac na mszy. wszytsko ksieżulek notuje. No i tylko o kasie gada , nic wiecej. I biznes sie kręci. U mnie dajemy 20zł i ksiadz sie cieszy i tez nic nie mówi o finansach kościoła. Tylko siostra na wiosce mieszka, a my w miescie to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tamtym roku w podobnym stylu wział 100, ze na fundamenty koscioła potrzeba, teraz tez, że remont bedzie. I to bez obciachu wyciaga liste i mowi ile, we wczesniejszych latach dawał każdemu podpisaną ( imie , nazwisko) kopertę i trzeba było dac na mszy. wszytsko ksieżulek notuje. No i tylko o kasie gada , nic wiecej. I biznes sie kręci. U mnie dajemy 20zł i ksiadz sie cieszy i tez nic nie mówi o finansach kościoła. Tylko siostra na wiosce mieszka, a my w miescie to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tamtym roku w podobnym stylu wział 100, ze na fundamenty koscioła potrzeba, teraz tez, że remont bedzie. I to bez obciachu wyciaga liste i mowi ile, we wczesniejszych latach dawał każdemu podpisaną ( imie , nazwisko) kopertę i trzeba było dac na mszy. wszytsko ksieżulek notuje. No i tylko o kasie gada , nic wiecej. I biznes sie kręci. U mnie dajemy 20zł i ksiadz sie cieszy i tez nic nie mówi o finansach kościoła. Tylko siostra na wiosce mieszka, a my w miescie to jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tamtym roku w podobnym stylu wział 100, ze na fundamenty koscioła potrzeba, teraz tez, że remont bedzie. I to bez obciachu wyciaga liste i mowi ile, we wczesniejszych latach dawał każdemu podpisaną ( imie , nazwisko) kopertę i trzeba było dac na mszy. wszytsko ksieżulek notuje. No i tylko o kasie gada , nic wiecej. I biznes sie kręci. U mnie dajemy 20zł i ksiadz sie cieszy i tez nic nie mówi o finansach kościoła. Tylko siostra na wiosce mieszka, a my w miescie to jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda ze więcej razy sie nie wkleiło:)) sorki za to, niewiem czemu tak:)) ale juz powód do zrzędzenia jest jak coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zrzędy....... Ksawereczka przyłamałas mnie.........200zł dla ksiedza!!!!! bozieńku Ja juz tą wizytkę tez mam za sobą, przyjmuję go chyba tylko dlatego ,że bierzmowanie bedzie miała córa za 2 lata.W tym roku dostał 20zł ale tylko dlatego ,że 2 lata temu był zbulwersowany ,że dostaje tylko 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam wszystkie zrzędy:):) Ja tylko na chwilkę:)....u mnie też dostał tylko 20zł...dzień dzisiejszy to...szkoda gadać.....byle do jutra.....może będzie lepszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja tylko na chwile bo dzis jestem umierająca. Wczoraj z mężem zrobiliśmy sobie wypad do McDonalda i nas chyba pokarało, bo przez pół nocy robiliśmy wyscigi: kto pierwszy przy kibelku eh... okropienstwo... ale dobry początek do diety, bo dziś nic nie zjadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witam:) Dzisiejszy dzień wcale nie jest lepszy od wczorajszego....szaro, buro i deszczowo:(:(....i takie też mam ostatnio samopoczucie....chyba mnie jakaś melancholia opanowała.....albo depresja??....mam nadzieję, że ta aura się poprawi, bo ja jestem nie do życia:(:(:(....co tam u Was zrzędy?? Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×