Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

oczywiście dla annydanielli1-- żeby nie musiała się do nowego nicka przyzwyczajać ;-) uciekam, potem może wejdę , buziaczki ,miłego dnia wszystkim ...no prawie wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
O to fajnie że Motorolka :) a ja w tych nerwach posprzątałam :) i pije 3 kawe i ostatnią bo mi serce siądzie , moj młody przed chwilą wylał cały talerz mleka z makaronem na sciane w pokoju i na podłoge wszystko pod listwy poszło ..i to moja w ina bo pozwoliłam mu w pokoju jesc :( i znowu syf # mój mąz jak to # wybiore sie na spacer słoneczko swieci połaze dotlenie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zrobiłam sobie kawki (wypijam zwykle 2 dziennie) tylko ,ze ja z mleczkiem piję to serducho może mniej ucierpi hehe zaraz będę się szykowała do koścoła na 16, pewno sama bede musiała iśc bo moje chłopaki to szkoda gadać, jeden nie usiedzi na miejscu ,drugi też jak dziecko i w kościele się "nudzi" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji ..cieszę się,że pani KISIELEWICZ z domu UBOGA ( czytać -"uboga ale krewna") już się odczepiła od mojej osoby .... nooo niestety świat jest mały..... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartSimson
Witam ,cos dzis spokojniej na tym topiku, chyba złe moce go opuściły (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartSimson
też dziś byłem w kościele na szesnastą :-), wyklęczałem się trochę pod koniec ,jak wstałem to mi się nogi trzęsły :-) , ksiądz sobie wymyslił dłuuuuugą modlitwę za zmarłych a posadzka twarda...oj twarda ....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartSimson
Mówisz motorolko że zrobiłas szybki wywiad społeczny i masz namiary na "złe pieczary" ;-) ;_) no no no ,jestem pod wielkim wrażeniem , nie powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
wiecie co !!!! na mnie to sie ktos uwział odgórnie>>>>>> wyszłam z młodym na podworko a tu podjezdza moja tesciowa ( angliczka zasrana) bez uprzedzenia mojego meza nie ma do teraz jeszcze i musiałam z nia siedziec :( maskra jakas prostaczka tępa zewnatrz wyglada jako tako ale pusta jak balon :( gadaj z taka głupią jezu musiałam udawac i cos opowiadac pierdoły jakies :( a obiecałam sobie jak ona przyjedzie to wyjde niech moj tepy mąz sam ze mamusia gada !!!!!!!!!!!!! moje dzieci dostały pizamy z polara a ja szlafrok z polara i moj maz bluze z polara i dwi maluuutkie wody toaletowe ,troszke cukierkow .....i dposzła sobie ale jestem umęczona az mnie plecy bolą ........... i nic ją nie interesuje nic a nic nawet nie wiedziała ze ja operacje miałam ze jej syn choruje na kregosłup itp ja nic nie interesuje tylko jak wystroic swoja dupe i chlopa znalezc jakiego !!!!!! nigdy porzadnej zabawki moje dzieci nie dostały ---ten dzisiejszy dzien wku.......ił mnie na maxa zmówili sie czy co !!!!!!!!! przeczuwałam ze ta flądra przyjedzie !!!!!! akurat dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
soistra mojego meza nie lepsza panuisia zasrana ma 30 lat i nigdy do moich dzieci nie przyjechała jej chrzestną mojej cory nie ma dzieci stra [panna --druga mamuska ......tesciowa u niej nocuje --i jak tesciowa przyjedza to sama bo jej coreczka ma jakies wąty do mioch dzieci chyba bo ja jej nic nie zrobiłam >>>> tylko raz jak 3 lata temu tesciowa mi karton ciuchow po cchrzestnej dla mojej cory przywiozłaa ni w kij ni w oko ..dzieciak nosił ciuchy typu hanna montanna czy jakies tam a tu cichy po starej kobicie mi zwozi ---i powiedziałam co mysle ....ze nie zycze sobie takich szmatek jak chciała wyrzucic to nie do mnie ......jak chce to pojde do lumpa i kupie uzywane i to dla dziecka a nie jakies nie wiadomo co...... nigdy na urodzinach nie była moze ze dwa razy prezent dała chrzesnicy .......a jak gwiazda o. nie pracuje chłopa ma za granicami .....i pfioła na punkcie psa ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
chyba przestane wam tyłek zawracac ...bo marudna jestem strasznie az sama zła jestem na siebie ...........ale chociaz jak sie naszczekam (napisze to mi lżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
jutro ide do pracy skocze se na solarium :) jutro pracuje na zmianie z fajna kumpelka to se odskocznie zrobie:) niech jeszcze listonoszka mi za chorobowe przyniesie to bedzie superowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
a i jeszcze wymysliłam zapisac sie na angielski:) wyjade do pracy w moim zawodzie hi hi nie głupi pomysł nie :) bo ja po rosyjsku to bym sie dogadał ale po angielsku ani w ząb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę sporo nowych nicków. Czy jeszcze pojawiają się tutaj stare, znajome dla mnie nicki takie jak: -słodka cipusia L. - ZrzędliwaStaraDupa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaAwaria
ANNADANIELA... nieładnie oj nieładnie tak obmawiac innych publicznie-cięzki grzech.Jka byś sie czuła gdyby tak po Tobie ktos jezdził za plecami?? :O możesz nie lubic tesciowej,siostry meża ale nie pluj tak jadem... :O jak dajesz przykłąd dzieciom?? to NIE JEST POSTAWA OSOBY WIERZACEJ... wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
a ja bede pluła bo to nie moj poziom!!!!!!!!!!!!! niewiesz to sie nie wypowiadaj nie ktorzy sie nie szanują i nie szanują na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
NIE zasługują na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annadaniella----ten topik jest po to żeby sobie pozrzędzić, wyżalic się - a wiadomo, że jak się wyrzuci z siebie co na sercu lerzy to człowiekowi lzej się robi i bardzo dobrze,ze taki topik istnieje... Nie ma ludzi idealnych i każdy ma jakieś słabości a wiadomo że dom kościołem nie jest u nikogo i w każdej rodzinie sa jakies niesnaski-:-( Grzechu wielkiego nie popełniłaś hehehhe, żeby tylko takie grzechy ludzie mieli to było by dobrze :-) :-) Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem he he he mysle że takich tutaj nie znajdziemy , choć kto wie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annadaniella----ten topik jest po to żeby sobie pozrzędzić, wyżalic się - a wiadomo, że jak się wyrzuci z siebie co na sercu lerzy to człowiekowi lzej się robi i bardzo dobrze,ze taki topik istnieje... Nie ma ludzi idealnych i każdy ma jakieś słabości a wiadomo że dom kościołem nie jest u nikogo i w każdej rodzinie sa jakies niesnaski-:-( Grzechu wielkiego nie popełniłaś hehehhe, żeby tylko takie grzechy ludzie mieli to było by dobrze :-) :-) Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem he he he mysle że takich tutaj nie znajdziemy , choć kto wie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
moja tesciowa doskonale wie co o niej mysle ------ale czy rozumie nie sądze jest za głupia --ona tylko zastanawia sie jakiego faceta wyrwac solarka ubrac sie i poswirowac A MA JUZ 60 LAT ---DZIECI JĄ KOMPLETNIE NIE INTERESUJĄ I RODZINA ......znikała na dłuuuugie tyg .....wyrzucili ja z mieszkania za dług.... za nie spłacone kredyty byla scigana ,,nawet u mnie byla opieka społeczna przez przez tą pustą lafirynde ........ kobinatorka nie zła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartSimson ----ja też dziś się wyklęczałam w kościele hehehe ,to chyba wiem o czym piszesz :-) masz rację zrobiło się jaśniej i milej na kaffe :-) Tylko ktoś tu sobie wymyśla nowe nicki i myśli ze jest taki sprytny .... cuż, niech się bawi jak tak lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
Motorolka masz racje a ja nie jestem w stanie napisac wszystkiego.......za duzo tego ....a wierząca jestem i moje dzieci tez chodza do koscioła :) Jutro bedzie lepiej:) MĄZ JUZ SIE DO MNIE PODLIZUJE PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyyyyzzzzzzzzzz
motorolka30 - a jak wytropiłaś Ubogą? Bo chyba nielegalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
a żona mojego męża to bezdzietna stara panna... buahaha dobrze mojej teściowej że ma taką "udaną "córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
miało być - siostra bo żona to Ja a ja nie jestem starą, zgorzkniałą i bezużyteczną panną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
o prosze a teraz jakis kretyn pisze za mnie !!!!!!!! duzo debili chodzi po tym swiecie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
jutro sobie zastzega nicka Podszywaczko jedna Stara panno _ mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
o prosze a teraz jakis kretyn pisze za mnie !!!!!!!! duzo debili chodzi po tym swiecie za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annadaniela1
teraz idę mojemu staremu dać doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×