Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość ....Koperek....
Kokoszka, ja też chcę Cię popukać złotko :D Super jesteś, przeczytałem od początku wasz seks i muszę przyznać że wziąłem sprzęt w grabę :D Świetna jesteś maleńka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge w twoje usta zaraz??? masuje teraz penisa coraz szybciej i szybciej az nie moge pisac i lekko draznie jajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz go wsuwam delikatnie jest tam teraz razem z moim peniskiem mmmmmmmmmmm piescimy twoja muszelke taaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mega podniecony poruszam moim paluszkiem w twojej cipuni a kciukiem masuje łechtunieeeee mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Koperek....
A ja widząc was zajętych rozkosznym seksem po cichutku skradam się do waszego hotelu. Uchylam drzwi i niepostrzeżenie wdrapuję się na łóżko :D Kiedy ty skarbie ssiesz jajeczka kochankowi ... ja w tym czasie muskam języczkiem twój roweczek. Mrrr ... będzie minetka skowronku :D Gorąco Ci się robi i zaczynasz drżeć z podniecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes wspaniaal ale mialem orgazm dziekuje bardzo za mile chwile spedzone z toba szkoda ze nie w realu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także dziękuję za miłe chwile :) :-) W realu czekam na ideał który ze mną zostanie na dni dobre i złe :-) Mam jednak nadzieję skarbie że jeszcze kiedyś uda nam się przeżyć podobne miłe chwile :)) Cudowny jesteś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Koperek....
Liczy się tylko kochanek ale ja nie daję za wygraną. Jestem napalony i ostry :P Chwytam Cię za pupcię i wchodzę w nią. Oooo ... ale żeś jęknęła :D Takkkkkkkkk ... aż zaniemogłaś :D Za chwilę zacznę cię ujeżdżać misiu ;) Z każdą chwilą coraz szybciej, zwolnię abyś odpoczęła i znowu coraz szybciej ... dochodziła będziesz 10 razy :D Cudownie patrzy się na twoje rozpromienione oczka które wyrażają uczucie błogości jakie przechodzi przez twoje urocze ciało :D Tak Ci dobrze kochanie :) Dawno o tym marzyłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze uda nam sie jeszcze tutaj spotkac i poszalec ty tez jestes cudowna caluje slodko bylo bardzo milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfi ... Skąd ty wiesz jak ja mam na imię ?:P . Nie wiem czy odżyłam .. Jak widać na stare lata mi odbija ;P z tej całej samotności;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×