Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

zbliża się 13:00 proszę o zameldowanie osiągniętych wyników "pracy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
a ja mam nadzieje,ze to taki wstep.powoli poznamy wrazliwe punkty ( jak stera malzowina uszna do przygryzienia ;)) wtedy bedzie mozna cos sensownego skrobnac.sensownego-e,zle napisalam-trafiajacego w sam wilgotny,goracy srodeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
co mam zrobić ze zużytą podpaską wyrzucić do kosza czy zjeść na obiad lubię kaszankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
echhhh podszyw-schowaj na razie do woreczka. w domu ugotuj kasze,a potem ja nad garem wykrec.smacznego i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
sprawa gustu - dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
milo ze chociaz ten podszyw bledow nie robi ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że już integracja i samoobrona w pełni zaawansowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
**pasadena** została zatrzymana przez szefa na dłużej sadze:) i chyba dostała podwyżkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Ster ::)nigdy nie ufaj kobiecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster- nam wierna i szefowi. widzisz ze to nie byle jaki numerek na biurku :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze coś ode mnie dla rozpalonych Pań... chciałbym, żeby teraz każda z Was przesuwała dłonią po swojej wilgotnej i pragnącej cipeczce...wsuńcie paluszek i odnajdźcie ten czuły punkcik na sklepieniu pochwy...potem pieście ten punkcik albo swoją łechtaczkę takjak lubicie...a drugą dłonią dotykajcie swich piersi, przyszczypujcie twarde sterczące sutki...ugniatajcie je...i pomyślcie, że tam na dole pewien facet klęczy i całuje Wasze stopy...że jedna ze stópek jest pod jego kroczem i delikatnie masuje jego klejnoty...że trzyma swojego sztywnego fallusa w dłoni i nie wytrzymuje i oblewa stópki sporą ilością spermy bo od dwóch dni się nie spuszczał...jego sperma ścieka po Waszych stópkach on całuje je żeby potem pocałować Was w usta...i zmieszać swoje soki ze śliną...potem podsuwa do góry sukieneczkę lub spódniczkę i całuje gorące uda...odchyla majteczki i liże wargi sromowe...ssie łechtaczkę, intensywnie językiem penetruje mokrą szparkę...długo i namiętnie, jęczycie z rozkoszy, Wasze ciało pragnie orgazmu, który za chwilę nastąpi...jego ręce mocno ugniatają Wasze jędrne uda...język doprowadza cipkę do szaleństwa, piersi twardnieją i orgazm wstrząsa Waszym ciałem...jego penis znów jest twardy i gotowy...on zrywa z Was majteczki i przenosi na biurko... kładzie, chwyta Wasze nogi w kostkach rozchyla je i wprowadza swą sztywną męskość w cieplutką i milutką otchłań...złącza teraz nogi, które uniesione prostopadle w górę na całej długości przylegaja do jego brzucha i torsu...wsuwa się w Was powoli ale do samego końca, rozkoszuje się ciepłem otulającym jego członka, kobiece stópki są przed jego oczami, całuje je przez pończoszki...błagacie: MOCNIEEEEEEJJ....rozchyla Wasze nogi, trzyma je ujmując za kostki i teraz wdziera się zdecydowanie i rytmicznie...jego biodra obijają się o tyłeczek z głośnym klapaniem, całe podskakujecie na stole w rytm jego pchnięć, ten drugi raz jest długi, mocno, mocno, intensywnie, piescicie w miedzyczasie dłonmi swoje piersi, swoja łechtaczkę ...w końcu jego pchnięcia są bardzo intensywne, widać że dochodzi, aż zaskowyczał z rozkoszy wlewając w szparkę resztę tego co zostało w jego jądrach...JESZCZE KILKA PCHNIĘC...on nie przestaje i po chwili niemalze jęczycię z rozkoszy kiedy ponowny orgazm ogarnia Wasze ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ufać? dlaczego ? płeć nie ma tu żadnego znaczenia jeśli chodzi o zaufanie ... a i nie lubię się kochać w biurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
panowie,wiec do was pytanie.jesli bielizna to jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu...pytasz o bieliznę? jeśli o mnie chodzi to uwielbiam pończochy, ale nie samonośne tylko takie do pasa, do tego stringi koronkowe i skompletowany biustonosz:) kolor? byle nie biały;) lubię również koronkowe body lub siateczkowy kombinezon z wycięciami:) preferuję również zmysłowe gorseciki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w ten sposób to my Panowie nigdy nie wygramy rywalizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
zdecydowanie bez bielizny lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jak dla mnie koronkowa bielizna to jest to, może banalne i trochę kiczowate połączenie ciemno zielonej bądź bordowej satyny z czarnymi koronkami tak przy majteczkach zakrywających ok 1/2 pośladka jak i przy staniku "bardotce" :) oczywiście pończochy ...koniecznie ze szwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy dziewczyny na temat bielizny też proszę się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
mniej więcej wszystkim facetom się to samo podoba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
bo ja mojego mezczyzny nie rozumiem.ok,samiec znaczy wzrokowiec.tylko jak mam wydac majatek w sklepie z seksowna bielizna i miec ja na sobie krocej niz samo zakladanie...ba! ostatnio majteczki zostaly rozszarpane w przyplywie naglego dzikiego pozadania. wiec pytam co w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
właśnie robię tą kaszanę wrzuciłam już dwie podpaski Kto z was się przyłączy do obiadu STERN masz ochotę na małe co nie co la da co??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
echhhh bo ja tam nie rozumię ani meżczyzn, a ni kobiet, nie rozumię też emerytów, flustratów, gladiatorów i nauczycieli kurde wszyscy chcą tylko podwyżek i moje podatki coraz wyższe i smierć coraz bliżej a ja z ręką w nocniku i kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
nie cierpie bialej bielizny. komplecik stringi i haleczka,siegajaca do polowy posladkow.cielisty bezowy,material dosc sporo przezroczysty,wykonczone wszystko koroneczka w kolorze podnieconej cipki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
"sprawa gustu bo ja mojego mezczyzny nie rozumiem.ok,samiec znaczy wzrokowiec.tylko jak mam wydac majatek w sklepie z seksowna bielizna i miec ja na sobie krocej niz samo zakladanie...ba! ostatnio majteczki zostaly rozszarpane w przyplywie naglego dzikiego pozadania. wiec pytam co w ogole?" napisałem powyżej , ze lepiej bez:) i to szczególnie ja jakieś wyjście najlepiej imprezowe:) choć ściąganie majteczek np. w knajpie jest tez przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ilu z ws kupuje bielizne jaką lubi swoim kobietom?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to robiłem w piątek wieczorem , kupowałem dwa kompleciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×