Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprawa gustu
flowers witaj. zonaty,coz skoro bodzce tutaj sa dla ciebie zbyt slabe...pozegnales sie przeciez. jesli u stera taka cudowna pogoda jak u mnie-to wybral wolniejszy jakis srodek transportu...moze jeszcze nie dojechal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dla kogo z rana to z rana , u mnie gleboka noc. w pracy bylam dluzej, ale czas na relaks. dzieki za zaproszenie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty wybrales wiec to forum zeby znalezc chetna,otwarta,bezpruderyjna kobiete z fantazja,ktora bedzie tylko tobie wysylac na tacy swoje erotyczne fantazje i uwieczni na zdjeciach jaka jest przy tym napalona... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahaha Sprawa ===> prawie precyzyjnie udało Ci się wyrazić o co mi chodzi, ale po pierwsze trudno o wyłączność w takich układach i musiałbym być niespełna rozumu aby na to liczyć czy wymagać, po drugie dlaczego na tacy ... na wszystko trzeba zapracować, a przyjemność mogą czerpać obie strony chociażby z ciekawej konwersacji online. Nie jestem megalomanem i zdaję sobie sprawę, że w swoim wieku i sytuacji nie jestem kimś do kogo miałyby ciągnąc kobiety jak ćmy do światła, e prawdą jest że dla kobiety najbardziej podniecający jest intelekt faceta to może mam jeszcze jakieś szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy! Widzę że pod moją nieobecność dziś już sporo się działo:) Witam serdecznie nowe twarze i czekam na pojawienie się "starych" bywalców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale !! widzę że dziś to już wszyscy się zabrali za pracę ;) To nawet ładnie i czule się przywitać to nie łaska:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
no witajcie witajcie kochani :) niestety od poczatku tygodnia - cholerna lawina pracy... wiec bede tu zagladac sporadycznie.... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sądzę przyłączysz się do naszych codziennych rozmów i zawodów;) jak dotąd mężczyźni marniutko wypadają w porównaniu z Wami , ale witam Ciebie , chociaż w przeciwnej "drużynie", równie ciepło i serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się chociaż:) U mnie od rana dupiasty dzień ot!! Od rana mam" agrsora" włączonego.Zła i wkurzona jednym słowem:(Jeszcze ta pogoda,w mordę jeża pada deszcz.Maz mnie wkurzył,córa mnie wkurzyła,tylko psiak jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pasadenko:) rozchmurz się :) ja dopiero wróciłem ze spotkań i korki takie że nawet na motorku długo się zeszło:) cóż się takiego stało? a miał być cudowny wieczór hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze mieć psa :) - pasadena - witaj :) czymże to cała rodzina podpadła ... czyżby nocka kiepsko wypadła ... u mnie w robocie ludziska kanapkom się przyglądają w myśl zasady ....jakie dymanko takie śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj psadanko:) ja dopiero wróciłem ze spotkań. korki takie że nawet na motorku ciężko było...a co tam z mężusiem? miało być tak miło hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze mieć psa :) - pasadena - witaj :) czymże to cała rodzina podpadła ... czyżby nocka kiepsko wypadła ... u mnie w robocie ludziska kanapkom się przyglądają w myśl zasady ....jakie dymanko takie śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany...ale to dziś chodzi! masakra jakaś ....podobnie jak Wasze nastroje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster - ot proza życia taka:) Miało być a nie było miło.U mnie tak czasami jest właśnie. zonaty- hahaha rozśmieszyłeś mnie tym śniadankiem:D Dzisiaj mój facet nawet tego śniadanka do pracy nie dostał;) Bo ja zła kobieta jestem:P Jakoś dzisiaj mi ta pioseneczka pasuje najbardziej:) http://niu.nia.wrzuta.pl/audio/akcGcjyvKLH/happysad_-_mow_mi_dobrze OOO i robotą mnie dziś zawalili po same uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
z checia bym sie przylaczyla Ster do rozmowy ale ni ma bata ;) do tego w miedzyczasie poszukiwanie mieszkania gdzies w necie... alez ku**a wszystko niedopuszczalnie drogie - jedyne co mi sie na razie spodobalo to strych za odstepne i 5 lat zwolnienia z placenia czynszu :D paranoja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pozwólcie żeby Was zabiła proza życia:) ja tam się zaraz biorę do "roboty" i jak widzę dziś będę pierwszy raz zwycięzcą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wynająłem swoje mieszkanko :) więc Ci nie bardzo będę mógł pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
no to zes pogalopowal... ;) ja juz po dwoch "razach" jestem... zeby mnie pokonac musialbys zaczac nim siedniesz do biurka :P hehe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie trzeba związać! inaczej ZAWSZE będę bez szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna*
A ja się nie masturbuję,raz mi się tylko niedawno zdarzyło,kiedy miałam lewy program o gejach.Ale była jazda.Bzykali się po pięciu,a jakie towary:)Wtedy to siadłam sobie na stole,naprzeciw nich,mam odromny telewizor,i robiłam to.Pierwszy raz mi się zdarzyło mieć tak odjazdową masturbację a przy tym zajebisty orgazm.Masakra:)Spróbujcie nawet Wy faceci,jestem w 100% pewna,że też lubicie sex-gays.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nawiasem mówiąc....taka związana , siedząca na krześle i patrząca na stojącego przed nią mężczyznę....nie mogąca nawet go dotknąć i samej siebie też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×