Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Mandaryna....to ja się nie podpisuję pod tymi 100% ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah ...no to jeśli o mnie chodzi to byś się zawiodła ... jakoś męska masturbacja czy gejowski sex nie kręci :) ...co innego widok masturbującej się kobiety ...mhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna*
To może ja jestem inna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ster - Tak fajnie zacząłeś z tym krzesełkiem.....Już zaczęłam sobie fantazjować,że do niego jestem przywiązana mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie co innego jak męskiego anusa pieści , nawet jeśli jest to penetracja, Kobieta;) co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandaryna*
Ster tak pieknie piszesz o wszystkim chciałabym żebyś mnie porządnie zerżnął co ty na to?????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet swojego anusa to pilnuje bardzo:) Bardzo chętnie dobrałby się do mojego,ale......ja normalnie nie mam na to ochoty.Wiem,ze kobiety to lubią,nawet bardzo ale może ja inna jestem:O Nie mogę się zgodzić,tylko dlatego,że maż chce.Tu potrzeba dwojga ,żeby była przyjemność.Nic na siłę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można do tego wykorzystać 4 jedwabne szale.. przecież nie chodzi nam o ból tylko o unieruchomienie kobiety... nogi przy kostkach i ręce przy nadgarstkach przywiązane do krzesła, tak by nie móc się wyswobodzić i poruszyć i samej się nie dotknąć... oczywiście Kobieta rozebrana lub jedynie w pięknych szpileczkach i pończoszkach, piersi odsłonięte by móc podejść i popieścić sutki liżąc je i podgryzając... Mężczyzna ubrany w luźny garnitur i rozpiętą koszulę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
Ster nie marudz... mialbys szanse - jakbys sie bardzo postaral :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
STER a może tak mnie weźmiesz dawaj dawaj z tymi szalami o ł yeeesss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh...to prowokacyjne wyzwanie i granie na męskiej próżności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
o komus sie zachcialo mnie zastapic? hehe ech... no i nawet tu sie zaczynaja niedoroby odzywac ;) Ster - po prostu stawiam Ci wyzwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super,ja dodałabym jeszcze drugiego mężczyznę,który podchodzi z tyłu,tak,ze kobieta na krześle go nie widzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notangel
Witam wszystkich,dzis jest wtorek a roboty jak w poniedziałek,katastrofa jakas,a do tego zimno jest,nie nawidze jesieni!!!!!!! nawet nie mam czasu dzis zeby sie rozluznic......zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo powoli zdejmuję marynarkę.. wieszam na wieszaku uważnie przyglądając się siedzącej Kobiecie.. jeszcze nie zdradza oznak podniecenia ale słyszę Jej przyspieszony oddech ... oczy się zwężają język zaczyna dotykać wysychających warg... powoli rozpinam guziki koszuli i zdejmuję spinki... Kobieta już widzi piękne męskie ciało , wytrenowane i wyćwiczone podczas wielu lat... mimo wieku nic nie świadczy o tym że się starzeje.. nagłym zdecydowanym ruchem zdejmuję koszulę. pozostając w spodniach. Jej oczy wędrują po nim coraz niżej na wyraźnie uwypuklonym kroczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notangel
oooo ster ......super....juz odrobinke cieplej mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
Ster no pisz dalej... Boze... nie wiem czy wolalabym byc na miejscu tej panny czy ich obserwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notangel
ja zdecydowanie wolalabym byc na miejscu tej pani...mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
hmmm... podgladanie tez kreci... w momencie gdy juz wszystcy rozgrzani do czerwonosci... moze by sie dolaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notangel
pasadena mamy te same mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdejmuję buty i skarpetki...stojąc boso jedynie w spodniach podchodzę blisko tak by Kobieta poczuła mój zapach i ciepło ciała... pochylam głowę i samymi ustami zaczynam drażnić sutki.. ssać je j z czasem coraz mocniej przygryzać... Kobieta odchyla głowę do tyłu jęcząc coraz głośniej...zauważam że zaczyna poruszać dłońmi tak jakby chciała się uwolnić... sutki robią się twarde i sterczące... biorę ja pomiędzy palce pocieram i ściskam... kładąc palec na Jej ustach dotykam rozchylonych warg i ....odsuwam się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notangel
kurcze ,tak fajnie sie zaczęło a ja musze wracac do pracy,moze pózniej uda mi sie zaglądnąćjeszcze raz do was,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×