Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprawa gustu
igtam chodzilo ci o rozbieranie przez profesjonalne panie,czy we wlasnym gronie,na jakiejs mega imprezce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu:) czyli tylko związki gorące lub zimne? trzymasz sie z daleka od letnich?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu... albo albo? a jak rozumieć to coraz cieplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zimne zwiazki to nie zwiazki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
ster,to proste poznalismy sie kilka dni temu rowno na kresce 0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok....zostawię Was na parę minut - krótkie spotkanko:) ale grzecznie mi tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
ah tam żadnych profesjonalnych pań to nie kreci:) jak Ster napisał prezent w postaci majteczek w knajpie zdjętych dyskretnie i położonych na stoliku:)) Ale mega impreza tez jak najbardziej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
Ster:) grzecznie to nie na tym forum:) my tu juz szykujemy małe co nieco z Kwestia gustu:) moze nas przyłapiesz będzie jeszcze goręcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
bardzo mnie ta mysl podniecila.wiecie ze wcale sie nie znamy? i mimo to wskakujemy sobie pod biurka,dajemy sie przywiazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
no to teraz jestem kwestia...brzmi jak z greki.:) poetycko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
i o to chodzi aby nakręcić atmosferę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
drza mi tak palce,ze nie trafiam w klawisze...napiszcie cos niegrzecznego..mam ochote poprawic stan meczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu:) chodzi Ci o poetów greckich czy o tz.sex grecki:)? przy odpowiednim nastawieniu to tez mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
o! a ja marna sztuke grecka przywoluje...to jest dopiero poezja!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
sprawa gustu:) ignoruj niektórych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
panowie,nie moge czekac...chyba uciekam jakis filmik obejrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu - no to pomyśl, że za Tobą stoi facet którego nie widzisz i kładzie Ci dłonie na ramionach... przesuwa palcami po uszkach i za nimi... nachyla się i zaczyna całować Twój kark, szyję... uszy... wsuwa język do małżowinek... jego dłonie wędrują pod bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pod stanik... palce przyszczypują nabrzmiałe już sutki, całe dłonie ujmują gorące piersi... on wciąż całuje Twoją szyję i ramiona i uszy... wyjmuje dłonie spod bluzki i podciąga spódniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
johnie,moje brodawki stanely na bacznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię to uczucie ...podniecenia...lubię czytać jak Wy jesteście podniecone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierze jedną z Twoich dłoni i kieruje ją miedzy Twoje nogi tam gdzie Twoje podniecenie już naznaczyło wilgocią majteczki... zaczynasz się mastrubować a on całując Cię wciąż obiema dłońmi mocno ujmuje Twoje uda, rozchyla nogi i gładzi ich wewnętrzną część zblizając się i oddalając od pachwin pomiędzy którymi Twoje palce przynoszą rozkosz spragnionej muszelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coraz bardziej lubię Was poznawać każdego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh....
jezuuu... cale szczescie ze dzis szefa nie ma w pracy... dzis nam nasi panowie daja niezle popalic.... i jak tu spokojnie pracowac, skoro caly czas rozpalone z rumiencem na policzkach.... i reka pod biurkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
widok mojej kobiety pieprzonej przez innych facetow... wg badan podobno prawie kazdy facet marzy o takim widoku. ja to uwielbiam. z moja polowka mielismy juz cala mase takich doswiadczen. w zasadzie cale nasze zycie jest jednym wielkim doswiadczeniem tego typu. przez 5 lata bycia z soba uprawialismy seks. bardzo czesto, bardzo duzo o bardzo satysfakcjonujaco. pewnego dnia moja ukochana orzyprowadzila swoja przyjaciolke z pracy, ktora z powodu remontu u niej miala spedzic u nas noc (ewentualnie kilka, jesli nie znajdzie nic innego). wieczorkiem paniom cos odbilo i zaczyly sie do mnie dobierac. powiem tylko, ze przezylem najwspanialszy seks swojego zycia. spedzilimy w lozku dwa dni (weekend). wtedy cos w nas peklo. w tej chwili seks jest dla nas jeszcze wazniejszy i nie ograniczamy sie w niczym. lubie sie kochac np. z naszymi przyjaciolmi, czy tez z moim kochanie i jej kolezankami, ale nic mnie tak nie kreci jak widok mojej Kasi gdy bierze ja kilku facetow. strasznie mnie to podnieca, gdy np. zaczepia nieznajomego przystojniaka w supermarkecie i bierze go do toalaty... a tam mu robi wspaniala laske. uwielbiam w jej oddechu czuc zapach spermy innego faceta. uwielbiam np gdy idziemy do dyskoteki, tam sie rozdzielamy a juz po chwili kreci sie kolo niej kilku kolesi. kilka minut i ladnie ja pakuja w ubikacji. maksymalnie podniecila mnie ostatnim latem sytuacja, gdy bylismy na plazy ja, ona, moich trzech przyjaciol i dziewczyna jednego z nich. moja Kasia jak zwykle miala bikini delikatnie mowiac przezroczyste, coz powiedziec - kochalem sie z dziwczyna jednego z moich przyjaciol, a moje kochanie obslugiwalo trojke kumpli. jeszcze tego samego wieczoru oddala sie na plazy grupie kilku nieznajomych. naprawde do szalenstwa doprowadza mnie, gdy facet ma wytrysk w pochwie mojej ukochanej. uwielniam, gdy caluje mnie po zrobieniu dobrze ustami jakiemus kolesiowi. pewnie nie uwieerzycie, ale bylismy swoimi pierwszymi partnerami. gdy sie poznalismy ona byla dziewica, a ja prawiczkiem. chyba minal z rok nim zdobylismy swoje pierwsze doswiadczenie (troszke sie czailismy ;-). wiem, ze to co opisalem brzmi conajmniej dziwnie. ale to jest SZCZERA prawda. nie wiem dlaczego, ale strasznie mnie to kreci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję to WASZE podniecenie Kobietki:) i bezradnie kolejny raz z pokora przyjmę porażkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john...na moim koncie dziś są dwa razy...ale z Nimi nie damy rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
wymieniamy sie tylko jednym szybkim spojrzeniem..tak,to samo szalenstwo i pasja..zanurzasz sie ustami w kielichu mojego kwiatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×