Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Gość rozmontowana***R
oj cos czuję...ze ten topic zamieni sie na Twój funclub:P wkrótce!:) miłego dnia ....Wszystkim czytającym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Roxi. Dawno Cię nie widziałem. Co słychać? Cześć Rozmontowana. fanklub? Tjaa, jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
wiara góry przenosi..przecie....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkułem słówka. I zabrałem się za rzeczy fajne. Choć cały czas większość atomów we mnie krzyczy "rzuć to, nie chce Ci się".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana:)
no buziak !!! alez dzielny dziś jestes!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana:)
ale juz kiedys debatowalismy o new temacie,i sam sie znalazl,Twój fanclub :) jak sobie zrobilam kiedys..... prasówkę z tego co tam naskrobałes...to uwazam ze fanek moze byc spora liczba:P odrazu wszystkie atomy wchodzące w skład własciciela by sie zgrupowały i podporządkowały dobru nadrzędnemu...i nie negowałyby Twoich potrzeb robienia rzeczy fajnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xz
ektiwain gowno nas to obchodzi,nie piszesz na temat.bajerujesz tylko ta laske rozmontowana ktora i tak cie nie zechce boś stary prawiczek z damskiego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julek vel Julka - zieeew. Za Ty piszesz na ten temat tysiące postów. Mea culpa, że Ci przeszkadzam w wyrażaniu mórz myśli na temat. Tak słabe prowo na mnie nie działa. To nie to, co nieśmiertelne draże z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xz
tak twoj fanklub juz czeka: jacykow,raczek i poniedzialek.ostatnio elton john cos wspominal o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xz
nie kupuje w biedronce bo karta nie mozna zaplacic i za duzo biedoty sie kreci. nie rob reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziecko, że nie znasz klasyki podszywu kafeteryjnego i pociskasz coś o kupowaniu w biedronce. Nie kupuj, idź głosować na Jaro, macie przecież zbieżne poglądy :D Juleczku, tym tekściorem o gromadzie swoich ulubieńców mnie nie kupisz. A skoro masz taki bliski kontakt z Eltonem, to miłego tte--tte życzę. Żebyś tylko z siadaniem później nie miał problemu. Baw się dobrze. Trenuj podszywy, bo długa droga przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
sorrki ale ja agresji i opluwania nie lubię...skąd w ludziach tyle flustracji i tylko się rozglądaja komu tu dowalić..po co?ze niby ktos ma być "przesladowany" za draze z biedrony :P ja lubie stamtąd chałwę i pstrąga i whisky jak rzucą:P poza tym nie jestem homofobką:P byle ktos był szczęsliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
ecrivain ...TY mnie bajerujesz?serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
jako ze mogę liczyc na wpis do fanclubu nr 1 to zgadzam się na składki i dyzury ,i wszystko :P na dyzurne draże tez.....:p a które to Cię opętały draze?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi, draże mnie nie opętały. Ale kiedyś na kafe to był wręcz symbol podszywu, takie słowo klucz. "Draże z biedronki" mówiły już same za siebie. Były takimi kafeteryjnymi celebrytami. Nie wiadomo, skąd, po co i dlaczego, ale zdobyły chwilową sławę. Ale to były czasy dawnych podszywów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
ahhh ja z rzadka tu bywam,,.. nie znam się więc,,,,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
a dlaczego nie robisz fajnych rzeczy tylko te atomy niechciejstwa wzieły górę:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię, jeszcze robię. Tylko w trakcie tak sobie zagląda. Akurat teraz sobie komp liczy te fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
he?mam wyobraźnie..ale widac nie az taką:p komp..liczy...fajne rzeczy....ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo fajne rzeczy są wytworem cyfrowym. I komp musi sobie "finalnego" takiego fajnego rzecza jakby sklecić w całość, obliczyć. To tak jak lepisz z gliny garnek, a później w piecu musi się wypalić, by rzeczywiście stał się garnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
oj uśmiałąm się:P no..robię coś w ten deseń ale nie garczki :) cos bardziej miniaturowego:P niewazne wtykasz te swoje dzieła gdzies np flickr? bo inna kolezanka jest zapaloną podrozniczką i moge podziwiac jej zdjecia własnie tam,niezła jest wtym co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wtykam. Bo póki co są to dzieła wtórne. Uczę się na podstawie filmików-kursów z internetu. Wtykałem kiedyś zdjęcia. Ale jakoś tak nie chciało mi się od chyba sierpnia zeszłego roku zabrać za nowe wetknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
szkoda ze jakos nie mozna tu "wtyknac" linku zebym sobie objerzala juz te wtykniete kiedys tam lubie bardzo ogladac...zdjecia,a jeszcze jak ktos ma to cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
wtyknij:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
wtyknij:P piss linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmontowana***R
*pliss o żesz....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×