Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lampka wina razy dwa

Zarejestrowałam się wczoraj na portalu randkowym i ...

Polecane posty

Mea culpa. Nie jestem koneserem wina. Właściwie prawie wcale go nie pijam. Ale tak pasowało do nastroju. I wody nie trzeba gotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
leser!i obibok! myslisz...ze nam rachunek wystawi kafe za prywatny topik?;) a Ty nie muszisz..złozyc tych 7dych...gdzies..tam...na miękkim czymś...?jutro,,,nie muszisz...sie zrwac..skoro swit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałomyślnie biorę rachunek na siebie :P Żeby nie było, że nie jestem ten, no... coś tam. Siedem krzyżyków jeszcze zdążę złożyć. Szkoro szwit - szószta szterdzieszci sześć wstanę "se". A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
o boosesh ....straszne..to... w sumie tez teraz tak sie budze....ale,,,,tylko sie budze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie mógłbym trochę później. Ale nasz mały domowy łazienkowy komitet kolejkowy by się stawiał. Koło 8 zamieniam się w ideał pracownika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
skoro jestes taki ahhh i ohhh i w ogóle,,,:) podejrzewam ze..bardzo ciekawy człowiek,...... to czemu tu spędzasz czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem ni ahhh, ni ohhh. Czemu tu spędzam czas? Hmmm, bo dziwny jest ten świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
sprawdzam Cię... ;) tzn..tu.. co Ty wypisujesz tu..tak ogolnie..na kafe no...Ci powiem..porządkujesz towarzystwo zawodowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak porządkuję? Zawsze kciałem być porządkowym. Nosić kamizelkę odblaskową. I mieć lizaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
a nie masz>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
to juz wiem ile masz lat.skąd jestes,co mniej wiecej robisz..jak widzisz swiat...choc moga to byc kłamstwa,.. przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
ojj.jak mi przykro....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześwietliłaś mnie doszczętnie. A może widać tam jeszcze co jest, że mnie czasem w nadgarstku łupie. Bo się zastanawiam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
nie w nadgrstkach to mnie łupie...Ty jestes za młody ...i wyszło żem starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
no...zrobiłes na mnie wrazenie...mam nadzieje ze piszesz szczerze,,,to sie czuje w sumie... zawsze,,,robi to na mnie wrazenie,,,,jak odrywam ze młodszy facet ma cos..do powiedzenia...i do tego skłądnie,,,z sensem i mądrze,,. hm..dziwne...troche jestes za dojrzaly na swoje lata...a juz nadgarstki narywaja...od rowera moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
*sorry literówki...chyba ...bede podązała....w kierunku kumpalnicy a potem łoza,,,a nim jest materac...dosc duzy...to na czas remontu...mialo byc...a juz tak sie mecze,,,,z 3 mce,,,,ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie jeździłem na rowerze. Jakoś mi się zarzuciło. Piszę szczerze. Co najwyżej pomijam swoje wady :D Nadgarstki to czasem czasem. Może to od zadojrzałości? Materac, duży. Brzmi przyjemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
on jest dla mnie!spie na żabe miejsca nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest na żabę? Rechoczesz przez sen? Oj tam dla Ciebie. Dobry obyczaj nakazuje dzielić się materacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
a ja,,,chyba,,,geny przodkow sie połaczyly...rower..bez tego jakos ostatnio nie zyje...nawet do prac jezdze,dodam ze sylwetki nie mam sportowej..wrecz,,,przeciwnie opływową ;) tzw areodynamiczną ;) i ja kobieta dojrzala,,,ze tak powiem,,gnam,,jak wariatka,,,,tnę sciezkami....ze swistem,...i na najwyzszych biegach....dziadek,,,byl taki rowerowy...jeszcze mam słabosc do pogórkow....stamtad babcia pochodzi,,,i juz nawet prace zaczelam tam szukac...bo...w sumie...nic mnei nie trzyma tu gdzie jestem,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
nie on jest dmuchany..zero wygody...dla,...kogos drugiego bo jak ja sie "przerzucę" to ten ktos...odbija sie o sufit,,..to nie ejst zapewne miłe...podczas snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurcze. A u mnie nie ma pogórków. Ale są ogórki. Obecnie w słoiku. Z żabki. Tj. biedronki. JA do pracy nie śmigam, bo nie chce mi się przez miasto przebijać przejściami dla pieszych, krawężnikami i takimi tam, a mam blisko. Ja do pracy odbywam piesze wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
to jest moj sposob ułozenia..i ani mi sie waż to zdradzic komuś...na rozjechaną żabę,,,,na brzuchu...noga jedna na wyskosci głowy prawie...no duzo miejsca potrzebuje,.....akurat,,na tą pozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podczas snu to pewnie nie. Ten efekt pewnie został wymyślony do innych celów. Ale podziwiam wytrwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
gówniarswto idzie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
wydaje mis ie ze w tym ,,,aurat jest zero erotyki,...;) żaba rozjechana....jest mało erotyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie idzie! :P "żaba rozjechana....jest mało erotyczna" ee tam, mam dobrą wyobraźnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×