Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

Jak nikt nie pyta to bez sensu. A jak pyta to mozna sklamac. Same profity z tego. Prawiki, czy wy w realu przyznajecie sie do prawictwa? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmk
nox masz lekkiego zeza wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko tak myślę, mam zwyczajnie też takie przeczucie. Z resztą, może mi coś nie wyjść i to nie jest żaden dowód. Wiele kobiet i tak narzeka na ,,doświadczonych" partnerów, wiec prawictwo niczego nie dowodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumpela mi opowiadala kiedys
na imprze ze sie zszokowala bo przespala si ekiedys z prawiczkiem ale o jego owczesnym prawictwie dowiedziala sie dopiero 3 lata pozniej. Mowila ze dymal ja jak zawodowiec. Spala tez z bylym chlopakiem swojej kumpeli, ktoryu podobno mial wczesniej 3 dziewczyny. Koles byl niemrawy jak gowno w oleju. wiec nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, tylko ja nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie miał miejsce. Dlatego przygotowuję się do tego, że będę musiał coś kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avp2
na kafe jest silne lobby ludzi ktorzy wmawiaja ze prawiczek to wogole jakis yebany inwalida i totalny nieudacznik. Ale in real life to g prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to schizofreniczka Beliar
nie przejmuj się i ignoruj trolla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wypierdalay
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam gdzieś co ta szpetna morda o mnie mówi :P Ciekawe kiedy wyjdzie na jaw że jej ukochany to kolejny jej wymysł, jak córeczka Fafelia. Miała już kiedyś samobójstwo popełnić. Nie popełniła. Dlaaaaczeeegoooo?? 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, ale nie przeszkadza Ci ten zez? Przecież to można operacyjnie poprawić, a specjalnie duży nie jest. Beliar - ale w wieku 18 lat to akurat nie ma wielkiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po mnie widac
ze zaliczylem setke lasek a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to schizofreniczka Beliar
Co za durny maszkaron z niej, nawet nie umie się wysłowić bez tych kurew, ześwirowane chamidło, nic więcej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, pomijam fakt, że spora część moich rówieśników nie jest już prawikami. Ja się tym nie przejmuję. Piszę co prawdopodobnie będzie kiedyś. W przyszłości nie może być tak, że prawictwo miałoby by mnie w czymś ograniczać. Jak zajdzie taka potrzeba to będę kłamał. A może nawet się okaże że nie jestem taki zły w te klocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar "Aneta, tylko ja nie wiem jak długo taki stan rzeczy będzie miał miejsce. Dlatego przygotowuję się do tego, że będę musiał coś kręcić." To złą strategię sobie przyjąłeś, ale jak wolisz na zapas obmyślać swoje przyszłe kłamstwa to droga wolna, tylko żeby później jakaś dziewczyna przez Ciebie nie ucierpiała, którą rzekomo bzyknąłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to, że ktoś jest ofiara w łóżku nie musi zależeć od ilości partnerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie. Przecież i tak ta historyjka będzie działać na zasadzie ,,dawno dawno temu, za górami za lasami kogoś miałem" tak jak ktoś już tu pisał. Na prawdzie jedyna osoba jaka moze ucierpieć to jestem ja. Przy małym przekręcie nikt nie ucierpi bo tego nie da się udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×