Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

Gość Noxa masz czolo jak
szwabski chelm z 1 WS. na dodatek chropowaty jak dupa kloszarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi mieć masywny nos i czolo
zeby zderzac sie na codzien z nielatwa rzeczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie od małego była bita pytongiem po czole, stąd teraz jest takie wysokie. Jest też druga możliwość... zaczęła łysieć, w końcu większość wiedźm ma takie szpanerskie zakola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak była niemowlakiem to ktoś ją upuścił a ona upadła niefortunnie na głowę. Ale najważniejsze że się jej powodzi z porządnym facetem z firmą i zespołem downa, w końcu przecież źle Noxelii nie życzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21chichi
ja bym chciała się przespać z prawiczkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" na imprze ze sie zszokowala bo przespala si ekiedys z prawiczkiem ale o jego owczesnym prawictwie dowiedziala sie dopiero 3 lata pozniej. Mowila ze dymal ja jak zawodowiec. Spala tez z bylym chlopakiem swojej kumpeli, ktoryu podobno mial wczesniej 3 dziewczyny. Koles byl niemrawy jak gowno w oleju. wiec nie wiem jak to jest" Młody prawiczek może ruchac jak zawodowiec, bo jak jest pewny sieibe to i stres będzie mały. Stare prawiki niech nie liczą na ukrycie tego faktu, więc od razu lepiej niech się przyznają, jak dziewczyna ich nie oleje to wtedy mają szansę zamoczyć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesuuuus
dziewczyno po chuj wyrywasz sobie wlosy z czola?s Beda rosnac i tak coraz wieksze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Noxi...
Musicie jej wybaczyć, Ania jest niepełnosprawna, umie już utrzymać stolec, ale ma problemy z podstawowymi formami komunikacji międzyludzkiej. Kiedyś walnęła swojego chłopaka z bani na przywitanie i myślała biedaczka, że to kulturalnie. Przepraszam za córeczkę, ćwiczymy w domu, jak się mówi dzień dobry, no ale co można wymagać od chorej. Cudów się nie narobi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ja się tym nie przejmuję." Też kiedyś się nie przejmowałem i widzisz jak skończyłem. Nie ma co zgrywać pewnego siebie, bo stare prawictwo wyssie z Ciebie całą tę pewność. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21chichi
ehh tak sobie tylko piszę bo seks bez miłości to nie dla mnie... ale gdybym spotkała takiego i byłoby to coś poważnego wolałabym żeby mi o tym powiedział- no kurde kręci mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vennom.
she21chichi - skąd ty jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, no sam nie wiem. Jak narazie to nie mam za bardzo możliwości, a szukać, kombinować i biegać jak poyebany nie zamierzam. Wstyd nie wstyd, i tak w realu sie nikt nie dowie :D Chyba że trafię na taką, dla której prawictwo byłoby atrakcyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxa ales se paszczura
wyrwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie dac inna fotke, ale moj naprawede jest dosc przystojny, teraz zapuscil jeszcze brode dla mnie :) och kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar, a czy nie jest przypad
kiem tak, że Ty wcale nie masz tego w dupie? Skoro ciągle o tym gadasz i zakładasz tematy, to widocznie się przejmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21chichi
wlkp tylko jakie to ma znaczenie?? uwierzcie ze moze to krecic kobiety tak jak mezczyzn kręci dziewictwo, ja jestem tego najlepszym przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara, no sam nie wiem. Jak narazie to nie mam za bardzo możliwości, a szukać, kombinować i biegać jak poyebany nie zamierzam. Wstyd nie wstyd, i tak w realu sie nikt nie dowie Chyba że trafię na taką, dla której prawictwo byłoby atrakcyjne " Widzę, że ni rozumiesz istoty problemu starego prawictwa. 🖐️ Widzisz to nieistotne czy ktoś w realu się dowie czy nie. Chodzi o to, że np. w moim wieku bedąc prawiczkiem cholernie cięzko się przełamać nie umiejąc nic w tej sferze i wiedząc, że 90% kobiet to odrzuci. 🖐️ Kobiety których kręcą prawiczki zazwyczaj kręcą młode prawiczki, a nie stare konie. 🖐️ Ja wiem, że w wieku 18 lat jest cięzko ale lepiej próbować w Twoim wieku, w którym nie musisz sie martwic brakiem doświadczenia, bo potem powiedzmy sobie szczerze przełamanie się jest nierealne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo droga, hmmm przejmować to może się nie przejmuję. Trochę o tym rozmyślam i tyle. IMO, jesteś miszcz normalnie, zaaaayebiste :D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×