Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

Noxelia masz gruszkowaty ryj, wiesz o tym? Cos ci sie pojebalo bo taka powinna byc sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa, idź coś ze sobą zrób. Wiem że frustrację musisz wylać na forum, ale odpuść tym razem. Przed tobą tyle historii miłosnych do wymyślenia. Tylko nie miej nadziei że ktoś w nie uwierzy bo z takim umysłem i zezem nikt by cie nie chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ludzie, nie zawracajcie sobie głowy tym mHhrOcZnYmm pustakiem z twarzą zblizoną do rozdeptanej psiej kupy. Ona celowo Was wkurrwia (w tym mnie) jednak bądźmy mądrzejsi i nie dokarmiajmy trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opętała ją głupota i frustracja spowodowana faktem że nigdy nie miała faceta, jedyne co może to zmyślać historyjki na kafe. Ale jak już pisałem, nie dokarmiajmy trolla, nie piszmy o tym marabucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ostatni wpis dotyczący tematu brzmiał ,, Przecież i tak ta historyjka będzie działać na zasadzie ,,dawno dawno temu, za górami za lasami kogoś miałem" tak jak ktoś już tu pisał. Na prawdzie jedyna osoba jaka moze ucierpieć to jestem ja. Przy małym przekręcie nikt nie ucierpi bo tego nie da się udowodnić." Co na ten temat powiecie? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha wiecie, że noxa
piła swoją miesiączkową krew? :D takiego kogoś chyba nie można traktowac poważnie, ponadto jest święcie przekonana, że nie umrze, a jej grafomańskie wypociny to sztuka godna Micka 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha wiecie, że noxa
ten koleś ma opadniete powieki jak ktoś z zespołem Downa, pewnie jest upośledzony i dlatego z tobą był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewttetwewt
nox, rozkwitasz :) szczescia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles nie lepszy od niej
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa, fajne zdjęcie z jakimś biednym rezydentem zakładu dla umysłowo chorych. Możesz sobie je wsadzić w doope. Nawet jeśli ten Rysiek z klanu to twój chłopak to nie ma powodów do zazdroszczenia. Ja jemu nie zazdroszczę bo ma wyjątkowo szkaradną i infantylną partnerke. Inne kobiety ci nie zazdroszczą partnera, bo... no ekhm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma wlasna firme, ogolnie wyglada super ale nie chce dawac fotki gdzie go za dobrze widac wiadomo... ach ta zawisc polaczkow, standard ale chociaz garstka zyczliwych i tym dziekuje :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty nam tu ściemniasz. Przecież to jest Leppper. Nie wiesz że nie robi się jaj ze zmarłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko specjalnie
foty wystawiasz, żeby komuś coś udowodnić? :D ciekawe jak musi twoje poczucie własnej wartości się miewać, skoro klniesz na kulturalnych dla ciebie ludzi i manifestujesz swoje szczęście śmiejąc się z innych ze są przegrańcy. współczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa, no weź już idź stąd może. Nie masz żadnych obowiązków? Przecież chłopakowi trzeba zaaplikować lekarstwa, odprawić jakieś magiczne rytułały, zjeść własne goowno i tak dalej. Weź już idź i nie denerwuj ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niepotrzebnie przeklnelam, ale wystawiam bo czlowiek jak kocha to chce sie dzielic szczesciem ;P no niech maja niedowiarki, co tam :) dziwnie sie czuje teraz lepiej juz pojde :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślij sms o treści POMAGAM na numer 762023 w celu ufundowania profesjonalnej opieki nad upośledzonym chłopakiem Noxy oraz na jej leczenie psychiatryczne wraz z operacją plastyczną nosa, którego ma jak diabeł kootosa. Papa Noxa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko specjalnie
hahahahahahhahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahaa Beliar przybijam wirtualną piatkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×