Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

" przez nowe, ciekawe znajomości wprowadziłem trochę świeżości do swojego szarawego życia" Już widzę jak nawiązuje nowe znajomości na obcym konynencie kiedy nawet na własnym podwórku nie potrafiłem tego zrobić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszyscy lubią podróże. szczególnie jeżeli nie mają z kim jechać. taka to frajda wyjechać gdzieś w cholerę nie wiadomo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Ja ze swojej strony nie liczyłbym na żadne znajomości. Po prostu lenistwo i wypoczynek. Niestety zarabiam 3 razy mniej niż PBW i dlatego co ja tak mogę zaoszczędzić na przyszłe wakacje. Może 740 euro się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na twoim miejscu, wiara, to znalazłbym sobie jakieś fajne hobby. jest sporo fajnych rzeczy na świecie i jak cię na to stać to dlaczego nie popróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caderousse
PBW: nie mam tu na myśli Bułgarów, ani Bułgarek ;) Chodzi o grupę, z którą tam pojechałem. Wziąłem ze sobą jednego kumpla, reszty ludzi wcześniej nie znałem. Paradoksalnie łatwiej zadzieżgnąć więzi w 'obcym' miejscu, będąc na wczasach ludzie są zwykle bardziej wyluzowani i tym samym otwarci na nowe kontakty. Po drugie są pozbawieni uprzedzeń, możesz od nowa wykreować swój wizerunek, pokazać się z dobrej strony i nie mówię tu wcale o udawaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Najpierw trzeba mieć kumpla. Ale to nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tymczasem leci na kafe trzecia edycja tematu: Mój ukochany siedzi w więzieniu. Tam to same kryształy - nie ludzie a co dopiero jakiś... Darker" przecież wszyscy wiedzą że tam sami niewinni i skrzywdzeni. bo laski przede wszystkim lecą na "charakter" więc to nie mogą być bandyci i złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Paradoksalnie łatwiej zadzieżgnąć więzi w 'obcym' miejscu, będąc na wczasach ludzie są zwykle bardziej wyluzowani i tym samym otwarci na nowe kontakty. Po drugie są pozbawieni uprzedzeń, możesz od nowa wykreować swój wizerunek, pokazać się z dobrej strony i nie mówię tu wcale o udawaniu " Taaa "czysta karta, nowy start", przerabiałem to. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caderousse
"Paradoksalnie łatwiej zadzieżgnąć więzi w 'obcym' miejscu, będąc na wczasach ludzie są zwykle bardziej wyluzowani i tym samym otwarci na nowe kontakty. Po drugie są pozbawieni uprzedzeń, możesz od nowa wykreować swój wizerunek, pokazać się z dobrej strony i nie mówię tu wcale o udawaniu " Taaa "czysta karta, nowy start", przerabiałem to. " Coś poszło nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
To jest potrzeba akceptacji i przynależności. Wiadomo że nie taka ważna jak jedzenie i sranie ale też ważna i odczuwa się brak jej realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Czas zacząć nowy tydzień. Jeszcze pośpię z 6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja to się czasem zastanawiam czy Ty w ogóle owy narząd posiadasz." Bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhnhnjhjhj
up prawisie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyznałbym się gdyby ktoś mnie zapytał. W końcu mam już prawie 23 to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acgulla
prawiki do dupy wołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkitjds
spady rewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×