Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

"dla mnie facet może być prawiczkiem jak długo chce, jeśli jest fajnym i zaradnym facetem, ma w życiu cel i pasje, potrafi zmierzyć się z życiem które często łatwe nie jest. niestety większość przypadków jest taka ze w parze z prawictwem idzie niezaradność, i dany facet jest po prostu nieudacznikiem. spoko nie ma nic prostszego niż się poddać i żyć biernie, tylko że ja nie lubie takich rozwiązań. trzeba mieć po co żyć i godnie to życie przeżyć" Do starego prawictwa najczęściej prowadzi niesmiałość i nieumiejetnosc nawiązywania kontaktów międzyludzkich. Ja np. nieudacznikiem nie jestem i wielu innych tutaj takze ale niestety uposledzenie w sferze towarzyskiej uniemozliwia nam normalne życie. 🖐️ Facet moze byc niezarady ale jak jest pewny siebie to i tak bedzie ruchał na potęgę. 🖐️ Mój kumpel własnie taki jest, a swoje sie w zyciu zabawił, choc nawet pracy nie ma w wieku 26 lat. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfrsjtrj
są dziewice, które cieszą się, że facet jet prawiczkiem, oboje są dla siebie pierwszymi, wierzą w potęgę miłości, buhaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawaj Noxi maile IMA
będzie zwała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoimoimo
hmm, a wczoraj czytałam, że ta zasrana noxa nie chce żadnego (jak to nazwała) bachora bo podobno ona jeszcze taka niedojrzała i chce ze swoim "muminkiem" :P jeszcze trochę poszaleć. a teraz twierdzi, że dzidzius bedzie. dziewczyno, przyjmij jakas jedną drogę, zamiast łżec jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi naprawdę nie chodzi tylko o zamoczenie. Ja chciałbym się sprawdzić jako partner w ogóle a nie tylko jako bolec. Pytacie się czy bym skorzystał z jakiegoś koorwiszona, czemu nie, o ile byłbym dalej wolny. Przeleciałbym tego koorwiszona i po krzyku, róznicy jednak bym nie odczuł, bo wcale by to mojej psychy nie poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale jakbyś to rozegrał? Cóż można zrobić? Czasem choćby skały srały to nie ma perspektyw. Z resztą nie warto latać jak szalony za głupim seksem, kiedy inni dostają to z góry, a inni muszą harować w pocie czoła na zwyczajny kobiecy uśmiech. Co innego kiedy ktoś ma szanse i ją marnuje." Nie wszystkie dziewczyny uwielbiają super towarzyskich dżolero bujających się na imprezach. 🖐️ Jest wiele łądnych i spokojnych dziewczyn, którym by nie przeszkadzał facet samotnik. 🖐️ Zawsze mozna szukac i zagadywac na portalach randkowych, bo tam najczesciej sie znajdzie takie(nie licząc lansujących się tam imprezowiczek). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoimoimo
łeheheh, na policji. najpiew wstawia zdjęcia chłopaka żeby wszystkim UDOWODNIĆ, że ktoś ją chce, a teraz policją straszy. dziewczyno, dajże spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaluje ze rzucilam operly pod wieprze i kurvy czyli was rzygac sie chce na to forum ale na szczrscie juz rzadko mam czas na to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Te rzeczy co tu powymieniałeś to równie dobrze możesz zrobić teraz. To bardziej chodzi o takie młodzieńcze, wyluzowane podejście. Ktoś, kogo "czas nie goni" przed znalezieniem kogoś, bo niedługo śmierć nadchodzi zachowuje się bardziej naturalnie, nie jest desperatem, nie przeżywa tak porażek, bo jeszcze wszystko przed nim... A dorosły to na wszystko już leje, bo boi się cokolwiek spróbować. Nie ma już tego spokoju wewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Te rzeczy co tu powymieniałeś to równie dobrze możesz zrobić teraz. To bardziej chodzi o takie młodzieńcze, wyluzowane podejście. Ktoś, kogo "czas nie goni" przed znalezieniem kogoś, bo niedługo śmierć nadchodzi zachowuje się bardziej naturalnie, nie jest desperatem, nie przeżywa tak porażek, bo jeszcze wszystko przed nim... A dorosły to na wszystko już leje, bo boi się cokolwiek spróbować. Nie ma już tego spokoju wewnętrznego." Masz rację. Ja już na to patrze z prespektywy tego co ja streciłem i jak to nadrobić. Cały czas mam poczucie uciekającego czasu, u mnie już nie ma miejsca na naturalność. 🖐️ Do tego nie oszukujmy się, facet 24 letni bez zadnego(absolutnie zadnego) doswiadczenia nie jest interesujący. 🖐️ Wiekszosc takiego odrzuci juz za sam ten fakt, a co dopiero dodajac wady które jak kiedys miałem, tak mam nadal. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym bydlęciem tutaj jesteś ty. To ty koorwo szpetna mnie zwyzwałaś pierwsza. W dodatku ZA NIC. Więc czego szmato teraz oczekujesz? Wypierrdalaj w podskokach, a pare przeróbek jeszcze zrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ico SięGapisz do mnie pokaż szczegóły 25.07 Jak mówiłem, prezent. A raczej - jak na razie próbka prezentu. ;) Ale, że najebałem się nad nim ostro, to jestem zmuszony zażądać zapłaty. Znasz moją cenę, a jeśli nie, to zapytaj się innych lasek na forum.:P "Cena" do uzgodnienia. ;) jeden z mailii, po prostu myslal ze sie z nim puszcze ale nic z tego, rzygac mi sie chce zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiał być pijany. Rozwalasz temat i na co liczyłaś, że będziemy ci bić brawo szmato wredna, paskudna, przez downa yebana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
No właśnie. Pewne atuty przemijają z wiekiem. Ale Ty PBW, jak masz 24 lata to jeszcze nie jest kaplica, jak chodzi o sam wiek. Przecież tu dziewczyna jakaś gdzieś pisała, że zna wielu prawików koło 25 i nie uważa, żeby to było jakieś kuriozum. Także, jak byś chciał bardzo, to byś coś na jakimś portalu randkowym znalazł. Ale znowu pozostaje kwestia czy warto w pocie czoła szukać drugiej połówki, tylko po to żeby ją mieć? Jaka to radość. Niewymuszone, nieustawione obustronne uczucie to jest coś, a nie jakieś tam portale i chuje muje dzikie węże. Ja tam nie mówię, że na portalach źli ludzie, ale to nie to samo co spontaniczne zauroczenie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ladna i skoncz bo mojego wygladu nie zmienisz :) rozwalam kolejny beznadziejny temat o jeczacym nieudaczniku kurva 🖐️ a szmata to ty, nie wiem jak kobiete mozna tak obrazac. mamusia nie nauczyla? gnoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa, nie jesteś kobietą tylko żywym goownem, weź spierrdalaj bo śmierdzi normalnie. Normalnie capi mi przez monitor w pokoju skapcaniałym zdechłym śledziem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypierrdalaj do swojego downa mu serowatego fiuta obrobić. No i umyj sie też czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Beliar "Musiał być pijany." Byłem trzeźwy. :classic_cool: Młodzieńcze - cycki, to cycki, nie jest na nich napisane, że chore psychicznie...a że Noxa odebrała to jako zaloty, to...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wracając do tematu; właśnie ja nie chce ,,tracić prawictwa" tak poprostu dla zasady, czy dla podwyższenia ego. Ja chciałbym faktycznie żeby coś mnie trochę rozmiękczyło, bo do ludzi jestem nastawiony dosyć cynicznie. Mimo że jestem młody już układam plany, teraz bo potem może się okazać że rzeczy do zmiany w samym sobie jest zbyt wiele żeby szybko to wykonać. Poprostu chce żeby było mi kiedyś dobrze. Ciekawe jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie. Pewne atuty przemijają z wiekiem. Ale Ty PBW, jak masz 24 lata to jeszcze nie jest kaplica, jak chodzi o sam wiek. Przecież tu dziewczyna jakaś gdzieś pisała, że zna wielu prawików koło 25 i nie uważa, żeby to było jakieś kuriozum. Także, jak byś chciał bardzo, to byś coś na jakimś portalu randkowym znalazł. Ale znowu pozostaje kwestia czy warto w pocie czoła szukać drugiej połówki, tylko po to żeby ją mieć? Jaka to radość. Niewymuszone, nieustawione obustronne uczucie to jest coś, a nie jakieś tam portale i ch*je muje dzikie węże. Ja tam nie mówię, że na portalach źli ludzie, ale to nie to samo co spontaniczne zauroczenie w realu." Pisac to ona sobie mogła, tutaj tez piszą, że trzeba czekać, bo każdy będzie miał druga połówkę. :D Poza tym tu nie chodzi o szukanie miłości, a o nabieranie wprawy. Jak koles młody niesmiały pospotyka sie tak pare razy, oswoi z kobietami to potem nie będzie się obawiał tych sytuacji w realu. 🖐️ No i co z tego, że nie to samo? A czy przeciętny prawik ma wybór? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxa, ty sie nie możesz podobać. Budzisz tylko odrazę. Nie wklejaj wiecej zdjec swojego ryja bo zjadłem własnie dobrą kolację i jeszcze ją przypadkiem wyrzygam. Twój chłop widać że jest solidnie opóźniony w rozwoju, a im to każda pani się podoba, która robi im ,,cacy" a nie ,,si".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×