Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

Gość she21chichi
hehe ale mi się napisało *zaniżasz granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie masz wymagania
Belajar? :P Bo jak brzydzisz się laskami, które nie mają kontraktu na modeling, to iment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21chichi
beliar nie to nie jest wyznacznik, wyznacznikiem natomiast jest narzekanie na swój los, nie umiejętność zmiany swojego życia, przełamanie swoich lęków, podjęcie walki, bierność itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator kobiecych dzyndzli
Nie jest brzydka, ma fajne oczka , moze i dupe ma tez fajna. Ja bym ja puknal, lubie takie suczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymaganie co do wyglądu? Oj nie są wygórowane :D Większe natomiast odnośnie charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie masz wymagania
sprecyzuj te wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vennom.
dowale z grubej rury: 27 lat prawiczek - nigdy w zwiazku ani nawet z zadna sie nie calował, bez auta i prawa jazdy, bez pracy, mieszkajacy z rodzicami. Jakieś chętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie narzekam na swój los. Stwierdzam fakt, że narazie niewiele mogę. Mam tam jakieś przemyślenia i zasady i to tyle. Może coś kiedyś z tego wypali.. niewiadomo. A jak nie wypali to jeszcze nie jest to tragedia jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wedlug mnie troche zaniżaszasz tą granie," Nie nie zaniżam. Prawictwo powyżej tego wieku zawsze będzie wymuszało w głowie kobiety pytanie "czemu? Pewnie coś z nim nie tak". 🖐️ " nie umiejętność zmiany swojego życia, przełamanie swoich lęków, podjęcie walki, bierność itp" W pewnym wieku owe lęki są już uzasadnione. W wieku Beliara to faktycznie trzeba działać, a nie pierdolić że to nieistotne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfrsjtrj
do she21 oni są tego wszystkiego świadomi, ale i tak się boją, szukajcie młodej dziewicy, będzie inaczej nastawiona do was, innej rady nie ma. w agencji też mozecie poćwiczyć jak tak się boicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vennom.
przejebane co, nox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Nie kupi sobie człowiek towarzyskiej duszy, przystojnej prezencji, warunków nastrajających do zarywania. Czasem człowiek jest w czarnej du.pie i ma to wszystko gdzieś, chociaż w środku może i by chciał bardzo mieć kogoś, ale to za dużo zachodu, jeszcze niekoniecznie dla kogoś kto jest nas wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oni są tego wszystkiego świadomi, ale i tak się boją, szukajcie młodej dziewicy, będzie inaczej nastawiona do was, innej rady nie ma." A dziewica to niby nie będize się dziwiła czemu stary kon dalej jest prawiczkiem? Nie rozsmieszaj mnie. 🖐️ Pójscie do agencji to juz desperacja. Ja moze i przegrałem zycie towarzyskie ale desperatem nie jestem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Predator kobiecych dzyndzli
Nox Anielica piekna z Ciebie kobieta. Masz wolny wieczor , skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21chichi
podsumuje dla mnie facet może być prawiczkiem jak długo chce, jeśli jest fajnym i zaradnym facetem, ma w życiu cel i pasje, potrafi zmierzyć się z życiem które często łatwe nie jest. niestety większość przypadków jest taka ze w parze z prawictwem idzie niezaradność, i dany facet jest po prostu nieudacznikiem. spoko nie ma nic prostszego niż się poddać i żyć biernie, tylko że ja nie lubie takich rozwiązań. trzeba mieć po co żyć i godnie to życie przeżyć co do samego prawictwa dla mnie jest to coś pociągającego. co do autora to według mnie w ogóle nie ma się czym przejmować tyle w temacie. dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie kupi sobie człowiek towarzyskiej duszy, przystojnej prezencji, warunków nastrajających do zarywania. Czasem człowiek jest w czarnej du.pie i ma to wszystko gdzieś, chociaż w środku może i by chciał bardzo mieć kogoś, ale to za dużo zachodu, jeszcze niekoniecznie dla kogoś kto jest nas wart." Kto, jak kto ale ja o tym wszystkim wiem. Jednak ja teraz dorosłem już do owego "działania" tyle że hamuje mnie własnie moje opóźnienie względem równieśników. Gdybym teraz miał 19 lat to bym to rozegrał inaczej, a tak to juz po ptakach. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
hahahahahah IMO nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnoszę wrażenie że dla wielu z Was wyznacznikiem prawictwa jest to że się nikogo nie pierrdoliło. Ja na to patrzę nieco głębiej. Ja nie boję się seksu, bo i tak i tak mi będzie przyjemnie a co o mnie pomyślą to mam w doopie. Ja się boję zwiazku i tego ,,jak to dalej będzie". Jestem przede wszystkim prawikiem emocjonalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13855
Noxa - spokojnie. Czy to grzech wybrać się na ryby ze swoim przystojniakiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
No ale jakbyś to rozegrał? Cóż można zrobić? Czasem choćby skały srały to nie ma perspektyw. Z resztą nie warto latać jak szalony za głupim seksem, kiedy inni dostają to z góry, a inni muszą harować w pocie czoła na zwyczajny kobiecy uśmiech. Co innego kiedy ktoś ma szanse i ją marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×