Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Po co sie przyznawac do tego, ze sie jest prawikiem?

Polecane posty

Gość a w ogole nie pojmuje
chcialbym zauwazyc ze chyba sie nie zdazylo by nam jakis facet cokolwiek doradzal wiec to malo prawdopodobne by darker zmienil postawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"BO I Z KIM. Może caps lock pomoże." Chodził mi o to, ze jak gość ma 24 lata to jakie ma opcje jesli chodzi o dziewczyny? w jakim wieku powinny być? Dla młodszych jest za stary i za nudny dla tych w jego jest za nieżyciowy. Nice try newfag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
PBW, chodziło mi raczej o to, jak on z tym jednym wzorcem rozmówcy by to przetworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Młode dziewczyny wolą rówieśników, a jeżeli wybierają starszego to dlatego, że jest bardziej doświadczony. 🖐️ Rówieśniczki wybierają starszych lub rówieśników, którzy powinni być doświadczeni. Jak chca niedoświadczonego to wybiorą młodego prawiczka. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ogole nie pojmuje
czyli mamy szanse na gorace 30tki hell yea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Darker, a mi chodziło o to, że sama dziewczyna się zawsze znajdzie. Choćby i na tym portalu. Gorzej co dalej. A wiek no to chyba zbliżony do swojego... Nie wiem. Czy jak piszesz do kogoś na portalu to on wie, że jesteś nudny i nieżyciowy? Chyba jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Może się znajdzie jakaś chora psychicznie z włosami na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker, a mi chodziło o to, że sama dziewczyna się zawsze znajdzie." Bo to prawda. Ja na studiach wiele dziewczyn znalazłem a że ze mną żadna z nich nie chciała mieć nic wspólnego to co innego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Pewnie miałeś podobny ton rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem. Czy jak piszesz do kogoś na portalu to on wie, że jesteś nudny i nieżyciowy? Chyba jeszcze nie." A co to on jest? Transformers? Przed kompem mameja a na żywo wyjdzie samiec alfa? Good luck :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
No właśnie przez neta, to się można trochę wykreować tak żeby się ktoś nie połapał. Tyle, że w realu zawsze wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie miałeś podobny ton rozmowy" Chciałabyś. Ja to byłem od nagrywania płyt, robienia ściąg i pożyczania notatek. Do łóżka szły z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Gorące 30stki mają szanse u doświadczonych młodych ogierów, więc niespecjalnie." Tu nie ma reguły. Darker "Ja na studiach wiele dziewczyn znalazłem a że ze mną żadna z nich nie chciała mieć nic wspólnego to co innego." Jak Cię czytam to w ogóle nie jestem zaskoczona tym, że mimo iż miałeś multum dziewczyn to żadna się na Ciebie nie zdecydowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaraz zaraz
Nox Anielica- "zaluje ze rzucilam operly pod wieprze i kurvy czyli was" Tak pisal tez pare razy koles i ksywie Kailban. Czy ty nie jestes projektem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tyle, że w realu zawsze wyjdzie." No właśnie o to mi chodzi. Po co się w to bawić jak wiadomo, że i tak wszystko się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
A co mnie to obchodzi, żebym miała chcieć. :D Tak wnioskuje po prostu, że chamidełko z ciebie skoro tak nadużywasz epitetów. To skutecznie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
💤 Napisałam też, że nie warto. Jak system, zwariował? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w ogole nie pojmuje
Ta a te z ktorymi szly do lozka to pewnie grzeczne chlopaki z oazy , dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczeze mówiąc największym hamulcem jest nietowarzyskość. Mając fajnych znajomych to jakoś by się potoczyło do tego pewnie bywałbym w różnych miejscch i dawno się oswoił, a tak... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
Jak ktoś cię wyzywa od debilek, to normalne, że budzi odrazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak Cię czytam to w ogóle nie jestem zaskoczona tym, że mimo iż miałeś multum dziewczyn to żadna się na Ciebie nie zdecydowała." Kolejna której się kafe pomyliło z realem. Zabawne, że ludzie którzy są uznawani za wzorowych obywateli z nieposzlakowaną opinią figurują później w rejestrach policyjnych najczęściej jako potwory znęcające się nad swoją własną rodziną. Ja napiszę nieco ostrzej na forum a już mi próbują udowadniać, że mało bym dziewczyny jakiejś nie pobił albo i nie zgwałcił w prawdziwym życiu. Kafeterianki i ich "yntelygencja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak ktoś cię wyzywa od debilek, to normalne, że budzi odrazę." Na forum mogę budzić. Nie zależy mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Nie dla nas uciechy cielesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
No ładnie, w internecie to się pobluzga, bo się anonimowym jest, to i wyjdzie prawdziwe ja. A w realu pewnie robisz za opanowanego, kulturalnego faceta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascaron
darker - pewnie jakbys napisal ze poleciales na marsa to tez by lyknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miguel Roman
Baby w necie mają porażenie mózgowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PBW ale jak można działać?
To jak się tu wypowiada, to też jest jakieś świadectwo, co prawda zakamuflowanego w realu, ale jednak chamstwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ładnie, w internecie to się pobluzga, bo się anonimowym jest, to i wyjdzie prawdziwe ja. " Ja spotykałem sporo kretynek w swoim czasie ale nie miałem ochoty wdawać się w pyskówki na auli. "Ty? Nie ośmieszaj się." To był jeden z waszych argumentów do mnie więc jak już coś to wy się nie ośmieszajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×